Zagłębie S. – Soła 1:2 (koniec) | Legionovia – Broń 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – Rozwój 4:0 (koniec)
MKS Kluczbork – GKS T. 1:0 (koniec) | Górnik W. – Cracovia 3:2 (koniec) | Bytovia – Przodkowo 1:1 (koniec)
Ruch – Puszcza 2:1 (koniec) | Raków – BKS Stal 3:2 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 0:2 (koniec)
Slovan – Zagłębie L. 4:0 (koniec) | Błękitni – Kotwica 1:0 (koniec) | Znicz – Tomaszów Maz. 0:0 (poz.)
Żalgiris – Jagiellonia 1:0 (koniec) | Świt NDM – Wisła Pł. 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Karvina 1:2 (koniec)

Gol dla Ruchu!
    Ataki chorzowian wreszcie przyniosły skutek. Obejmują prowadzenie po golu Mchała Efira!

15
    Mamy wyrównanie po kwadransie gry, do bramki trafia KAMIL MAZEK, który lobuje Staniszewskiego!

9
    Gol dla Puszczy!
    Od początku przeważali niepołomiczanie i dokumentują to bramką TESTOWANEGO gracza.

Artur

Gole: 15. Mazek, 73. Efir – 9. Testowany

Kartki:   87. Szewczyk (RUC)

Ruch Chorzów: I połowa: Lech – Konczkowski (31 Szyndrowski), Grodzicki, Koj, Zieńczuk – Mazek, Surma, Lipski, Moneta – Stępiński, Setla

II połowa: Skaba – Szyndrowski, Cichocki, Lewandowski, Oleksy – Podgórski, Iwański, Haznel, Szewczyk – Efir, Siedlik

Puszcza Niepołomice: Staniszewski (46 Sobieszczyk) – Czarny (46 Łączak), Abramowicz, Testowany, Rejman (46 Furtak), Testowany (46 Uwakwe), Domański , Sojda (46 Mikołajczyk), Testowany, Kotwica (46 Stepankow), Żółnowski (46 Gębalski)