Radomiak – Znicz 1:1 (koniec) | Olimpia G. – Sparta B. 2:0 (koniec) | GKS T. – Pawłowice Śl. 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Raków – Skra 4:2 (koniec) | Resovia – Jarosław 2:0 (koniec)
Bytovia – Gryf 1:0 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 2:1 (koniec) | Rozwój – Podhale N. Targ 1:1 (koniec)
Polonia B. – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Garbarnia – Wiślanie 3:2 (koniec)
Karvina – GKS K. 1:1 (koniec) | Miedź – FC Opava 2:3 (koniec) | Dolcan – Wisła Pł. 2:1 (koniec)
Zagłębie S. – Sandecja 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – Stomil 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Motor 2:0 (koniec)
Arka – Kotwica 1:0 (koniec) | Raków – Puszcza 1:1 (koniec) | Ruch – Astra 0:0 (koniec)
Korona – Kłajpeda 0:1 (koniec) | Polonia B. – Piotrówka 4:1 (koniec) | Jagiellonia – Slovacko 3:4 (koniec)
Lech P. – Jiangsu 1:1 (koniec) | Ołomuniec – Pogoń 3:1 (koniec) | Śląsk – GKS Bełchatów 3:0 (koniec)
Stal Mielec
1:1 (1:1)
Stal Stalowa Wola
Sobota 30.01.2016, 11:00 • Stadion Gryfu, Mielec • Spotkania towarzyskie

W sparingu drużyn z Podkarpacia, które reprezentują region w II lidze padł remis. Stal Stalowa Wola prowadziła z liderem rozgrywek po niefortunnej interwencji Libery. Także przed przerwą wyrównał i zarazem wynik ustalił Nowak. Kompromisowy rezultat po dość wyrównanym spotkaniu w Mielcu. (12:46:15)

90

46

45

33
    Gol dla Stali Mielec!
    Strzelcem bramki BARTOSZ NOWAK.

Przed przerwą kibice doczekali się wyrównania. Celne uderzenie Nowaka i wszystko w Mielcu zaczyna się od początku.

10
    Gol dla Stali St. Wola!
    Samobójcze trafienie zalicza TOMASZ LIBERA.

Pechowo Libera zachował się we własnym polu karnym. Jego samobójcze trafienie oznacza, że Stal Stalowa Wola wychodzi na prowadzenie w Mielcu.