Colchester – Tottenham 1:4 (koniec) | Nottingham – Watford 0:1 (koniec) | Portsmouth – Bournemouth 1:2 (koniec)
Aston Villa – Man City 0:4 (koniec) | West Bromwich – Peterborough 2:2 (koniec) | Crystal Palace – Stoke 1:0 (koniec)
Arsenal – Burnley 2:1 (koniec) | Liverpool – West Ham 0:0 (koniec)
Arsenal F.C.
2:1 (1:1)
Burnley F.C.
Sobota 30.01.2016, 16:00 • Emirates Stadium, London • Puchar Anglii • 4. runda

Po emocjonującym do ostatnich minut spotkaniu Arsenal wygrywa z Burnley i awansuje do kolejnej rundy FA Cup! Tam na podopiecznych Arsene'a Wengera czeka już Crystal Palace, które w IV pucharowej rundzie pokonało Stoke City 1:0! (17:54:08)

90+5

90+5
    Wszystkie siły do ataku rzuciło Burnley, a Arsenal powinien to wykorzystać! Kilkadziesiąt metrów z piłką przebiegł Walcott, stanął oko w oko z bramkarzem, ale nie zdołał pokonać Heatona!

90+4
    Walcott z Oxladem w polu karnym, piłka w końcu trafia pod nogi Elneny'ego, który po raz kolejny przestrzela.

90+2
    Tymczasem gra ciągle wstrzymana. Na murawie leży Kieran Gibbs.

90+1
    Cztery minuty doliczył do regulaminowego czasu gry w drugiej połowie tego meczu pan Roger East!

90
    Barton prostopadle do Graya, ten postarał się urwać Gabrielowi, uderzył lewą nogą, ale zrobił to zbyt słabo! Piłka trafia tylko w boczną siatkę!

88
    Rozpaczliwe próby gości w samej końcówce. Przed chwilą strzał oddawał Kightly, ale umieścił piłkę wysoko na trybunach.

85
    Drobny uraz Stephena Warda, przez chwilę Burnley grać będzie w dziesiątkę.

84
    Teraz kończą strzałem Kanonierzy! Rosicky do Oxlade'a, ale ten nawet nie zatrudnił Heatona.

83
    Chamberlain zagrywa do Elneny'ego. Egipcjaninowi odskakuje jednak piłka i cała akcja Arsenalu traci mocno na dynamice.

81
    Na ofsajdzie złapany przed chwilą Kightly. Przed nami ostatnie dziesięć minut tego meczu.

80
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Michael Kightly zastępuje Boyda.

78
    Teraz z kolei na trybunach wzmaga się aplauz. Wszystko to dla Alexisa Sancheza, który kończy swój udział w tym meczu. Chilijczyka zastępuje Theo Walcott.

78
    Ku niezadowoleniu kibiców na Emirates, w kontrowersyjnych okolicznościach arbiter dyktuje rzut rożny dla Burnley. Wszystko to strzałem kończył Arfield, ale fatalnie przestrzelił.

75
    Na kwadrans przed końcem na placu gry pojawia się Rouwen Hennings, który zastępuje strzelca jedynego jak dotąd gola dla Burnley.

73
    Kolejna żółta kartka – tym razem przewinił Laurent Koscielny.

72
    Sanchez z rzutu wolnego, kapitalnie interweniował jednak Heaton! To mogło być 3:1!