Piast Tuczempy – Lublinianka 1:1 (koniec) | Resovia – Izolator 2:0 (koniec) | Chełmianka – Karpaty K. 1:3 (koniec)
Motor – Tomasovia 3:1 (koniec)
Piast Tuczempy
1:1 (1:1)
Lublinianka Lublin
Sobota 19.03.2016, 12:30 • Stadion KS Piast Tuczempy • 3 Liga lubelsko - podkarpacka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relację na portalu LAJFY.COM. (14:21:34)

Zasłużony podział punktów w Tuczempach gdzie Piast podzielił się punktami z Lublinianką.

90+4

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Wota (Piast Tuczempy). Za zagranie ręką.

90+3
    Po akcji gospodarzy od bramki zacznie Lipiec.

90+2
    Groźną wrzutkę łapie Strawa.

90+1
    Obie drużyny szukają okazji by przechylić szale na swoją stronę.

90
    Arkadiusz Łaszkiewicz doliczył co najmniej cztery minuty do drugiej połowy tego spotkania.

88
    Końcowe minuty tego spotkania, które w drugiej połowie jest po prostu słabe.

87
    Zmiana w drużynie Piast Tuczempy: z boiska schodzi Aab, na boisku pojawia się Zając.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Kaganek (Lublinianka Lublin). Faulował mijającego go Kwaśnego.

83
    Dla Sobiecha, za faul na Karkovskym

82
    Zrobiło się dość gorąco po wejściu Sobiecha w Karkovskiego, który dość ostro zareagował.

80
    Druga połowa znacznie słabsza od pierwszej.

80
    Zmiana w drużynie Lublinianka Lublin: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Banachiewicz.

77
    Zmiana w drużynie Lublinianka Lublin: z boiska schodzi Czułowski, na boisku pojawia się Gutek.

76
    Zmiana w drużynie Piast Tuczempy: z boiska schodzi Pigan, na boisku pojawia się Nasiewicz.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Czułowski (Lublinianka Lublin). Za faul zawodnika Piasta wychodzącego do kontry.

73
    Zmiana w drużynie Lublinianka Lublin: z boiska schodzi Kosiarczyk, na boisku pojawia się Stefański.

69
    Zgrywał Majewski do Dobrowolskiego który z pierwszej piłki oddał groźny strzał z którym poradził sobie Strawa.

65
    Rzut rożny dla gości. Złe wykonanie – od bramki Strawa.

64
    Groźnie próbował zgrywać piłkę Majewski ale piłka nie dotarła do adresata tylko do Strawy.

64
    Okres spokojnej gry na boisku w Tuczempach.

58
    Groźnie w kontrataku Majewski ale obrońcy gospodarzy przerywają akcję.

55
    Strzał Mazurka obok bramki.

54
    Zmiana w drużynie Piast Tuczempy: z boiska schodzi Tołpa, na boisku pojawia się Wielgosz.

50
    Strzał Dobrowolskiego z trudem łapie Strawa!

49
    Strzał Mazurka broni Strawa.

46
    Zmiana w drużynie Piast Tuczempy: z boiska schodzi Noga, na boisku pojawia się Gil.

46
    Zmiana w drużynie Lublinianki: z boiska schodzi Pułka, na boisku pojawia się Buzała.

46

Oba zespoły już na boisku. Jest zmiana w zespole gości.

Zakończyła się pierwsza połowa w Tuczempach. Piast na początku spotkania objął prowadzenie, ale bardzo szybko goście odpowiedzieli miejscowym i tak o to po pierwszej połowie w Tuczempach mamy remis. Wracamy z naszą relacją za ok. 15 minut.

45+1

45+1
    Kolejna nieudana wrzutka w pole karne Strawy.

45
    Sędzia Łaszkiewicz dolicza minutę do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

44
    Końcówka pierwszej połowy w Tuczempach.

42
    Wrzucał Pigan do Aaba a ten nie trafił dobrze w piłkę, która minęła bramkę Lipca.

41
    Indywidualny błąd Tołpy spowodował to że nie wyszedł sam na sam z Lipcem!

39
    Strzał Aaba odbija Paweł Lipiec. Przerwa w grze, na boisku leżał Kosiarczyk ale wszystko w porządku z graczem Lublinianki.

38
    Dobrze w obronie piłkarze Piasta.

38
    Faulowany Pułka i będą mieli szansę goście na dobrą wrzutkę w pole karne gospodarzy.

35
    Na pozycji spalonej Kamil Aab.

33
    Okres przewagi piłkarzy z Lublina. Często zagrażają bramce Patryka Strawy.

30
    Strzał Kaganka minimalnie mija bramkę Strawy! Kolejny "corner" dla gości. Jednak nic z tego nie wynikło.

29
    Drugi rzut rożny dla gości.

27
    Bardzo groźna wrzutka, ale nikt jej nie przeciął z będących w polu karnym piłkarzy Piasta.

27
    Faulowany Aab w okolicach pola karnego.

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Dobrowolski (Lublinianka Lublin). Ostro sfaulował piłkarza gospodarzy przy próbie przechwytu piłki w polu karnym.

25
    Obecnie mamy okres dość szarpanej gry z obu stron.

22
    Faulowany przy próbie kontry Wojciech Tołpa.

20
    Groźny, lecz niecelny strzał Dobrowolskiego.

18
    Bardzo aktywny jest Jakub Pułka. Kolejny faul i goście będą wrzucać piłkę w pole karne gospodarzy – dobra interwencja Strawy w bramce.

17
    Oglądamy dużo walki z obu stron, faulowany gracz gości na własnej połowie.

15
    Zła próba prostopadłego zagrania przez Pułkę.

15
    Dobra interwencja Strawy na przedpolu.

13
    Strzał Aaba broni bez problemów Paweł Lipiec.

12
    Faulowany Pułka w środku pola.

11
    Oba zespoły od początku nie oszczędzają się w tą słoneczną pogodę w Tuczempach.

8
    Gol dla Lublinianki!
    I mamy wyrównanie! MATEUSZ MAJEWSKI głową pokonał Strawę. Uprzedził bramkarza Piasta przed interwencją po wrzutce z rzutu rożnego.

7
    Goście rzucają się do odrobienia strat i mają rzut rożny.

5
    Gol dla Piasta!
    Pewnie rzut karny wykonany przez BOHDANA KARKOVSKIEGO. Bez szans był Lipiec!

5
    Do piłki podchodzi Karkovsky.

5
    Rzut karny dla Piasta! Faulowany Pigan przez Świecha.

2
    Groźne zagranie do Aaba ale dobrze interweniowali gracze gości

1
    Groźna wrzutka za obrońców gospodarzy ale czujnie na przedpolu Strawa.

1
    Rozpoczęli goście.

1

Trwa losowanie i za moment zaczynamy!

Piłkarze wraz z sędziami wychodzą na boisko. Gospodarze w strojach pomarańczowo-czarnych z kolei goście cali na zielono.

Obserwatorem z ramienia LZPN jest Pan Jacek Walczyński. Obserwator szczebla centralnego.

Sędziowie zapraszają zawodników do szatni. Już za ok. 10 minut początek pierwszego spotkania tej rundy Piast Tuczempy – Lublinianka Lublin.

W zespole gości na ławce jest ściągnięty w ostatnim momencie były piłkarz Lechii Gdańsk, GKS-u Bełchatów i Górnika Łęczna – Paweł Buzała.

Na boisku w Tuczempach trwa rozgrzewka obu zespołów.

Piast Tuczempy: Strawa – Jaroch, Kubas, Kwaśny, Noga, Aab, Karkovsky, Wota, Sas, Pigan, Tołpa.
    Rezerwowi: Gil, Kud, Nasiewicz, Stopyra, Wielgosz, Zając. Trener: Marek Strawa Kierownik drużyny: Robert Dudek

Lublinianka Lublin: Lipiec – Kosiarczyk, Mazurek, Świech, Wołos, Sobiech, Czułowski, Dobrowolski, Kaganek, Pułka, Majewski.
    Rezerwowi: Żuber – Gutek, Sadowski, Stefański, Wróbel, Buzała, Banachiewicz. Trener: Marek Sadowski. Kierownik drużyny: Radosław Muszyński

Sędziowie: Arkadiusz Łaszkiewicz – Rafał Łyś, Mariusz Słoboda (OKS Zamość).

Witamy ze stadionu w Tuczempach. Już za moment składy obu zespołów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30 a naszą relację rozpoczniemy tuż po godzinie 12.00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziów z Zamościa na czele z Arkadiuszem Łaszkiewiczem. Bądźcie z nami na LAJFY.COM!

Spotkanie zapowiada się ciekawie, a faworyta wytypować ciężko gdyż Piast świetnie spisuje się u siebie, a Lublinianka przegrała tylko dwa razy na wyjeździe. Wszystko wskazuje na to że pogoda nie pokrzyżuje szyków piłkarzom, a więc nic, tylko rozpocząć arcyciekawą rundę wiosenną.

O ile, zmiany u gospodarzy były kosmetyczne, tak dużo zmian zaszło w drużynie Marka Sadowskiego. Piątą drużynę po ubiegłej rundzie opuścili m.in Rafał Kursa, Paweł Socha, Stefan Kucharzewski, Karol Kalita, Rafał Stępień, Kamil Witkowski. W miejsce tych zawodników, pozyskano m.in Oskara Wróbla z duńskiego Nexo Boldklub, Pawła Lipca, który ostatnio grał w Sokole Sieniawa a także po kontuzji wrócił Dawid Skoczylas.

Z kolei – Lublinianka Lublin to zespół, który trzeci sezon gra na boiskach trzeciej ligi. Marek Sadowski, który prowadzi zespół ze stolicy województwa Lubelskiego zajmuję wraz ze swoim zespołem piątą pozycję w tabeli. Na wyjeździe przegrali tylko dwa razy – w derbach Lublina z Motorem oraz z JKS-em 1909 Jarosław. Remisowali w Przeworsku z Orłem, z Wólczanką oraz z Sokołem Sieniawa. Tak więc ten teren nie jest zbyt gościnny dla piłkarzy z Lublina, gdyż na terenie OZPN Jarosław jeszcze nie wygrali w tym sezonie ani razu.
    Bilans spotkań na wyjeździe: 4-3-2
    Punkty ogółem / miejsce: 32 punkty / 5

Piast dokonał kosmetycznych zmian w swojej kadrze. Jak informuję oficjalna strona Piasta zespół zasilili Dawid Pigan, Maciej Nasiewicz oraz Kamil Kwaśny, z kolei z trzecioligowcem rozstali się Roman Bobak z Ukrainy a także Maciej Sobczak.

Piast Tuczempy, to beniaminek tegorocznych rozgrywek trzeciej ligi. Piłkarze trenera Marka Strawy są niezwykle groźni w starciach na własnym boisku, bo przecież w Tuczempach poległ obecny lider tych rozgrywek a więc lubelski Motor po bramce Wojciecha Tołpy. Jedynym zespołem, który wygrał z Piastem u siebie to są Orlęta Radzyń Podlaski. Remisowali natomiast dwukrotnie podczas derbów powiatu jarosławskiego z Wólczanką a także JKS 1909 Jarosław. W Tuczempach remisował także Lewart Lubartów.
    Bilans spotkań na własnym stadionie: 5-4-1
    Punkty ogółem / miejsce: 22 punkty / 15

Rozpoczyna się piłkarska wiosna na boiskach trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej! Jako pierwsi na boiska po przerwie wyjdą właśnie piłkarze Piasta oraz Lublinianki.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30.