Błękitni – Znicz 0:0 (koniec) | Radomiak – Stal M. 1:1 (koniec) | Siarka T. – ROW Rybnik 1:0 (koniec)
Nadwiślan – Wisła Pu. 0:1 (koniec) | Kotwica – GKS T. 0:2 (koniec) | Legionovia – Polonia B. 1:0 (koniec)
Gryf – Puszcza 2:1 (koniec) | Raków – Stal S. W. 2:3 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 07.05.2016, 17:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • Runda 29

Koniec meczu w Legionowie! Triumfuje 1:0 Legionovia, który tym samym umacnia się na dziesiątej pozycji w tabeli. Bytowianie dalej plasują się tuż nad strefą spadkową.

Dziękujemy Państwu za chwile spędzone z nami i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (18:51:34)

90+3

80
    Dziesięć minut do końca spotkania. Nadal 1:0 prowadzi Legionovia!

61
    Rzut karny dla Polonii. Bytomianie marnują jednak jedenastkę!

46

Do przerwy prowadzą 1:0 gospodarze. Druga część gry zapowiada się bardzo emocjonująco!

45

30
    Dwa kwadranse gry za nami. Nadal prowadzi 1:0 ekipa gospodarzy!

10
    Gol dla Legionovii!

Już w pierwszych minutach na prowadzenie wychodzi Legionovia! Autorem gola RAFAŁ WOLSZTYŃSKI.

1

Kto okaże się lepszy w tym meczu? Przekonamy się o tym już w sobotę. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania od godziny 17:00 jedynie na lajfy.com!

Ciężko jest wytypować faworyta w tym spotkaniu. Obecnie wyżej w tabeli plasuje się Legionovia, która posiada 36 punktów i zajmuje dziesiątą pozycję. Polonia z kolei jest trzynasta i zgromadziła cztery oczka mniej.

Przed nami 29. kolejka II ligi. W jednym ze spotkań Legionovia Legionowo zmierzy się z Polonią Bytom.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..