Śląsk – Termalica | 2:1 (koniec) | | | Górnik Ł. – Górnik Z. | 0:0 (koniec) | | | Lechia – Ruch | 2:1 (koniec) |
Stomil – GKS K. | 0:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Miedź | 0:1 (koniec) | | | Olimpia G. – MKS Kluczbork | 1:2 (koniec) |
Sandecja – Pogoń Sdl. | 3:0 (koniec) |
Błękitni – Znicz | 0:0 (koniec) | | | Radomiak – Stal M. | 1:1 (koniec) | | | Siarka T. – ROW Rybnik | 1:0 (koniec) |
Nadwiślan – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) | | | Kotwica – GKS T. | 0:2 (koniec) | | | Legionovia – Polonia B. | 1:0 (koniec) |
Gryf – Puszcza | 2:1 (koniec) | | | Raków – Stal S. W. | 2:3 (koniec) |
Norwich – Man Utd | 0:1 (koniec) | | | Sunderland – Chelsea | 3:2 (koniec) | | | Aston Villa – Newcastle | 0:0 (koniec) |
Crystal Palace – Stoke | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Swansea | 1:4 (koniec) | | | Bournemouth – West Bromwich | 1:1 (koniec) |
Leicester – Everton | 3:1 (koniec) |
Inter – Empoli | 2:1 (koniec) | | | Bologna – AC Milan | 0:1 (koniec) |
Schalke 04 – Augsburg | 1:1 (koniec) | | | Borussia M. – Bayer | 2:1 (koniec) | | | Hamburg – Wolfsburg | 0:1 (koniec) |
Stuttgart – Mainz | 1:3 (koniec) | | | Eintracht – Borussia D. | 1:0 (koniec) | | | FC Koln – Werder | 0:0 (koniec) |
Hannover – Hoffenheim | 1:0 (koniec) | | | Hertha – Darmstadt | 1:2 (koniec) | | | Ingolstadt – Bayern | 1:2 (koniec) |
Bastia – Angers | 1:0 (koniec) | | | Toulouse – Troyes | 1:0 (koniec) | | | Bordeaux – Lorient | 3:0 (koniec) |
Nantes – Caen | 1:2 (koniec) | | | GFC Ajaccio – PSG | 0:4 (koniec) | | | Lille – Guingamp | 0:0 (koniec) |
Montpellier – Rennes | 2:0 (koniec) | | | Nice – Saint-Étienne | 2:0 (koniec) | | | Olympique – Reims | 1:0 (koniec) |
Lyon – Monaco | 6:1 (koniec) |
Mlada – Vik. Pilzno | 2:0 (koniec) | | | Banik – Bohemians | 1:2 (koniec) | | | Sparta – Slovan | 3:0 (koniec) |
Zlín – Příbram | 0:0 (koniec) |
Spartak Myj. – Dunajska | 3:0 (koniec) | | | Rużomberok – Moravce-Vrable | 1:1 (koniec) | | | Spartak T. – Michalovce | 3:0 (koniec) |
Senica – Zeleziarne | 0:1 (koniec) |
Ślęza Wrocław – Zagłębie II | 1:2 (koniec) | | | Dzierżoniów – Gorzów Wlkp. | 1:0 (koniec) | | | Gać – Kąty Wrocławskie | 3:0 (koniec) |
Górnik W. – Polkowice | 1:3 (koniec) |
Lech II P. – Polonia Śr. | 0:0 (koniec) | | | Nielba – Jarota | 0:3 (koniec) | | | Kleczew – Ostrów Wlkp. | 2:0 (koniec) |
Centra – Warta | 0:3 (koniec) |
Avia – Resovia | 1:0 (koniec) | | | Piast Tuczempy – Karpaty K. | 1:1 (koniec) | | | Wólczanka – Izolator | 1:0 (koniec) |
Wasilków – Olimpia E. | 0:4 (koniec) | | | Concordia – KS Drwęca | 0:1 (koniec) |
Garbarnia – Beskid | 7:0 (koniec) |
Legia II – Pogoń Grodzisk Maz. | 5:0 (koniec) | | | Świt NDM – Błękitni Raciąż | 1:2 (koniec) | | | Warta S. – ŁKS | 0:2 (koniec) |
Piast II – Czaniec | 1:0 (koniec) | | | Ruch II – Pawłowice Śl. | 3:2 (koniec) | | | Skra – Jastrzębie | 1:2 (koniec) |
Odra O. – LKS Bełk | 2:0 (koniec) |
Bałtyk G. – Lechia II | 3:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Bałtyk K. | 1:0 (koniec) |
Middlesbrough – Brighton | 1:1 (koniec) |
finał
Concordia Elbląg
0:1
(0:1)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
90
|
Koniec meczu.
(19:00:33)
|
|
90
|
Za Czaplę wchodzi Oleszko
|
|
87
|
Za Szymanowskiego wchodzi Pelc
|
|
78
|
Wojciechowski strzelał z dystansu jednak piłka nie wpadła do bramki
|
|
77
|
Za Domżalskiego wchodzi Marcfeld
|
|
73
|
Za Burzyńskiego wchodzi Wojciechowski
|
|
69
|
Concordia atakuje bramkę Drwęcy jednak nie stworzyła dogodnej sytuacji bramkowej
|
|
65
|
Za Stracha wchodzi Tomczuk
|
|
61
|
Za Głowińskiego wchodzi Szewczyk
|
|
58
|
Za Miecznika wchodzi Styś
|
|
48
|
Czarnota strzelał z przewrotki jednak piłka minęła bramkę
|
|
Typuj lepiej niż Zarzeczny!
|
||
46
|
Druga połowa rozpoczęta.
|
|
45
|
Pierwsza połowa skończona.
|
|
45
|
Dośrodkowanie w pole karne i strzał w słupek
|
|
45
|
Rzut rożny dla Drwęcy
|
|
44
|
Kiełtyka strzelał głową w polu karnym jednak nie trafił do bramki
|
|
37
|
Miecznik nie przejął dośrodkowania w pole karne
|
|
35
|
Dośrodkowanie w pole karne jednak niedokładne
|
|
35
|
Rzut wolny dla Drwęcy
|
Gole:
15. Glowiński
Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (WMZPN)
Widownia:
Spudłowany karny!:
Concordia Elbląg:
Wichman – Kiełtyka, Lubiejewski, Niburski, Lewandowski, Powszuk, Szymanowski, Burzyński Miecznik, Essomba, Strach
Zmiany:
Trener:
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: Paprocki – Kosakowski, Stankiewicz, Olszewski, Bartusiak, Domżalski, Głowiński, Czarnota, Czapla, Kowalski, Miller
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: Paprocki – Kosakowski, Stankiewicz, Olszewski, Bartusiak, Domżalski, Głowiński, Czarnota, Czapla, Kowalski, Miller
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (WMZPN)
Widownia:
Michał Libuda
@libudamichal