Termalica – Górnik Ł. 2:1 (koniec) | Śląsk – Lechia 0:0 (koniec) | Korona – Lech P. 4:1 (koniec)
Korona Kielce
4:1 (1:1)
Lech Poznań
Sobota 06.08.2016, 20:30 • Kolporter Arena, Kielce • PKO Ekstraklasa • 4. runda

90+4
    Jeszcze jedna kartka dla zawodnika Lecha Poznań. Tym razem "żółtko" zarobił Łukasz Trałka. Puszczają nerwy przyjezdnym, oj puszczają.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Wilusz (Lech Poznań).
    86. Żółta kartka dla Pyłypczuka.

86
    Niedawny mistrz Polski jest na dnie. Trudno się nie zgodzić z tą opinią. Lech gra coraz gorzej. Proszę sobie wyobrazić, że Kolejorz zdobył w tym sezonie tylko jedną bramkę. Tymczasem żółtą kartkę za sfaulowanie Formelli dostał Pyłypczuk.

82
    Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem ukarany został Radosław Majewski. Brzydki wślizg w nogi Aankoura. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę i sięgnął po "żółtko".

45+2
    Kallaste z żółtym kartonikiem. Ostre widowisko serwują nam dziś piłkarze obu ekip, a sędzia jest dość drobiazgowy. Cóż, taki poziom sobie wyznaczył. Inicjatywa po stronie poznańskiego Lecha.

41
    Tamas Kadar brzydko faulował Sekulskiego. Mamy kolejną żółtą kartkę. Jesteśmy świadkami dość ostrej rywalizacji. Niewykluczone, że na jednym "czerwie" się dzisiaj nie skończy.

38
    Mamy kolejną żółtą kartkę. Za faul na Gumnym ukarany został Bartosz Rymaniak. Spóźniona interwencja gracza kieleckiej Korony. Inicjatywa powróciła w posiadanie Kolejorza. Goście spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie.
    28. Żółta kartka dla Robaka.

28
    Pyłypczuk upadł na murawę po faulu Marcina Robaka. Sędzia przerwał grę i upomniał poznaniaka żółtym kartonikiem. Czy zasłużenie? Trudno stwierdzić. Kielczanin chyba lekko przyaktorzył.
    12. Żółta kartka dla Grzelaka.

12
    Grzelak bezpardonowo wszedł w nogi Makuszewskiego, za co został ukarany żółtym kartonikiem. Słuszna decyzja sędziego głównego, ewidentne przewinienie. Po chwili z kiepską akcją wyruszyli kielczanie.
    6. Czerwona kartka dla Tetteha.

6
    Abdul Azziz Tetteh brzydko faulował Jacka Kiełba, który już go przechytrzył i praktycznie miał prostą drogę do bramki strzeżonej przez Jasmina Buricia. Mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam. Czerwona kartka dla zawodnika Kolejorza!