Lech II P. – Leśnik 4:0 (koniec) | Chwaszczyno – Kleczew 3:3 (koniec) | Pogoń II – Górnik K. 3:0 (koniec)
Toruń – Bałtyk G. 3:1 (koniec) | Wda – Świt Skolwin 3:2 (koniec) | Polonia Śr. – Chemik B. 3:0 (koniec)
Gwardia K. – Przodkowo 1:3 (koniec) | Jarota – KKS 0:0 (koniec) | Vineta – Pogoń Lęb. 1:1 (koniec)
Gwardia Koszalin
1:3 (1:1)
GKS Przodkowo
Sobota 06.05.2017, 17:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 liga, grupa II • 27. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

W kolejnym spotkaniu na trzecioligowym froncie drużyna Gwardii Koszalin zmierzy się na własnym stadionie z zespołem GKS-u Przodkowo.
    Informacje prosto z klubu!

Będziemy Państwa na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach z tego spotkania. Zapraszamy do serwisu Lajfy.com!
    Wszystko jest już przygotowane do rozpoczęcia spotkania!

1
    Gra została rozpoczęta!

8
    Gol dla GKS-u!

Drużyna gości wychodzi na prowadzenie! Strzelcem gola PRZEMYSŁAW SZUR!

20
    Za nami kolejne minuty gry, w których wynik nie uległ zmianie. Gospodarze jednak dążą do zdobycia pierwszego gola.

26
    Gol dla Gwardii!

Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Strzelcem gola PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI!

35
    Obraz gry nie ulega zmianie – walka toczy się w środkowej strefie boiska. Wynik nie ulega zmianie. Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części meczu.

45

Do przerwy w Koszalinie mamy wynik remisowy. Po przerwie liczymy na więcej.

46

60
    Za nami 60. minut gry – wynik cały czas remisowy. Przed nami zostały już tylko dwa kwadranse gry.

90
    GKS wychodzi na prowadzenie!

PIOTR ŁAPIGROWSKI skierował futbolówkę do siatki! Przyjezdni wyjadą z Koszalina z punktem punktów!

90+3

Przyjezdni podwyższają prowadzenie, wykorzystując błąd rywali! Do siatki trafił ARKADIUSZ PROENA!