Stal S. W. – Siarka T. 1:0 (koniec) | ROW Rybnik – Radomiak 1:1 (koniec) | Legionovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Gryf – Rozwój 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Błękitni 0:2 (koniec) | Warta – Olimpia Z. 2:2 (koniec)
Olimpia E. – Kotwica 1:1 (koniec) | Polonia W. – Raków 1:2 (koniec) | Odra O. – Polonia B. 3:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
1:2 (1:2)
Puszcza Niepołomice
Sobota 03.06.2017, 17:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • Runda 34

Puszcza Niepołomice spuentowała sezon zwycięstwem 2:1 w Legionowie. Na prowadzenie już w 9. minucie wyszli gospodarze, ale świeżo upieczony beniaminek Nice I ligi potrafił zareagować i jeszcze przed przerwą odrobił stratę z nawiązką. (19:08:27)

90

46

45

37
    Gol dla Puszczy!

Zwrot wydarzeń w Legionowie! Grająca w przemeblowanym składzie Puszcza potrafiła odwrócić wynik już w pierwszej połowie.

24

Puszcza zareagowała pozytywnie na zmianę wyniku i po kwadransie doprowadziła do remisu!

9
    Gol dla Legionovii!

Legionovia zaatakowała od początku spotkania, czego efektem jest prowadzenie! Na zaskoczonych wyglądają podopieczni Tomasza Tułacza.

1

Będziemy informować o zmianach w meczu Legionovii z Puszczą Niepołomice. Tydzień temu drużyna z Małopolski zapewniła sobie awans do Nice I ligi. Daniel Kruczyński rozpocznie spotkanie w niedzielę o godzinie 17.

Legionovia ma idealnie wyrównany bilans. Zwyciężyła w 12 meczach i poniosła tyle samo porażek. Z dziewięcioma przeciwnikami podzieliła się punktami. Na pożegnanie z własnymi kibicami chce im sprawić prezent i pokonać czołową drużynę ligi.

W poprzedniej kolejce Puszcza Niepołomice zremisowała z Gryfem Wejherowo i zapewniła sobie awans do Nice I ligi. W rundzie jesiennej drużyna z Małopolski zwyciężyła 1:0 z Legionovią Legionowo. Jedynego gola strzelił w 78. minucie Piotr Stawarczyk z rzutu karnego.