Stal B. – Jastrzębie 4:3 (koniec) | Ślęza Wrocław – BKS Stal 0:1 (koniec) | Pawłowice Śl. – Polkowice 2:1 (koniec)
Skra – Unia T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Dzierżoniów 0:1 (koniec) | Ruch Z. – Śląsk II 2:0 (koniec)
Ruch Zdzieszowice
2:0 (2:0)
Śląsk II Wrocław
Sobota 03.06.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Zdzieszowice • 3 liga, grupa III • Runda 31

Dobiegło końca spotkanie w Zdzieszowicach! W drugiej połowie nie doczekaliśmy się goli. Ruch zwyciężył to spotkanie po dwóch golach sprzed przerwy i zbliżył się do liderującego GKS Jastrzębie na jeden punkt. Dziękuję za uwagę! (19:01:01)

90+3

90
    Trzy minuty doliczył arbiter.

82
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Kiliński.

80
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Szatkowski, na boisku pojawia się Wieczorek.

68
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Zapotoczny, na boisku pojawia się Sopor.

60
    Pojedyncze akcje stwarzają sobie rezerwy Śląska, jednak cały czas wynik nie ulega zmianie. Ruch pewnie prowadzi 2:0.

46

Do przerwy Ruch zasłużenie prowadzi z rezerwami Śląska Wrocław 2:0. Za kwadrans druga odsłona tego pojedynku!

45+2

45+1
    Gol dla Zdzieszowic!

Bramkę do szatni zdobywają miejscowi! Tym razem golkipera rywali pokonał DARIUSZ ZAPOTOCZNY.

30
    W dalszym ciągu atakują gospodarze. Warto dodać, że w przypadku zwycięstwa Ruch przed ostatnimi trzema kolejkami będzie tracił do lidera tylko jedno oczko!

18

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Na listę strzelców wpisuje się MATEUSZ MARZEC!

10
    Jak na razie niewiele dzieje się na boisku w Zdzieszowicach. Sporo błędów w poczynaniach obu drużyn, póki co żadna z ekip nie przeważa.

1

Spotkanie zaplanowano na godzinę 17:00. Bądźcie z nami!

Przyjezdni z kolei muszą walczyć o ligowy byt. Przyjezdni znajdują się obecnie w strefie bramkowej, jednak różnica na dole tabeli między szesnastym Śląskiem a czternastą Lechią Dzierżonów wynosi zero punktów.

Gospodarze cały czas mają szanse na awans ligę wyżej. Ich sytuacja nie jest jednak wymarzona, ponieważ do końca sezonu pozostały cztery mecze, a oni tracą tyle samo punktów do liderującego GKS-u Jastrzębie.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 18. Marzec, 45+1. Zapotoczny

Ruch Zdzieszowice: Kleemann – Nowak, Bachor, Kostrzycki, Kolanko, Marzec (82. Kiliński), Damrat, Czajkowski, Zapotoczny (68. Sopor), Szatkowski (80. Wieczorek), Czapliński