Stal S. W. – Siarka T. 1:0 (koniec) | ROW Rybnik – Radomiak 1:1 (koniec) | Legionovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Gryf – Rozwój 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Błękitni 0:2 (koniec) | Warta – Olimpia Z. 2:2 (koniec)
Olimpia E. – Kotwica 1:1 (koniec) | Polonia W. – Raków 1:2 (koniec) | Odra O. – Polonia B. 3:0 (koniec)
Odra Opole
3:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 03.06.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Opole • 2. Liga • Runda 34

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (18:53:13)

Przypomnijmy, że tym triumfem Odra przypieczętowała awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W przyszłym sezonie opolanie będą rywalizować na pierwszoligowych arenach.

Spotkanie zakończyło się przekonującym triumfem Odry Opole. Gole na koncie gospodarzy zapisywali Łukasz Staroń oraz Marcin Wodecki. Jak najbardziej sprawiedliwy wynik, Polonia Bytom była słabszym zespołem.

90+1

90+1
    Spotkanie zostało przedłużone o jedną minutę.

83
    Za niespełna dziesięć minut dzisiejszy pojedynek w Opolu zostanie zakończony. Wiele wskazuje na to, że tutaj już nic się nie zmieni.

81
    Odra Opole ma mnóstwo sytuacji strzeleckich. Bytomianie są jedynie tłem dla rywali – mieli może jedną lub dwie groźniejsze akcje.

80
    Wolny miał niezłą szansę na zdobycie gola, ale nie zdołał jej wykorzystać. Ponownie zrobiło się gorąco pod bramką strzeżoną przez golkipera Polonii Bytom.

70
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dwadzieścia minut.

66
    Kolejna akcja opolan. Tym razem jednak Polonia stanęła na wysokości zadania i oddaliła niebezpieczeństwo.

65
    Gol dla Odry!
    Strzelcem bramki MARCIN WODECKI.

55
    Dziesięć minut gry w ramach drugiej połowy za nami. Pewnie prowadzą opolanie.

50

46

45

39
    Odra w dalszym ciągu przeważa. Bytomianie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Przed momentem ponownie uderzał Niemczyk.

38
    Wepa miał dobrą szansę na odnotowanie trafienia, ale ostatecznie nie zdołał skierować futbolówki do siatki. Wywalczył jedynie korner.

30
    Opolanie grają spacerowym tempem. Widać, że nie chcą podejmować jakiegoś kolosalnego ryzyka. Bytomianie próbują to wykorzystać, ale bez efektu.

25
    Miejscowi mają sporo szans na podwyższenie prowadzenia. Przed kilkoma chwilami z najbliższej odległości chybił Niemczyk.