Stal S. W. – Siarka T. 1:0 (koniec) | ROW Rybnik – Radomiak 1:1 (koniec) | Legionovia – Puszcza 1:2 (koniec)
Gryf – Rozwój 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Błękitni 0:2 (koniec) | Warta – Olimpia Z. 2:2 (koniec)
Olimpia E. – Kotwica 1:1 (koniec) | Polonia W. – Raków 1:2 (koniec) | Odra O. – Polonia B. 3:0 (koniec)
Olimpia Elbląg
1:1 (0:1)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 03.06.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:02:38)

Remis 1:1 w Elblągu nie wystarczył Kotwicy Kołobrzeg do utrzymania na szczeblu centralnym. Drużyna Ryszarda Wieczorka prowadziła prawie przez całe spotkanie, ale podobnie jak w poprzedniej kolejce straciła gola w doliczonym czasie. Koszmarna pomyłka we własnym polu karnym spowodowała, że przyjezdni nie wyprzedzili nawet Polonii Warszawa. Bardziej zadowolona z siebie Olimpia, która zafiniszowała na 5. miejscu.

90+4

90+3
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF NIBURSKI.

Wyrównanie w ostatniej minucie doliczonego czasu! Do piłki w polu karnym dopadł Niburski i płaskim strzałem odebrał Kotwicy Kołobrzeg nadzieję na utrzymanie.

90+2
    Piłka w rękawicach Szymańskiego. W tym spotkaniu już nic złego nie powinno przydarzyć się drużynie znad morza.

90
    Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

90
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Azikiewicz.

89
    Strzał zza pola karnego obok spojenia słupka z poprzeczką. Szymański nie musiał interweniować.

88
    Szymański nie spieszy się ze wznowieniem gry od rzutu wolnego. Po chwili daleki wykop w kierunku Sobkówa oraz Giela.

86
    Jedna z nielicznych ripost Kotwicy Kołobrzeg. Giel ruszył indywidualnie na bramkę Tułowieckiego i poczęstował go płaskim uderzeniem zza pola karnego.

85
    Naciera Olimpia Elbląg, a Kotwica w jedenastu na własnej połowie. Tak, możliwe, że już to pisaliśmy, ale obraz spotkania niewiele się zmienia.

83
    Zbiegli przyjezdni do ławki rezerwowych i raczyli się napojami. Ostatnie wskazówki od trenera Ryszarda Wieczorka.

81
    Piłka spadła w polu karnym pod nogi Sokołowskiego! Zmiennik Olimpii Elbląg natychmiast oddał strzał z kilkunastu metrów i spudłował nieznacznie. Szymański nawet nie drgnął!

80
    Kotwica Kołobrzeg pozostaje wirtualnym spadkowiczem. Co prawda przy obecnych wynikach wyprzedzi Polonię Warszawa, ale nie przeskoczy Rozwoju Katowice.

79
    Kotwica zdjęła napastnika i zagęszcza grę na własnej połowie. Musi jeszcze utrzymać prowadzenie przez kilkanaście minut.

77
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg: z boiska schodzi Bartlewski, na boisku pojawia się Biel.

76
    Przesadził Lisiecki, a na dodatek po przewinieniu ruszył z pretensjami do sędziego asystenta. Lód na głowę piłkarza Olimpii.

75
    Nie zmienia trener Ryszard Wieczorek, choć jego obrońcom zaczyna już brakować sił na odpieranie ataków beniaminka.