Kąty Wrocławskie – Gać 1:3 (koniec) | Karolina Jaworzyna – Piast Nowa Ruda 4:2 (koniec)
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:3 (0:2)
Foto-Higiena Gać
Sobota 03.06.2017, 11:00 • Stadion w Kątach Wrocławskich, ul. Zwycięstwa 23 • 4 liga

Dziękuje za śledzenie relacje . Żegna się Dominik Czerenda. (12:52:33)

90+4

79
    Strzał Krystiana Bagińskiego z ostrego kąta odbija na róg Gąsiorowski, ale sędzia boczny podnosi chorągiewkę. Spalony.

76
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Salak, na boisku pojawia się Mazur.

75
    Gol dla Bystrzycy!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KOŚCIUK..

75
    Rzut karny dla Bystrzycy!

73
    Gol dla Foto-Higieny!
    Strzelcem bramki WARGIN.
    W sytuacji sam na sam IGOR WARGIN minął Macieja Szaciłłę i umieścił piłkę w pustej bramce.

67
    Paweł Albert z prawego skrzydła na 16 metr, gdzie uderza Grochowski, a Szaciłło odbija piłkę na róg!

61
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Wejerowski, na boisku pojawia się Dorobek.
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Przytuła.

52
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Kucyniak, na boisku pojawia się Albert.

46
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Kalinowski, na boisku pojawia się Wargin.
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Synowiec, na boisku pojawia się Pożarycki.

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena prowadzi z Bystrzycą Kąty Wrocławskie, po bramkach Dominika Wejerowskiego oraz Łukasza Kucyniaka. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45

40
    W całym spotkaniu zdecydowana przewaga Foto-Higieny, a Bystrzyca próbuje swoich sił z kontrataków.

33
    Zamieszanie pod bramką Bystrzycy, strzał Macieja Salaka broni Szaciłło, a dobitka Sudoła głową z 6 metrów zablokowana przez obrońców gospodarzy.

23
    Strzelcem bramki KUCYNIAK.
    ŁUKASZ KUCYNIAK w sytuacji sam na sam z Maciejem Szaciłłem, uderza obok bezradnego golkipera miejscowych.

14
    Strzelcem bramki WEJEROWSKI.
    DOMINIK WEJEROWSKI wbiega w pole karne odgrywa na 15 metr, gdzie Maciej Salak oddaje mu piłkę, a ten w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce!