3:1 (2:1)
Peru
Niedziela 07.07.2019, 22:00Copa America • Finał

90+2
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za fantastycznego dziś Evertona na parę minut melduje się Allan, którego zadaniem będzie zabunkrowanie dostępu do bramki.

86
    Na ostanie minuty tego spotkanie wchodzi Andy Polo, zastępując Andre Carrillo. Pierwsza zmiana Gareci, która nie jest na wskroś ofensywna.

82
    Kolejna ofensywna zmiana w peruwiańskich szeregach. Za drugiego defensywnego pomocnika wchodzi Gonzales. Być może to on okaże się panaceum na problemy swojej reprezentacji.

78
    Gareca wzmocnił formację ofensywną. Za defensywnego Yotuna na placu gry melduje się Ruidiaz.

76
    Defensywna zmiana Brazylijczyków. Za bezproduktywnego w drugiej połowie Coutinho wchodzi Eder Miltao, który od nowego sezonu będzie bronił barw Realu Madryt. Roszada bardzo defensywna.

75
    Zmiana w ekipie Tite. Za zmęczonego Roberto Firmino ze świeżym zapasem sił wchodzi zawodnik angielskiego Evertonu, czyli Richarlison.

Bartek Łojewski

Gole: 15. Everton, 45+3. Jesus, 90. Richarlison (kar.) – 44. Guerrero (kar.)

Kartki:   30. Jesus (BRA), 53. Thiago Silva (BRA), 90+1. Richarlison (BRA) – 50. Tapia (PER), 68. Zambrano (PER), 84. Advíncula (PER)   70. Jesus (BRA)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 12:7. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 0:0. Foule: 20:20.
    Brazylia: Alisson – Dani Alves (C), Marquinhos, Thiago Silva, Aléx Sandro – Arthur, Casemiro – Jesus, Coutinho (76. Militao), Everton (90+2. Allan) – Firmino (75. Richarlison).
    Zmiany: Ederson, Cássio – Richarlison, Fagner, Militao, Filipe Luís, Allan, Neres, Paquetá, Fernandinho, Miranda, Willian.

Peru: Gallese – Advíncula, Zambrano, Abram, Trauco – Tapia (82. Gonzáles), Yotún (78. Ruidíaz) – Carillo (86. Polo), Cueva, E. Flores – Guerrero (C).
    Zmiany: Cáceda, Álvarez – Ruidíaz, Pretell, Santamaría, Callens, Ballón, Gonzáles, Corzo, Araujo, Polo.

Główny: Roberto Tobar (CHI)
    Boczni:Christian Schiemann (CHI), Claudio Rios (CHI)
    Techniczny:Alexis Herrera (WEN)