PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20160525
Środa 25. 5. 2016
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
17:00
Ślęza Wrocław – Dzierżoniów
(3 Liga dolnośl.-lubuska)
(32)
0:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Serbia – Cypr
(Mecze towarzyskie)
2:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0.0
Remis:
0.0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
17:00
Legia – Lech P.
(CLJ)
(PF)
2:1
(0:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+4
)
więcej
17:00
Pogoń – Jagiellonia
(CLJ)
(PF, 1.m. 2:2)
2:2
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Garbarnia – Poprad M.
(3 Liga małop.-święt.)
(32)
2:0
(2:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
17:00
Stal Rz. – Lublinianka
(3 Liga lubel.-podkarp.)
(32)
3:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
17:00
Izolator – Orzeł P.
(3 Liga lubel.-podkarp.)
(32)
5:2
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:00
Karpaty K. – Orlęta
(3 Liga lubel.-podkarp.)
(32)
2:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+2
)
więcej
17:00
Resovia – Lewart
(3 Liga lubel.-podkarp.)
(32)
3:3
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
(
90+3
)
więcej
17:15
Cracovia II – KSZO
(3 Liga małop.-święt.)
(32)
2:3
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
17:30
Soła – Unia T.
(3 Liga małop.-święt.)
(32)
1:2
(0:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Podhale N. Targ – Wisła II
(3 Liga małop.-święt.)
(32)
3:1
(2:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
BKS Stal – Piotrówka
(3 Liga opol.-śląsk.)
(28)
8:0
(3:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Rekord – Skra
(3 Liga opol.-śląsk.)
(28)
3:1
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Jastrzębie – Grunwald R.Ś.
(3 Liga opol.-śląsk.)
(28)
3:1
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
18:00
Ruch Z. – Pawłowice Śl.
(3 Liga opol.-śląsk.)
(28)
1:0
(1:0)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej
19:00
Odra O. – Piast II
(3 Liga opol.-śląsk.)
(28)
2:2
(1:1)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
finał
więcej