Siarka T. – Olimpia Z. 1:0 (koniec) | Concordia – Znicz 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Olimpia E. 1:0 (koniec)
Radomiak – Wisła Pu. 2:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Legionovia 4:2 (koniec) | Wigry – Stal S. W. 0:2 (koniec)
Garbarnia – Łowicz 0:5 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:5 (0:0)
Pelikan Łowicz
Sobota 05.10.2013, 18:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 2 Liga Wschodnia

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:54:31)

W pierwszej połowie dzisiejszego spotkania nie działo się zupełnie nic, jednak drugie 45 minut to już koncert w wykonaniu Pelikana. Dwie bramki Soleckiego, a także trafienia Komana, Kowalczyka i Kosiorka dają gościom zwycięstwo w stosunku 5:0!

90+2
    Gol dla Pelikana!
    Tym razem w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się KOSIOREK i ustalił wynik meczu na 5:0!

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Dwójkowy kontratak Nowaka z Ogarem, uderzał ten drugi, ale prosto w rękawice Olszewskiego!

89
    Prawą stroną atakował Bojańczyk, uderzył po ziemi, ale Jękot był na posterunku.

87
    Mocne uderzenie Nowaka w dużej odległości mija poprzeczkę bramki Pelikana.

86
    Patryk Bojańczyk zastępuje Pomianowskiego.

84
    Kolejny rzut rożny i kolejna bramka dla gości! Znów precyzyjne dośrodkowanie Adamczyka, które tym razem uderzeniem głową wykończył KOWALCZYK!

82
    Techniczne uderzenie Kaczora nie miało prawa zaskoczyć Olszewskiego.

81
    Żółtą kartką ukarany bramkarz gospodarzy, Adrian Jękot.

79
    Sprzed pola karnego uderzał Kostrubała, niewiele brakowało, aby zdobył honorową bramkę dla Garbarni.

78
    Z woleja próbował uderzać Adamczyk, ale piłka po jego strzale przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

76
    Druga zmiana w szeregach gości, Świątka zmienia Paschal Ekwueme.

76
    W dobrej sytuacji znalazł się Byrski, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

75
    Żółtym kartonikiem napomniany Paweł Byrski.

74
    Podwójna zmiana w zespole gospodarzy, Adrian Fedoruk zastępuje Metza, a Piotr Kaczor zmienia na placu gry Kalickiego.

73
    Rzut karny pewnie wykonany przez SOLECKIEGO! To druga bramka tego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu!