Siarka T. – Olimpia Z. 1:0 (koniec) | Concordia – Znicz 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Olimpia E. 1:0 (koniec)
Radomiak – Wisła Pu. 2:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Legionovia 4:2 (koniec) | Wigry – Stal S. W. 0:2 (koniec)
Garbarnia – Łowicz 0:5 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:0 (0:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 05.10.2013, 15:00 • Stadion Miejski w Tarnobrzegu, Aleja Niepodległości 2, • 2 Liga Wschodnia

To wszystko. Ze Stadionu Miejskiego w Tarnobrzegu żegna Państwa Michał Bartyzel.

Dziękuję za uwagę i serdecznie zapraszam na kolejne relacje. (17:11:59)

Najsłabszą postacią tego meczu był sędzia Pan Ciecierski, który w ogóle nie panował nad sytuacją na boisku.
    Zawodnika meczu ciężko wybrać...

A jednak po nerwowej końcówce mecz wygrywa Siarka Tarnobrzeg. Chociaż w ostatnich minutach blisko strzelania bramki wyrównującej byli piłkarze Olimpii Zambrów. Dobre zmiany dali Gagacki i Hryszko, którzy mogli odmienić losy tego spotkania.

Druga połowa zdecydowanie ciekawsza, więcej akcji skrzydłami, szybkich podań i walki z obu stron, co miało odzwierciedlenie w kartkach.
    3 punkty zostają w Tarnobrzegu, gdzie jak się okazuje przyjezdnym ciężko ugrać punkty. Olimpia ponosi 4 porażkę z rzędu.

90+2
    Od bramki Pogorzelec.

90
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Szewc.

90 +1
    Kolejna akcja Olimpi. Jednak Gagacki źle podaje do Hryszki w polu karnym.

90
    Coraz groźniej pod bramką Siarki. Olimpa raz co raz atakuje defensorów Siarki, nie pozwalając na wyjście z własnej połowy tarnobrzeżanom.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

89
    Dwie akcje tarnobrzeskiego zespołu. Ale brakowało ostatniego podania. Pierw słabo dogrywał Persona do Koczona, Chwile później nogi nie dostawił Stępień.

88
    Hryszko bardzo źle dogrywa. Zamiast do wbiegających w pole karne kolegów piłkę posyła poza boisko.

87
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Sobótka, na boisku pojawia się Gagacki.

87
    Tragiczne sędziowanie Pana Cieciury...

86
    Chrabąszcz indywidualnie ale nie da rady przejść Dzierbickiego i Jakuszewskiego.

85
    Koczon lewą stroną ucieka i dogrywa na 11 metr do nabiegającego Stępnia.. ale ten nie poradził sobie z obrońcą Olimpii i bramkarzem Czaplińskim.

83
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ciećko, na boisku pojawia się Korona.

80
    Awantura na boisku, Siarkowcy chcieli przerwać grę bo na boisku leżał Frankiewicz. Piłkarze Siarki ruszyli w kierunku nieinterweniującego Sędziego i powiedzieli mu co sądzą o jego pracy. Do tego doszli zawodnicy Olimpii. Sędzia ukarał żółtą kartką Frankiewicza i Grzybowskiego... ten pierwszy wcześniej zobaczył już kartkę i musiał opuścić boisko.

Jak schodził z boiska Grzybowski awanturujący się popchnął Frankiewicza. Sędzia też tego drugiego odesłał do szatni.