Man City – Everton 3:1 (koniec) | Cardiff – Newcastle 1:2 (koniec) | Fulham – Stoke 1:0 (koniec)
Hull – Aston Villa 0:0 (koniec) | Liverpool – Crystal Palace 3:1 (koniec) | Sunderland – Man Utd 1:2 (koniec)
Liverpool F.C.
3:1 (3:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 05.10.2013, 16:00 • Anfield Road, Liverpool • Angielska Premier League

Najlepszym zawodnikiem w tym spotkaniu został wybrany Luiz Suarez. (19:11:24)

Koniec spotkania. Po 90. minutach Liverpool wygrał z Crystal Palace 3:1! Pierwsza bramka padła w 14. minucie, wówczas Luis Suarez świetnie wykończył indywidualną akcję Mosesa. Trzy minuty później było już 2:0, Daniel Sturridge minął kilku rywali i oddał strzał, po którym futbolówka wpadła do siatki. Na 3:0 z rzutu karego trafił Gerrard. Honorowa bramka dla Palace padła w 77. minucie

90+4
    Żółtą kartką został ukarany Aspas, za odkopnięcie piłki po gwizdku.

90+4
    Iago Aspas został ostro potraktowany przez Jedinaka, ale gwizdek arbitra milczy.

90+2
    Od rzutu wolnego rozpocznie Palace.

90+1
    Aż cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Czwarta porażka z rzędu Crystal Palace powoli staję się faktem.

88
    Ostatnia zmiana w drużynie Liverpoolu. Za Sturridge na boisku melduję się Aspas.

85
    Świetne podanie Suareza do Daniela Sturridge, który mocno uderzył z 11. metra i tylko słupek uratował Crystal Palace przed stratą bramki.

83
    I po wybiciu Puncheona mamy już jedenasty rzut rożny dla The Reds.

83
    Daniel Sterrling wywalczył korner dla swojego zespołu. Jest to dziesiąty rzut rożny.

81
    Jedinak został kopnięty przez Suareza, za co został odgwizdany stały fragment gry.

80
    Kominacyjną akcję Liverpoolu zakończył jeden z defensorów Palace.

78
    Daniel Sturridge został ukarany żółtą kartką.

77
    Gol dla Crystal Palace!
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Campani, na pierwszy słupek poszedł DWIGHT GAYLE i strzałem głową skierował futbolówkę do siatki.