Siarka T. – Olimpia Z. 1:0 (koniec) | Concordia – Znicz 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Olimpia E. 1:0 (koniec)
Radomiak – Wisła Pu. 2:3 (koniec) | Pogoń Sdl. – Legionovia 4:2 (koniec) | Wigry – Stal S. W. 0:2 (koniec)
Garbarnia – Łowicz 0:5 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:0 (0:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 05.10.2013, 15:00 • Stadion Miejski w Tarnobrzegu, Aleja Niepodległości 2, • 2 Liga Wschodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Serdecznie zapraszamy na relację live z meczu 11 kolejki 2 Ligi Wschodniej pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Olimpią Zambrów.

Piłkarze Olimpii Zambrów zagrają o przerwanie serii trzech porażek z rzędu. W ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe Wigrom Suwałki 3:1 .
    Zambrowianie po 10 kolejkach zajmują 15 pozycje w tabelii z 11 punktami, które zdobyli 3 razy wygrywając mecz, odnosząc 2 remisy i 5 porażek.

Tarnobrzeska Siarka sklasyfikowana jest obecnie na dziesiątym miejscu w drugoligowej tabeli. W ostatnim meczu niespodziewanie ulegli na wyjeździe Legionovii Legionowo 3:2.
    Zawodnicy Tomasza Tułacza wygrali cztery mecze, dwa zremisowali oraz cztery przegrali. Mają na koncie 14 punktów.

Atutem Siarki w nadchodzącym meczu będzie własny stadion. Przed własną publicznościa Siarka spisuje się bardzo dobrze, notując tu wszystkie swoje wygrane (4), jeden remis i tylko jedną porażke.

Mecz zapowiada się ciekawie. Zambrowanie będą chcieli przerwać swoją złą passę, a Siarkowcy udowodnić swoim kibicom, że porażka w Legionowie to wypadek przy pracy, a na swoim stadionie są mocni.

Siarka Tarnobrzeg vs Olimpia Zambrów. Sobota godzina 15:00.
    Na relację live zapraszamy tuż przed 15!

Witam serdecznie kibiców obu drużyn na relacji live z meczu 11 kolejki 2 Ligi Wschodniej pomiędzy drużynami Siarki Tarnobrzeg a Olimpii Zambrów. Pogoda sprzyja do gry, za moment poznamy 11-stki wyjściowe obu zespołów.

Siarka Tarnobrzeg: Pogorzelec – Stępień (k), Makowski, Baran, Sulkowski – Frankiewicz, Tunkiewicz, Chrabąszcz, Kowalski, Ciećko – Truszkowski
    Rezerwowi: Gielarek, Korona, Grunt, Koczon, Motyl, Persona, Szewc

Olimpia Zambrów: Czapliński – Gogol (k), Dołubizna, Szczepanik, Sobótka, Piłatowski, Poduch, Zapolnik, Dzierbicki, Grzybowski, Steć
    Rezerwowi: Konopka, Gołaszewski, Jakuszewski, Ciach, Hryszko, Gagacki

Sędziowie: Artur Ciecierski (Warszawa).

W Tarnobrzegu zapowiada się ciekawe spotkanie, zarówno Siarka jak i Olimpia chce się odkuć po stracie punktów w ostatniej kolejce.

Sędziowie wyprowadzają oba zespoły na murawę. Zaraz zacznie się mecz.

Siarkowcy w tym meczu w strojach żółto-czarnych. Piłkarze gości na niebiesko.

Od środka zaczynać będą piłkarze gości. Tarnobrzeżanie zagrają pierwszą połowę na stronie od ul. Mickiewicza i atakować będą na bramkę od hali.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Przewinienie w środku pola Stępnia, który za wysoko podniósł nogę. Od wolnego zaczynają goście.

2
    Po rzucie wolnym piłka odbija się od pleców interweniującego obrońcy Siarki i piłka wychodzi na rożny

3
    Z rożnego nic nie wyszło. Akcje budują zawodnicy gospodarzy.

6
    Gra toczy się głównie w środku pola, przy piłce częściej piłkarze w żółto-czarnych strojach.

10
    Steć fauluje Kowalskiego. Frankiewicz zacznie od wolnego.

11
    Siarka powoli konstruuje akcje, ale raz co raz defensorzy Olimpii rozbijają ataki. Pierwsze 10 minut to nudne rozgrywanie piłki.

12
    Z ostrego kąta strzela Ciećko! Ale piłka odbija się od któregoś z zawodników z Zambrowa i wychodzi na róg.

12
    Dobrą piłkę z rogu posyła Tunkiewicz, ale równie dobrą interwencją popisuje się Czapliński. Szybkim wyrzutem piłki rozpoczyna kontratak.

16
    Strzałem z dystansu straszy Tunkiewicz... ale na pewno nie bramkarza

18
    Żółta kartka dla Frankiewicz (Siarka Tarnobrzeg).

18
    Od rzutu wolnego rozpocznie Steć.

19
    Rożny dla Siarki.

22
    Chrabąszcz strzela z dystansu bramkarz wybija piłkę przed siebie do niej dobiega Ciećko i odgrywa na 5 metr... ale był na spalonym.

23
    Pogorzelec pierwszy raz interweniuje w tym meczu. Ze spokojem łapie górną piłkę.

25
    Faul na Kowalskim, który przyjmuje piłkę i pociągnięty w dół upada na murawę, zawodnik Olimpii nie zobaczył kartonika.

26
    Kamil Zapolnik ogrywa Makowskiego i uderza na bramkę, jednak lekko i bez problemów Pogorzelec.

27
    Kolejny strzał z dystansu Siarkowców, tym razem bardzo niecelnie. Strzelał Frankiewicz.

28
    Dołubizna z ostrego kąta trafia... ale w boczną siatkę. Mógł się zachować trochę lepiej.

30
    Rozpoczyna się 3 kwadrans gry. Jak do tej pory widowiska nie ma.

31
    Wolny dla Siarki, po kolejnym faulu na Kowalskim.

32
    Makowski główkuje po dobrym dograniu z wolnego... ale tuż nad poprzeczką.

34
    Olimpia próbuje szarpać lewym skrzydłem, ale tam dobrze spisuje się Stępień przerywając zagrożenie.

35
    Znowu więcej dzieje się w środku pola. Piłkarze walczą o piłkę, a raz co raz grę przerywa gwizdek sędziego. Naprawdę niewiele się dzieje...

38
    Dośrodkowanie z lewej strony Sulkowskiego zablokowane. Atak Siarki przerwany, ale tylko na moment.

39
    Trochę inne rozegranie rożnego. Ciećko z Frankiewiczem w narożniku rozgrywa piłkę i ten posyła piłkę wzdłuż bramki, ta dochodzi do Truszkowskiego, który musiał tylko dołożyć nogę i skierować piłkę do siatki... jednak nie trafia!!!

43
    Rzut wolny ze środka pola... zamieniony na rożny. Przy piłce Siarka.

45
    Strzał Stępnia z przed pola karnego... wysoko nad bramką

Zakończyła się pierwsza połowa. Ale nikt o niej pamiętać nie będzie. Słaba w wykonaniu obu drużyn. Chodź na plus Siarki jest przewaga w posiadaniu piłki. Oby druga połowa była dużo ciekawsza.

Na drugą połowę gotowi wyszli już piłkarze Olimpii Zambrów. Za chwilkę powinni pojawić się gracze gospodarzy. Oby ta druga połowa przyniosła nam większe emocje.

Ukarany w pierwszej połowie Frankiewicz zobaczył 4 kartkę w sezonie, co oznacza, że nie będzie mógł zagrać w derbowym spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola.

46

46
    Od środka rozpoczęli gospodarze.

47
    Z większym animuszem zaczęli grać Siarkowcy w tych pierwszych sekundach 2 połowy.

48
    Żółta kartka dla Sobótka (Olimpia Zambrów).

49
    Frankiewicz zagrywa na wolne pole piłkę która miał przejąć Tunkiewicz. Jednak ten się nie zorientował w planach kolegi i piłkę przejmuje Olimpia.

51
    Chęć do gry w drużynie z Tarnobrzega może i jest, ale pomysłu na wykończenie akcji niema.

54
    Gol dla Siarki!
    TRUSZKOWSKI świetnie wychodzi do podania od Tunkiewicza i pakuje piłkę do bramki podcinając nad bramkarzem!

55
    Szybka próbka odpowiedzi graczy z Zambrowa. Ale koniec końców bezpańską piłkę na 5 metrze pewnie łapie Pogorzelec.

57
    Żółta kartka dla Baran (Siarka Tarnobrzeg).

57
    Wolny dla piłkarzy gości.

57
    Dośrodkowanie Stecia zrobiło trochę zamieszania w polu karnym Pogorzelca. Ten na raty z Makowskim wybija piłkę.

59
    Teraz w natarciu Olimpia. Siarkowcy bronią się całym zespołem.

59
    Kontratak Siarki po odzyskaniu piłki! 4 na 3 wychodzili tarnobrzeżanie... Tunkiewicz za późno chciał odegrać i znów strata piłki.

60
    Szczepanik fauluje Truszkowskiego.

61
    Stępień posyła płaską piłkę już z linii końcowej do nabiegającego Ciećki na 2 metr ale strzela w boczną siatkę.

64
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Tunkiewicz, na boisku pojawia się Koczon.

64
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Dołubizna, na boisku pojawia się Jakuszewski.

65
    Dzierbicki przewraca się w starciu z Koczonem. A Sędzia Ciecierski odrazu odgwizduje faul.

67
    Frankiewicz faulowany przez Poducha i następuje wymiana zdań. Interweniuje sędzia.

68
    Ciećko fauluje Jakuszewskiego. Wolny na połowie Siarki.

69
    Wrzutkę w pole karne pewnie łapie Pogorzelec.

70
    Płaską piłkę na 5 metr posyłał z prawej strony Poduch. Wybija Baran.

71
    Dwójkowa akcja Truszkowskiego i Ciećki! Truszkowski odgrywa na wolne pole, do piłki dopada Tomasz Ciećko atakuje prawą stroną i odgrywa na 5 metr do wchodzącego Truszkowskiego! Ten przerzuca piłkę nad bramką!

71
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Poduch, na boisku pojawia się Hryszko.

73
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Persona.

74
    Jakuszewski zagrywa piłkę do wychodzącego prawą stroną Hryszki. Piłkę przejmuje Sulkowski.

77
    Koczon urządza rajd prawą stroną boiska dogrywa w pole karne, piłka dochodzi do niepilnowanego Ciećki, ten uderza z pierwszej... niecelnie.

79
    Awantura na boisku. Drugą żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną ogląda Frankiewicz.

80
    Żółta kartka dla Grzybowski (Olimpia Zambrów).

80
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Grzybowski (Olimpia Zambrów).

80
    Awantura na boisku, Siarkowcy chcieli przerwać grę bo na boisku leżał Frankiewicz. Piłkarze Siarki ruszyli w kierunku nieinterweniującego Sędziego i powiedzieli mu co sądzą o jego pracy. Do tego doszli zawodnicy Olimpii. Sędzia ukarał żółtą kartką Frankiewicza i Grzybowskiego... ten pierwszy wcześniej zobaczył już kartkę i musiał opuścić boisko.

Jak schodził z boiska Grzybowski awanturujący się popchnął Frankiewicza. Sędzia też tego drugiego odesłał do szatni.

83
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Ciećko, na boisku pojawia się Korona.

85
    Koczon lewą stroną ucieka i dogrywa na 11 metr do nabiegającego Stępnia.. ale ten nie poradził sobie z obrońcą Olimpii i bramkarzem Czaplińskim.

86
    Chrabąszcz indywidualnie ale nie da rady przejść Dzierbickiego i Jakuszewskiego.

87
    Tragiczne sędziowanie Pana Cieciury...

87
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Sobótka, na boisku pojawia się Gagacki.

88
    Hryszko bardzo źle dogrywa. Zamiast do wbiegających w pole karne kolegów piłkę posyła poza boisko.

89
    Dwie akcje tarnobrzeskiego zespołu. Ale brakowało ostatniego podania. Pierw słabo dogrywał Persona do Koczona, Chwile później nogi nie dostawił Stępień.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

90
    Coraz groźniej pod bramką Siarki. Olimpa raz co raz atakuje defensorów Siarki, nie pozwalając na wyjście z własnej połowy tarnobrzeżanom.

90 +1
    Kolejna akcja Olimpi. Jednak Gagacki źle podaje do Hryszki w polu karnym.

90
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Szewc.

90+2
    Od bramki Pogorzelec.

A jednak po nerwowej końcówce mecz wygrywa Siarka Tarnobrzeg. Chociaż w ostatnich minutach blisko strzelania bramki wyrównującej byli piłkarze Olimpii Zambrów. Dobre zmiany dali Gagacki i Hryszko, którzy mogli odmienić losy tego spotkania.

Druga połowa zdecydowanie ciekawsza, więcej akcji skrzydłami, szybkich podań i walki z obu stron, co miało odzwierciedlenie w kartkach.
    3 punkty zostają w Tarnobrzegu, gdzie jak się okazuje przyjezdnym ciężko ugrać punkty. Olimpia ponosi 4 porażkę z rzędu.

Najsłabszą postacią tego meczu był sędzia Pan Ciecierski, który w ogóle nie panował nad sytuacją na boisku.