Borussia M. – Stuttgart 1:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 2:1 (koniec) | Wolfsburg – 1. FC Nurnberg 4:1 (koniec)
Freiburg – Braunschweig 2:0 (koniec) | Mainz – Werder 3:0 (koniec) | Bayern – Borussia D. 0:3 (koniec)
SC Freiburg
2:0 (1:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 12.04.2014, 15:30 • Badenova-Stadion, Freiburg • Niemiecka Bundesliga

90+3
    Szybki kontratak gospodarzy i w sytuacji sam na sam znalazł się Schmid, ale przegrał ten pojedynek!

90+2
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Fernandes za Klausa.

85
    Żółta kartka dla Zulechnera.

85
    Chyba najlepsza okazja dla gości w tym meczu! Rzut wolny niemal z połowy boiska, do piłki na 6. metrze dochodzi Nielsen, ale strzela prosto w Baumanna!

80
    Druga zmiana we Freiburgu. Zulechner za Mehmediego.

80
    Bellarabi ukarany przez arbitra żółtą kartką.

79
    Pierwsza roszada w składzie miejscowych. Guédé idze na ławkę. W jego miejsce Freis.

77
    Blisko drużyna Freiburga zdobycia trzeciej bramki! Schmid uderzał zza pola karnego, ale w fenomenalny sposób broni to Davari!

74
    Jeszcze raz znakomicie pokazał się na 18. metrze Mehmedi, ale uderzenie prosto w golkipera gości!

73
    Fantastyczna dwójkowa akcja Mehmediego i Guédé na lewej stronie. Ten pierwszy zdołał jeszcze ograć jednego z rywali i oddać strzał, ale znowu świetnie broni Davari!

68
    Komplet zmian w drużynie Eintrachtu. Bellarabi za Kessela.

63
    Mehmedi odważnie zbiegał na środek boiska i uderzył z 20 metrów. Poprzeczka ratuje drużynę gości!

60
    Blisko goście! Kruppke zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, ale futbolówka odbiła się od słupka!

58
    Druga zmiana w ekipie przyjezdnych. Vrančića zmienia Ademi.

55
    Darida obejrzał żółtą kartkę za faul taktyczny i przerwanie kontrataku Eintrachtu.

52
    Kolejna indywidualna kara w ekipie gości. Żółty kartonik dla Hochscheidta za niebezpieczne zagranie.

48
    Gol dla Freiburga!
    JULIAN SCHUSTER zdecydował się na uderzenie z ponad 35 metrów, piłka odbiła się po drodze od jednego z defensorów i zupełnie zmyliła Davariego, po czym wpadła do bramki!

43
    Guédé znalazł się w znakomitej sytuacji, ale zagrał najgorzej jak mógł. Zamiast podawać lub strzelać zdecydował się wstrzymać grę, przez co zmarnował okazję.

37
    Świetna piłka z głębi pola w szesnastkę do Guédé, który w świetnej sytuacji główkował ponad poprzeczkę!

26
    Mamy bardzo szybką zmianę w ekipie przyjezdnych. Kruppke zastępuje na placu gry Kumbelę.

24
    Ależ okazja gospodarzy! Günter ograł trzech rywali i wyszedł na pozycję sam na sam, ale przegrał pojedynek z Davarim!

16
    Bičakčić ukarany kartonikiem za groźny faul.

8
    Kuriozalna bramka we Freiburgu! Długi wyrzut z autu z prawej strony w pole karne gości, a tam DAMIN VRANCIĆ głową tyłem pakuje piłkę do własnej bramki!

5
    Żółta kartka dla Kessela za faul na Schmidzie i przerwanie groźnej akcji gospodarzy.