RCD Espanyol – Sevilla 1:2 (koniec) | Villarreal – FC Barcelona 0:1 (koniec) | Sociedad – Real Madryt 4:2 (koniec)
Deportivo – Rayo Vallecano 2:2 (koniec) | Elche – Granada 1:1 (koniec)
Villarreal CF
0:1 (0:0)
FC Barcelona
Niedziela 31.08.2014, 19:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne emocje z Hiszpańską Primera Division na lajfy.com! (20:55:16)

W drugiej części spotkania nie mogliśmy narzekać na brak emocji. Zarówno jedna jak i druga drużyna miała swoje okazję do strzelenia bramki. Barcelona przez większość spotkania waliła głową w mur, jednak po wejściu Neymara i Xaviego podopieczni Luisa Enrique złapali wiatr w żagle i zdołali dopiąć swego i zdobyć bramkę na wagę trzech punktów. Jednak nie wyżej wymieniona dwójka, a nie zawodny Lionel Messi błysnął po raz kolejny swoim geniuszem i wyłożył młodemu Sandro piłkę na tacy do pustej bramki.

90+3

90+3
    Na połowie rywala Messi mądrze wywalczył stały fragment gry dla swojego zespołu.

90+2
    Szarpana gra z obu stron. Obie drużyny grają długimi podaniami w końcówce spotkania.

90+1
    Kolejna groźna okazja Villarreal, zagranie piłki wzdłuż bramki dos Santosa nie zostaje przecięte przez nikogo, na skraju pola karnego łapię ją Bravo.

90
    Sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 3. minuty.

89
    Neymar otrzymał podanie z prawej strony od Alvesa. Piłka po strzale głową Brazylijczyka przelatuje nad poprzeczką bramki gospodarzy.

88
    Xavi z prawego sektora boiska zagrał wzdłuż bramki! Najpierw minął się z piłką Sandro, następnie Neymar. Zmarnowana okazja przyjezdnych.

87
    Błąd Mathieu nie zostaje wykorzystany przez Vietto. Zawodnik Villarreal miał szansę do wyrównania wyniku!

85
    Okazja dla gospodarzy z rzutu rożnego! Po zgraniu piłki głową na długim słupku czekał dos Santos, który uderzył minimalnie niecelnie.

84
    Szybko gra przeniosła się na połowę Barcelony. Vietto zdecydował się na uderzenie, jego próba zablokowana ląduje za linią końcową boiska.
    SANDRO - 0:1

82
    Gol dla Barcelony!
    Kapitalną robotę przy bramce wykonał Lionel Messi, który dwukrotnie ośmieszył defensorów Villarreal i zagrał wzdłuż bramki obok bezradnego Asenjo, tam na piłkę czekał SANDRO RAMIREZ, który dołożył nogę i wyprowadził Barcelonę na prowadzenie!

81
    Barcelona cierpliwie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie i powoli zyska cenne metry na połowie rywala przenoszą grę bliżej pola karnego gospodarzy.

80
    Kolejny atak gości zakończył się niepowodzeniem. Zagranie Messiego zostaje zablokowane.