Liverpool – Chelsea 1:2 (koniec) | Burnley – Hull 1:0 (koniec) | Man Utd – Crystal Palace 1:0 (koniec)
Southampton – Leicester 2:0 (koniec) | West Ham – Aston Villa 0:0 (koniec) | Queens Park – Man City 2:2 (koniec)
Burnley F.C.
1:0 (0:0)
Hull City A.F.C.
Sobota 08.11.2014, 16:00 • Turf Moor, Burnley • Angielska Premier League

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na żywo! (17:57:32)
    Piłkarze Burnley wznieśli ręce go góry w geście triumfu. Wygrali przełomowe spotkanie z Hull 1:0 po złotym golu Barnesa. Wygrali zasłużenie, będąc statystycznie i optycznie lepszym zespołem. Już w pierwszej połowie gospodarze byli bliżej prowadzenia i rzadko schodzili z połowy rywala. Swoją przewagę udokumentowali w 50. minucie. W dalszej fazie meczu kontrolowali wynik i boiskowe wydarzenia. Na dodatek Hull musiało sobie radzić bez kontuzjowanego Daviesa. W ostatnim fragmencie futbolu było jak na lekarstwo, natomiast posypały się brzydkie faule i kartki. Taki obraz końcówki był na rękę zawodnikom Burnley, którzy w sobotę świętują pierwsze zwycięstwo w sezonie.

90+4

90+2
    Zapasy w stylu wolnym – Livermore także z kartką na koncie. Z reporterskiego obowiązku: pod względem piłkarskim nie dzieje się nic ciekawego.

90+1
    Brzydki rewanż Brady'iego. Faul, gdy piłka była daleko od rywala i żółta kartka.

90
    Doliczone 4 minuty.

90
    Jeszcze jeden budzący niesmak, brzydki wślizg. Tym razem żółtą kartkę zobaczył Ings.

89
    Łukasz Jutkiewicz zgarnął zbyt krótko wybitą z pola karnego futbolówkę i poczęstował Harpera płaskim, anemicznym uderzeniem.

86
    Wślizg Marneya w nogi Quinna zasługiwał minimum na żółtą kartkę!

85
    Seria trzech dośrodkowań w pole karne Burnley. Wszystkie przeciągnięte i nie sfinalizowane soczystymi strzałami. Najbliżej był Hernandez, ale zabrakło kilku centymetrów wzrostu.

83
    Bruce popędza podopiecznych i nakazuje im przesunąć wyżej formacje. Pozostaje około 10 minut szans na zapunktowanie w sobotnie, późne popołudnie.

81
    Pierwsza w tym meczu szarża Łukasza Jutkiewicza. Nie był to może kontratak sezonu w Premier League, ale plus za przeniesienie ciężaru gry na połowę przeciwnka.

79
    Niepotrzebny drybling Mohameda Diame, trochę zabrakło wsparcia kolegów i w konsekwencji strata Tygrysów.

77
    A Curtis Davies opuścił boisko... Kontuzja uniemożliwiła mu normalne kontynuowanie gry i Hull City kończy spotkanie w dziesięciu.

75
    Jutkiewicz zameldował się na boisku. Zmienił strzelca dotychczas jedynego gola – Barnesa.

73
    Hull zaczyna prawdziwe natarcie! Abel Hernandez ładnie przyjął na linii pola karnego, obrócił się z rywalem na plecach i strzelił groźnie zaledwie pół metra obok słupka.