Lens – Bordeaux 1:2 (koniec) | Bastia – Montpellier 2:0 (koniec) | Caen – Nantes 1:2 (koniec)
Évian TG – Nice 1:0 (koniec) | Toulouse – Metz 3:0 (koniec)
Toulouse FC
3:0 (1:0)
FC Metz
Sobota 08.11.2014, 20:00 • Stadium Municipal, Tuluza • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Spotkanie kończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy, a goście w 7 spotkaniach na wyjeździe strzelili tylko jednego gola! Muszą koniecznie poprawić grę na obcym terenie, jeśli chcą utrzymać się w górnej części tabeli. Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne spotkania! (21:50:17)

90+3

90+2
    Aut dla Tuluzy. Akcja przeniosła się o kilka metrów w stronę bramki Carrasso.

90+1
    3 minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Trzeba oddać gościom, że nie rezygnują ze zdobycia honorowej bramki, choć są od tego tak samo dalecy, jak przez całe spotkanie.

89
    Ostatnia zmiana w meczu- mało widocznego Regattina zastąpi Trejo.

87
    Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Metanire, na boisku pojawia się Doukoure.
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Akpa Akpro, na boisku pojawia się Ninkov.

85
    Mocno strzelona piłka z rzutu wolnego, ale żadnej z graczy FC Metz nie zdołał do niej doskoczyć.

83
    Metz naciera, ale robi to bez przekonania. Akcje gości ciągle mają ten sam schemat i opierają się na szybkości skrzydłowych.

81
    Rzut rożny dla gospodarzy, którzy staną przed szansą na zdobycie kolejnej bramki. Po wybiciu obrońcy będą dośrodkowywać z narożnika raz jeszcze.

80
    Sarr świetnie poradził sobie z rywalem, choć dużo ryzykował dryblując w pobliżu własnego pola karnego. Jego długie podanie po ziemi jednak nie doszło celu.

78
    Braithwaite zastąpi strzelca trzeciej bramki dla Tuluzy- Ben Yeddera.

75
    15 minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy jeszcze coś może się tu zdarzyć? Wydaje się to wątpliwe, a patrząc na skuteczność gospodarzy, to oni mogą jeszcze podwyższyć swoje prowadzenie.

73
    Goście wydają się już pogodzeni z wynikiem. Ich akcje nie są już tak dynamiczne, jak na początku drugiej połowy.

71
    Gol dla Toulouse!
    ALEKSANDAR PESIĆ dostał podanie do nogi będąc w polu karnym, umiejętnie zastawił się z piłką, obrócił i strzelił- piłka odbiła się jeszcze od nogi rozpaczliwie interweniującego obrońcy i zmyliła bramkarza!

68
    Sirieix opanował piłkę w polu karnym, ale jego partner nie miał już na to szans, bo zdobywca pierwszej bramki dla Tuluzy podał o wiele za mocno.

66
    Vion schodzi z boiska, a zastąpi go znany z występów w poznańskim Lechu Sergey Krivets. Lejeune także opuści plac gry, a wejdzie na niego Sarr

65
    Metanire świetnie przechwycił piłkę i błyskawicznie ruszył do przodu, ale nie miał dostatecznego wsparcia i musiał uwikłać się w drybling z kilkoma rywalami.

63
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy- tym razem z okolic narożnika pola karnego. Strzelec gola- Ben Yedder wykona ten stały fragment gry.