Bayer – Mainz 0:0 (koniec) | Augsburg – Paderborn 3:0 (koniec) | Hoffenheim – FC Koln 3:4 (koniec)
Eintracht – Bayern 0:4 (koniec) | Freiburg – Schalke 04 2:0 (koniec) | Werder – Stuttgart 2:0 (koniec)
SC Freiburg
2:0 (1:0)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Sobota 08.11.2014, 15:30 • Badenova-Stadion, Freiburg • Niemiecka Bundesliga

Freiburg bardzo zasłużenie pokonuje na własnym stadionie Schalke 2:0! Ekipa z Zagłębia Ruhry nie pokazała w tym meczu nawet średniego poziomu futbolu. Schalke utrzymywało się przy piłce, ale nie atakowało, nie strzelało, a i bramki traciło.

Piłkarzem meczu nominuje Jonathana Schmida, który napędzał ataki swojej ekipy oraz ustalił wynik dzisiejszego meczu! (17:25:44)

90+4

90+3
    Ostatnia minuta i to powinna być akcja zakończona trzecią bramką dla Freiburga! Schahin przebiegł z piłką kilkanaście metrów, ale będąc w polu karnym zakończył akcję strzałem w boczną siatkę!

90+2
    Uchida ucierpiał i narzeka na bół dłoni. Chwila przerwy w meczu, ale to miejscowi wciąż naciskają.

90+1
    Bezradność bije od każdego zagrania gości. Z ich strony nic nie zagraża już Freiburgowi.

90
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

89
    Kolejny strzał mija się z bramką Fährmanna! Freiburg najwyraźniej chce zdobyć kolejnego gola! Bardzo dobra postawa miejscowej drużyny.

88
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Mehmedi, na boisku pojawia się Guede.

87
    Znów w polu karnym znalazł się widoczny w ostatnich minutach Choupo-Moting. Przyjął on futbolówkę na klatkę, po czym oddał strzał. Po małym rykoszecie wszystko wyłapuje golkiper!

86
    Kontra Freiburga dwoma zawodnikami, lecz gospodarze nie potrafili sfinalizować tej akcji, a szkoda! Czyżby na Schalke aż tak wpłynęła ta przegrana w LM ze Sportingiem?

84
    Minuty lecą, a wynik wciąż się nie zmienia i pewnie pozostanie taki do końca meczu.

83
    Choupo-Moting w końcu postanowił zaskoczyć Bürkiego strzałem z dystansu! Świetne uderzenie na dalszy słupek, ale wciąż brakuje kilku centymetrów!

81
    To miejscowi grają dzisiaj pierwsze skrzypce. Kolejny stały fragment gry i kolejny korner. Schalke chyba zapomniało jak się gra w piłkę!

79
    Mehmedi popędził z kontrą i oddał świetny strzał blisko słupka! Fährmann wyciągnął się, jak długi i sparował uderzenie na rzut rożny!

77
    Masa podań po stronie gości, którzy nawet nie zbliżają się do szesnastki rywali. W końcu to Freiburg przejmuje piłkę i to miejscowi zabierają się za atak pozycyjny.

76
    Nudne minuty na Badenova-Stadion. Piłkarzom Schalke chyba już odechciało się grać, a Freiburg nie ma potrzeby atakowania. Czy będziemy jeszcze świadkami jakichś emocji?

75
    Zostaje już tylko kwadrans do końca tego widowiska. 15 minut nadziei Schalke na odrobienie strat, chociaż to będzie skrajnie trudne!

73
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Kirchhoff, na boisku pojawia się Barnetta.