Belgia – Walia. | 0:0 (koniec) | | | Cypr – Andora | 5:0 (koniec) | | | Holandia – Lotwa | 6:0 (koniec) |
Azerbejdżan – Norwegia | 0:1 (koniec) | | | Izrael – Bośnia i Herc. | 3:0 (koniec) | | | Czechy – Islandia | 2:1 (koniec) |
Turcja – Kazachstan | 3:1 (koniec) | | | Bułgaria – Malta | 1:1 (koniec) | | | Włochy – Chorwacja | 1:1 (koniec) |
Chojniczanka – Bytovia | 2:0 (koniec) | | | Termalica – Zagłębie L. | 1:1 (koniec) | | | Arka – GKS K. | 2:1 (koniec) |
Raków – Siarka T. | 2:1 (koniec) |
Tomaszów Maz. – Radomiak | 0:2 (koniec) | | | Olimpia E. – Concordia | 1:1 (koniec) | | | Oława – Karkonosze | 1:2 (koniec) |
Gryf – Astra UM | 4:1 (koniec) |
finał
Arka Gdynia
2:1
(1:0)
GKS Katowice
Bartłomiej Karasz
Gole:
29. Fialho, 59. Silva (kar.) – 63. Cholerzyński
Sędziowie: Artur Aluszyk (Barlinek)
Widownia:
Kartki: 81. Łukasiewicz (ARK), 90. Szubert (ARK) – 30. Pielorz (KAT), 30. Goncerz (KAT), 66. Cholerzyński (KAT), 67. Duda (KAT), 89. Kujawa (KAT)
Spudłowany karny!:
Arka Gdynia:
Miszczuk- Glauber (46.Kowalski), Alan, Sobieraj, Warcholak, Marcus da Silva, Ława, Nalepa, Wojowski (80.Jagiełło), Lech (46.Łukasiewicz), Szubert
Zmiany: Skowron, Calderon, Marcjanik, Wardziński
Trener:
GKS Katowice: Bucek- Czerwiński, Pielorz, Cholewiński, Pietrzak, Duda (75.Bodziony), Kujawa, Goncerz, Sobotka (75.Zapotoczny), Januszkiewicz (80.Ceglarz), Pitry
Zmiany: Dobroliński, Bętkowski, Szołtys, Sylwestrzak
Trener:
Zmiany: Skowron, Calderon, Marcjanik, Wardziński
Trener:
GKS Katowice: Bucek- Czerwiński, Pielorz, Cholewiński, Pietrzak, Duda (75.Bodziony), Kujawa, Goncerz, Sobotka (75.Zapotoczny), Januszkiewicz (80.Ceglarz), Pitry
Zmiany: Dobroliński, Bętkowski, Szołtys, Sylwestrzak
Trener:
Sędziowie: Artur Aluszyk (Barlinek)
Widownia:
Piłka w pole karne tam uderza CHOLERZYŃSKI ale piłka niefortunnie trafia w Fialho i wraca do zawodnika z Katowic. Poprawka lewą nogą jest już celna i goście wracają z dalekiej podróży.
Pewnym strzałem przy słupku MARCUS DA SILVA podwyższa wynik na 2-0.
Arka Gdynia: Miszczuk- Glauber, Alan, Sobieraj, Warcholak, Marcus Da silva, Ława, Nalepa Wojowski, Lech, Szubert
Rezerwowi: Skowron, Łukasiewicz, Kowalski, Calderon, Jagiełło, Marcjanik, Wardziński
GKS Katowice: Bucek- Czerwiński, Pielorz, Cholewiński, Pietrzak, Duda, Kujawa, Goncerz, Sobotka, Januszkiewicz, Pitry
Rezerwowi: Bodziony, Dobroliński, Bętkowski, Zapotoczny, Szołtys, Ceglarz, Sylwestrzak
Sędziowie: Artur Aluszyk (Barlinek).