Niedziela 15.03.2015, 16:00 • Hampden Park, Glasgow • Puchar Ligi Szkockiej
    Ronny Deila - trener Celticu uniósł trofeum w geście triumfu!

To wszystko z Hampden Park! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne emocje w Lajfy.com! (18:01:08)
    Ronny Deila może triumfować z powodu zdobytego trofeum!

Ostatni gwizdek sędziego! Trofeum powędruje do Glasgow! 2:0! Tak brzmi wynik końcowy tego spotkania. Rezultat mógłby być wyższy, jednak Cierzniak w końcowych minutach obronił rzut karny wykonywany przez Forresta.

90+3

90+3
    Zawodnicy Dundee będą mieć szansę na zdobycie bramki honorowej z rzutu rożnego.
    Trzy minuty doliczone przez sędziego. Kibice gości śpiewają "you'll never walk alone".

90+1
    Kibice z Glasgow już świętują! Głośne śpiewy! Żaden fan Celticu nie siedzi w takim momencie!

88
    Korner dla Celticu, sytuacja wyjaśniona przez defensorów Dundee.

88
    Końcowe minuty tego spotkania! Ależ emocje w ostatnim kwadransie!

86
    Forrest podchodzi do wykonania jedenastki. Strzela, piłkę odbija Cierzniak! Szkot dopada do futbolówki, dobitka również okazała się nieudana! Świetne interwencje Polaka, który pokazuje, że nieprzypadkowo znajduje się w wysokiej formie! Korner dla Celticu!

85
    Dixon fauluje Forresta, a to oznacza, że Celtic będzie mieć okazję na zdobycie trzeciej bramki z rzutu karnego!!

84
    Kibice Celticu skandują "ole" przy każdym podaniu swoich ulubieńców.

83
    Kibice Celticu powoli świętują zdobycie trofeum. Tylko cud mógłby zdecydować, że doszłoby do dogrywki.

82
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu w ekipie prowadzonej przez Ronny'ego Deila. Bitton ustępuje miejsce Hendersonowi.

81
    Przed szansą na zdobycie bramki kontaktowej stanęli gospodarze, strzał Erskine pozostawiał wiele do życzenia.

80
    Gol dla Celticu!
    Świetna akcja drużyny z Glasgow! Piłka wycofana przed pole karne, z linii szesnastego metra na bramkę uderzył JAMES FORREST, który podwyższył stan meczu!

78
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka wybita na aut przez zespół Celticu.

77
    Dow był bliski strzelenia wyrównującej bramki, w ostatniej chwili van Dijk pośpieszył z interwencją.