Ruch – Zawisza | 1:2 (koniec) | | | Wisła K. – Cracovia | 2:1 (koniec) | | | Lechia – Górnik Z. | 1:0 (koniec) |
Stomil – Pogoń Sdl. | 3:2 (koniec) | | | Miedź – GKS T. | 2:0 (koniec) | | | Widzew – Arka | 0:0 (koniec) |
Chojniczanka – GKS K. | 1:1 (koniec) | | | Flota – Dolcan | 0:1 (koniec) | | | Wigry – Chrobry | 1:0 (koniec) |
Wisła Pł. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) |
Raków – MKS Kluczbork | 0:1 (koniec) | | | Limanovia – Zagłębie S. | 3:4 (koniec) | | | Siarka T. – Stal S. W. | 2:1 (koniec) |
Rozwój – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) | | | Legionovia – Stal M. | 2:2 (koniec) |
Man City – West Bromwich | 3:0 (koniec) | | | Aston Villa – Swansea | 0:1 (koniec) | | | Newcastle – Arsenal | 1:2 (koniec) |
Southampton – Burnley | 2:0 (koniec) | | | Stoke – Crystal Palace | 1:2 (koniec) | | | Tottenham – Leicester | 4:3 (koniec) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (koniec) |
Chievo – US Palermo | 1:0 (koniec) | | | AC Milan – Cagliari | 3:1 (koniec) |
Atletico – Getafe | 2:0 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Malaga | 1:0 (koniec) | | | Levante – Celta Vigo | 0:1 (koniec) |
Granada – Eibar | 0:0 (koniec) | | | Bilbao – Almeria | 2:1 (koniec) |
Hannover – Borussia D. | 2:3 (koniec) | | | Freiburg – Augsburg | 2:0 (koniec) | | | Stuttgart – Eintracht | 3:1 (koniec) |
FC Koln – Werder | 1:1 (koniec) | | | Paderborn – Hoffenheim | 0:0 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayer | 0:1 (koniec) |
Polska U17 – Białoruś U-17 | 0:2 (koniec) |
Lyon – Nice | 1:2 (koniec) | | | Bastia – Guingamp | 0:0 (koniec) | | | Caen – Metz | 0:0 (koniec) |
Évian TG – Montpellier | 1:0 (koniec) | | | Rennes – Nantes | 0:0 (koniec) | | | Toulouse – Bordeaux | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Małogoszcz | 0:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Jarosław | 5:0 (koniec) | | | Sparta B. – Jarota | 2:2 (koniec) |
Oława – Dzierżoniów | 0:1 (koniec) | | | Górnik Wes. – Ozimek | 1:1 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Gorzów Wlkp. | 1:1 (koniec) |
Ruch Z. – Skra | 2:2 (koniec) | | | Wolania – Wisła II | 1:2 (koniec) | | | Polonia Ł. – Pawłowice Śl. | 1:2 (koniec) |
Concordia – Jagiellonia II | 1:0 (koniec) | | | Sokół – Świt NDM | 1:1 (koniec) | | | Czaniec – BKS Stal | 0:3 (koniec) |
Jastrzębie – Grunwald R.Ś. | 4:0 (koniec) |
Celtic – Dundee Utd. | 3:0 (koniec) |
Colorado Rapids – New York City | 0:0 (koniec) |
finał
Wigry Suwałki
1:0
(0:0)
Chrobry Głogów
86
|
Bartkowski ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.
|
|
82
|
Michalec upomniany za faul na rywalu w środkowej strefie boiska.
|
|
79
|
Valskis ogląda czerwoną kartkę za faul na środku boiska.
|
|
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kopczyński (Wigry Suwałki).
|
|
53
|
Kontratak Wigier. Na sytuację sam na sam z bramkarzem gości wybiegał Łukasz Moneta ale przeciwnika faulem zatrzymał dobiegający do niego Krzysztof Ziemniak. Zasłużona czerwona kartka.
|
Gole:
51. Moneta
Sędziowie: Mateusz Złotnicki (główny), Marcin Lisowski, Andrzej Zbytniewski, Robert Podlecki (techniczny)
Widownia:
Kartki: 76. Kopczyński (SUW), 86. Bartkowski (SUW) – 82. Michalec (CHR) 79. Valskis (SUW) – 53. Ziemniak (CHR)
Spudłowany karny!:
Wigry Suwałki:
Karol Salik (k) – Artur Bogusz, Adrian Karnakiewicz, Kamil Adamek (75. Hirsz), Bartosz Biel, Łukasz Moneta (70. Zapolnik), Maciej Wichtowski, Marcin Tarnowski (88. Lauryn) , Jakub Bartkowski, Nerijus Valskis, Michał Kopczyński
Zmiany: Hieronim Zoch, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Maciej Wasilewski, Robert Hirsz
Trener:
Chrobry Głogów: Mateusz Prus – Krzysztof Ziemniak, Łukasz Bogusławski, Damian Byrtek, Adam Samiec (k), Michał Michalec, Damian Piotrowski, Mateusz Hałambiec, Wołodymyr Hudyma (46. Kościelniak), Damian Sędziak (88. Szopa), Tomasz Zając (59. Gąsior)
Zmiany: Sławomir Janicki, Michał Bednarski, Marcel Gąsior, Dominik Kościelniak, Robert Pisarczuk, Igor Szopa, Stepan Hirskyi
Trener:
Zmiany: Hieronim Zoch, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Maciej Wasilewski, Robert Hirsz
Trener:
Chrobry Głogów: Mateusz Prus – Krzysztof Ziemniak, Łukasz Bogusławski, Damian Byrtek, Adam Samiec (k), Michał Michalec, Damian Piotrowski, Mateusz Hałambiec, Wołodymyr Hudyma (46. Kościelniak), Damian Sędziak (88. Szopa), Tomasz Zając (59. Gąsior)
Zmiany: Sławomir Janicki, Michał Bednarski, Marcel Gąsior, Dominik Kościelniak, Robert Pisarczuk, Igor Szopa, Stepan Hirskyi
Trener:
Sędziowie: Mateusz Złotnicki (główny), Marcin Lisowski, Andrzej Zbytniewski, Robert Podlecki (techniczny)
Widownia:
Adrian Piekarski
@piekarskiadrian