Błękitni – Kotwica 2:1 (koniec) | Puszcza – Okocimski 1:1 (koniec) | Nadwiślan – Górnik W. 0:0 (koniec)
Znicz – ROW Rybnik 2:3 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:1 (1:0)
Okocimski Brzesko
Niedziela 22.03.2015, 14:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relację z boisk 2. ligi! Pozdrawia redakcja lajfy.com! (15:57:56)

Sędzia musiał w drugiej połowie często sięgać po kartki. Puszcza źle wyglądała w ataku, a Okocimski miał więcej do pokazania w środku pola. Remis należy uznać za sprawiedliwy wynik.

Za nami spotkanie, które pokazało, że Puszcza nie jest jeszcze gotowa do zainkasowania trzech punktów. Okocimski był drużyną lepszą w drugiej połowie, a pierwsza należała do gospodarzy.

90+3

90+3
    Gawęcki zagrywa do Mikołajczyka, ale obrońcy Okocimskiego szybko przejmują piłkę.

90+1
    Glushko faulował obrońcę gospodarzy w polu karnym. Rzut wolny dla Puszczy.

90+1
    Korner dla gości.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Jacek uderzył na bramkę w okolicy pola karnego, ale piłkę zablokowali obrońcy Puszczy.

89
    Korner dla Okocimskiego.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Gawęcki (Puszcza Niepołomice).

88
    Wawryka wycięty przez Gawęckiego. Rzut wolny dla gości blisko środka pola.

86
    Afektowana akcja Abubakara, który minął dwóch rywali i odegrał piłkę na prawe skrzydło, ale poza tym nic więcej z akcji Okocimskiego nie wynikło.

85
    Pięć minut do końca spotkania.

84
    Zaremba na prawym skrzydle minął jednego rywala i dograł piłkę w pole karne, ale nic z tego nie wynikło, bo obrońcy gości błyskawicznie wybili piłkę.

83
    Pyciak uderzał z dystansu, ale bardzo anemicznie. Staniszewski bez kłopotu złapał futbolówkę.