Cracovia – Lechia | 3:2 (koniec) | | | Śląsk – Podbeskidzie | 0:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Lech P. | 1:2 (koniec) |
Legia – Piast | 2:0 (koniec) |
Termalica – Arka | 1:1 (koniec) | | | Wisła Pł. – Dolcan | 1:1 (koniec) | | | Bytovia – Olimpia G. | 0:3 (koniec) |
Stomil – Zagłębie L. | 1:4 (koniec) | | | Flota – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Miedź – Widzew | 6:1 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Chrobry | 0:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | Wigry – GKS K. | 2:0 (koniec) |
Siarka T. – Wisła Pu. | 0:2 (koniec) | | | Błękitni – Stal M. | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Limanovia | 5:1 (koniec) |
Nadwiślan – MKS Kluczbork | 2:2 (koniec) | | | Rozwój – Zagłębie S. | 2:2 (koniec) | | | Raków – Kotwica | 3:0 (koniec) |
ROW Rybnik – Górnik W. | 1:1 (koniec) |
Arsenal – Liverpool | 4:1 (koniec) | | | Everton – Southampton | 1:0 (koniec) | | | Leicester – West Ham | 2:1 (koniec) |
Man Utd – Aston Villa | 3:1 (koniec) | | | Swansea – Hull | 3:1 (koniec) | | | West Bromwich – Queens Park | 1:4 (koniec) |
Chelsea – Stoke | 2:1 (koniec) |
AS Roma – Napoli | 1:0 (koniec) | | | Hellas Verona – Cesena | 3:3 (koniec) | | | Sassuolo – Chievo | 1:0 (koniec) |
Cagliari – Lazio | 1:3 (koniec) | | | US Palermo – AC Milan | 1:2 (koniec) | | | Inter – Parma | 1:1 (koniec) |
Atalanta – Torino | 1:2 (koniec) | | | Genoa – Udinese | 1:1 (koniec) | | | Fiorentina – Sampdoria | 2:0 (koniec) |
Juventus – Empoli | 2:0 (koniec) |
Sevilla – Bilbao | 2:0 (koniec) | | | Córdoba – Atletico | 0:2 (koniec) | | | Almeria – Levante | 1:4 (koniec) |
Malaga – Sociedad | 1:1 (koniec) |
Bayer – Hamburg | 4:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Stuttgart | 3:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Borussia M. | 1:4 (koniec) |
Werder – Mainz | 0:0 (koniec) | | | Eintracht – Hannover | 2:2 (koniec) | | | Freiburg – FC Koln | 1:0 (koniec) |
Borussia D. – Bayern | 0:1 (koniec) |
Guingamp – Lyon | 1:3 (koniec) | | | Lille – Reims | 3:1 (koniec) | | | Lorient – Rennes | 0:3 (koniec) |
Metz – Toulouse | 3:2 (koniec) | | | Montpellier – Bastia | 3:1 (koniec) | | | Nice – Évian TG | 2:2 (koniec) |
Unia S.K. – Jarota | 0:0 (koniec) | | | Świt NDM – Tomaszów Maz. | 2:0 (koniec) | | | Górnik Wes. – Górnik II | 0:0 (poz.) |
Jastrzębie – Skalnik | 2:0 (koniec) | | | Ursus – Białobrzegi | 1:1 (koniec) | | | Czaniec – Ozimek | 0:0 (poz.) |
Grunwald R.Ś. – BKS Stal | 1:2 (koniec) | | | Wolania – Bodzentyn | 0:0 (poz.) | | | Ruch Z. – Polonia Ł. | 2:0 (koniec) |
Gryf – Gwardia K. | 4:0 (koniec) | | | Ostrów Wlkp. – Warta | 4:2 (koniec) | | | Broń – Radomiak | 1:1 (koniec) |
Łowicz – Polonia W. | 2:2 (koniec) | | | Oława – KP Brzeg | 0:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Resovia | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Garbarnia | 0:0 (poz.) | | | ŁKS – Start O. | 1:0 (koniec) |
Energia – Oskar | 3:1 (koniec) |
Czersk – Rodło | 1:8 (koniec) |
finał
GKS Bełchatów
1:2
(0:1)
Lech Poznań
89
|
Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Dariusz Formella, na boisku pojawia się Niklas Zulciak.
|
|
84
|
Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Jakub Serafin, na boisku pojawia się Tamás Kádár.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Grzegorz Baran, na boisku pojawia się Piotr Witasik.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Muhamed Keïta, na boisku pojawia się Szymon Pawłowski.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Paweł Komołow, na boisku pojawia się Łukasz Wroński.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Kamil Wacławczyk, na boisku pojawia się Bartosz Ślusarski.
|
Gole:
72. Wroński – 26. Keïta, 74. Arajuuri
Sędziowie: Marcin Borski – Rafał Rostkowski, Krzysztof Myrmus – Jacek Lis
Widownia: 4085
Kartki: 43. Mójta (BCH), 73. Małkowski (BCH) – 7. Trałka (LPO), 48. Douglas (LPO)
Spudłowany karny!:
GKS Bełchatów:
Zubas – Zbozień, Baranowski, Telichowski (C), Mójta – Baran (82. Witasik) – Michał Mak, Komołow (68. Wroński), Wacławczyk (46. Ślusarski), Małkowski – Piech.
Zmiany: Trela – Witasik, Flis, Rachwał, Wroński, Ślusarski, Olszar.
Trener:
Lech Poznań: Gostomski – Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas – Trałka, Serafin (84. Kádár) – Formella (89. Zulciak), Hämäläinen, Keïta (75. Pawłowski) – Sadajew.
Zmiany: Kotorowski – Kádár, Pawłowski, Drewniak, Henríquez, Zulciak, Sanocki.
Trener:
Zmiany: Trela – Witasik, Flis, Rachwał, Wroński, Ślusarski, Olszar.
Trener:
Lech Poznań: Gostomski – Kędziora, Kamiński, Arajuuri, Douglas – Trałka, Serafin (84. Kádár) – Formella (89. Zulciak), Hämäläinen, Keïta (75. Pawłowski) – Sadajew.
Zmiany: Kotorowski – Kádár, Pawłowski, Drewniak, Henríquez, Zulciak, Sanocki.
Trener:
Sędziowie: Marcin Borski – Rafał Rostkowski, Krzysztof Myrmus – Jacek Lis
Widownia: 4085
Mateusz