Arsenal – West Bromwich 4:1 (koniec) | Aston Villa – Burnley 0:1 (koniec) | Chelsea – Sunderland 3:1 (koniec)
Crystal Palace – Swansea 1:0 (koniec) | Everton – Tottenham 0:1 (koniec) | Hull – Man Utd 0:0 (koniec)
Leicester – Queens Park 5:1 (koniec) | Man City – Southampton 2:0 (koniec) | Newcastle – West Ham 2:0 (koniec)
Stoke – Liverpool 6:1 (koniec)
Hull City A.F.C.
0:0 (0:0)
Manchester United
Niedziela 24.05.2015, 16:00 • KC Stadium, Kingston upon Hull • Angielska Premier League

Dziękuję, że byliście z nami. Powrócimy z Premier League w następnym sezonie! (17:57:07)

Koniec spotkania! Hull City remisuje 0:0 z Manchesterem United. Taki wynik oznacza, że Tygrysy zajmują trzecie miejsce od końca, a to oznacza spadek!

90+7

90+7
    Huddlestone nie zrozumiał się z kolegami i "za darmo" wybija piłkę. Od bramki rozpocznie Victor Valdes. To już ostatnie sekundy tego spotkania.

90+6
    Jeden ze stoperów Hull wybija piłkę po dośrodkowaniu Rooneya ze stałego fragmentu gry.

90+5
    United gra w osłabieniu, lecz kompletnie nie widać tego na boisku.

90+4
    Zakończył się mecz w Newcastle. Tygrysy żegnają się z Premier League!

90+3
    Przed chwilą pokazany był w telewizji właściciel Hull City. Jego mina mówi wszystko!

90+2
    Nieprzepisowe wejście Smallinga zakończyło się żółtą kartką.

90+1
    Miękkie uderzenie Rooneya leciało pod poprzeczkę, lecz świetnie podbił futbolówkę Harper! Sędzia doliczył aż 7 minut.

90
    Dawson powala Januzaja tuż przed polem karnym swojego zespołu. Szansa dla Czerwonych Diabłów.

89
    Hernandez złapany na spalonym przez linię defensywy United.

88
    Brady uderza mocno z lewej nogi. Dobrze broni Victor Valdes.

86
    Meyler zastąpiony przez Robertsona na te ostatnie minuty.

86
    Jonas Gutierrez trafia na 2:0 w meczu z West Ham United! Hull City spada z Premier League...

85
    Wilson dobiega do prostopadłego podania, lecz łatwo przegrywa pojedynek bark w bark z Elmohamadym.

84
    Dośrodkowanie Brady'ego znalazło swój koniec w rękawicach Valdesa.

83
    Valdez paruje piłkę po mocnym uderzeniu. Na 11 metrze pogubił się Hernandez, który nie był w stanie od razu dobić futbolówki!

82
    Paul McShane z powrotem na boisku. Tygrysy rozpoczynają.

81
    Opatrzony McShane wstał i sam opuścił plac gry. Zobaczymy czy będzie w stanie kontynuować spotkanie!

80
    Nadal trwa przerwa. Oczywiście arbiter doliczy parę minut na końcu tego spotkania.

79
    Fellaini ostro wszedł nogą w interweniującego McShane'a. Obrońca Hull jest opatrywany. United kończy mecz w osłabieniu!

77
    Brutalny faul Fellainiego na rywalu. Co sobie myślał Belg? Brzydkie zachowanie byłego zawodnika Evertonu. Czerwona kartka!

76
    Do końca spotkania pozostał kwadrans. Newcastle nadal prowadzi 1:0 z West Ham United, a tutaj mamy remis. Hull spada do Championship!

75
    Małe spięcie pomiędzy Jonesem, a Hernandezem. Arbiter wyjaśnił całą sytuację.

73
    Kapitalny refleks Valdesa. Aluko podaje w pole karne do Meylera, a ten natychmiast uderza. Hiszpan paruje jego uderzenie na rzut rożny!

73
    Ostatnia zmiana w zespole United. Wilson zastępuje Matę!

72
    Na wyraźnym spalonym złapany Jelavić.

71
    Kolejna dobra sytuacja dla gospodarzy, lecz znów zabrakło tak niewiele!

70
    Podwójna zmiana w zespole Hull. Schodzą N'Doye oraz Chester, a na murawie pojawili się Aluko oraz Hernandez!

69
    N'Doye naciskał na Valdesa, lecz doświadczony bramkarz łatwo wybił futbolówkę.

68
    United dobrze rozgrywa piłkę, lecz nie potrafi dobrze uderzyć na bramkę Harpera.

67
    Źle rozrzuca piłkę Rooney w stronę Herrery. Tygrysy prezentują się lepiej po przerwie.

65
    N'Doye ląduje na murawie w szesnastce Czerwonych Diabłów. Sędzia nakazuje mu szybko wstać.

64
    Brady nieźle wrzucił piłkę w pole karne gości, a tam McShane ucieka Smallingowi. Futbolówka po jego uderzeniu mija słupek bramki przyjezdnych!

63
    Kapitan United został przypadkowo trafiony łokciem przez Victora Valdesa. Rooney jest lekko zamroczony.

62
    A na murawie leży Wayne Rooney. Czy Anglik będzie w stanie kontynuować dalej grę?

61
    Kolejne niepewne wyjście z bramki Valdesa przy rzucie rożnym! Blind ratuje swój zespół. Kolejny korner dla Tygrysów!

60
    Ander Herrera uderza sprzed pola karnego. Futbolówka mija dalszy słupek bramki Harpera. Było blisko!

59
    Belg zastąpi Ashleya Younga!

58
    Szykuje się zmiana w zespole Czerwonych Diabłów. Na boisku pojawi się Fellaini.

57
    Blind nie pozwalał gospodarzom szybko rozpocząć rzutu wolnego, więc sędzia wręczył mu żółtą kartkę.

56
    Daleki wykop piłki od własnej bramki w wykonaniu Harpera.

55
    Defensywa United nie śpieszy się z wyprowadzeniem akcji. Manchester United jest znany z tego, że lubi utrzymywać długo piłkę.

54
    Newcastle United właśnie zdobyło gola! A to oznacza, że na tę chwilę Hull City spada do Championship...

53
    Tygrysy odpowiadają wysokim pressingiem. Muszą walczyć, to może być ich ostatnie 45 minut w BPL!

52
    Jones lekko ucierpiał interweniując przy końcowej linii. Opłaciło się Anglikowi walczyć do końca, rozpocznie jego kolega z bramki.

51
    N'Doye dostał niezłe podanie w pole karne, lecz nie potrafił opanować piłki. Od bramki rozpocznie Valdes.

50
    Tom Huddlestone powalony przez Blinda tuż przed polem karnym. Było groźnie!

48
    A po drugiej stronie boiska Meyler otrzymał świetne podanie na 11 metr, lecz fatalnie pudłuje!

48
    Ander Herrera mógł uszczęśliwić fanów United, lecz w ostatnim momencie wślizgiem blokuje uderzenie Dawson!

47
    Elmohamady rozgrywa piłkę z Chesterem.

46

Koniec pierwszej części spotkania. Po 45. minutach mamy 0:0. Odsłona raczej bez historii, choć Tygrysy miały swoją szansę na zdobycie gola. Wracamy po przerwie!

45+3

45+2
    Wayne Rooney "zaspał" i zmarnował akcję Marcosa Rojo. Zaraz kończymy pierwszą połowę.

45+1
    Najpierw zablokowane uderzenie Januzaja zatrzymało akcję United, a po chwili Belg oddaje piłkę Youngowi. Anglik miękko ją wrzuca w pole karne, a tam znajduje ją Ander Herrera, lecz nie dał rady oddać strzału.

45
    Antonio Valencia był pod presją, lecz nie dał się łatwo postraszyć trzem Tygrysom.

44
    Meyler pociągał Matę za koszulkę, co uniemożliwiło Hiszpanowi kontynuowanie akcji swojego zespołu.

43
    Hiszpański bramkarz United nie popełnia tego samego błędu co 20 minut temu i pewnie wyłapuje futbolówkę po tym dośrodkowaniu gospodarzy.

42
    Zdecydowanie za mocny przerzut futbolówki przez N'Doye do Elmohamadiego. Od własnej bramki rozpocznie Victor Valdes.

41
    Poślizgnięcie Dawsona mogło wiele kosztować gospodarzy. Szybko jednak naprawia swój błąd i zabiera piłkę Juanowi Macie.

40
    Uderzenie Marcosa Rojo "przeszło" po nodze jednego z gospodarzy, co tylko ułatwiło obronę Harperowi.

39
    Wysokim pressingiem odpowiadają Tygrysy na te spokojne rozgrywanie piłki przez Czerwone Diabły.

38
    Rooney przegrywa starcie o piłkę z Chesterem, a parę sekund później brzydko powala na murawę McShane'a. Powinna być żółta kartka.

36
    Zdaniem sędziego tym razem holenderski defensywny pomocnik faulował przeciwnika.

35
    Bardzo ważna interwencja Blinda. Holender przepchał Meylera i tym samym nie pozwolił Irlandczykowi na oddanie strzału. Cała akcja miała miejsce w szesnastce gości.

34
    Była teraz pod presją para stoperów United wraz z Valdesem. Nie udało się jednak Quinnowi zaskoczyć gości.

33
    Złe wybicie piłki przez Chestera. United rozpocznie grę z autu.

31
    Jones przypadkowo trafia w sędziego, jego zespół traci piłkę. Hull po raz pierwszy od dawna w jej posiadaniu.

30
    To wejście Meylera w nogi Marcosa Rojo zostało uznane jako nieprzepisowe zagranie. Rzut wolny dla United.

29
    Sędzia daje słowne ostrzeżenie N'Doyi za ten faul na Philu Jonesie.

28
    Nieudane prostopadłe podanie Herrery w stronę Valencii.

27
    Quinn podcina Andera Herrerę na 35. metrze.

26
    N'Doye z Jelavićem wybiegali na czystą pozycję, lecz obaj zostali złapani na pułapkę ofsajdową przez defensywę United.

25
    Goście bronią się przed daleką wrzutką Huddlestone'a. Jelavić wrócił już na boisko.

24
    A teraz Jelavić upada na murawę po przypadkowym kontakcie z Antonio Valencią. Robi nam się szpital na KC Stadium.

23
    No i mamy zmianę. Argentyńczyk zmieniony przez młodego Belga.

22
    Angel di Maria usiadł na murawie. Prawdopodobnie kontuzja! Do wejścia na boisko szykuje się Adnan Januzaj!

21
    Dawson przerywa akcję Czerwonych Diabłów na skrzydle.

20
    Co się tam dzieje w polu karnym Czerwonych Diabłów?! Piłka znów w ich siatce, lecz ponownie dwóch zawodników Hull znalazło się na spalonym. Wielki pech Hull czy mega szczęście przyjezdnych? Chyba oba!

19
    Victor Valdes odkupuje swoje winy tą interwencją! Były bramkarz Barcelony w fantastyczny sposób broni strzał Elmohamadiego!

18
    Ależ ulżyło gościom! Dośrodkowanie Hull z rzutu wolnego powinno być pewnie wyłapane przez Valdesa, a Hiszpan... wypuszcza piłkę z rąk. McShane wbija piłkę do siatki, lecz był na spalonym!

17
    Nieudana akcja argentyńskiego duo Rojo-Di Maria na lewym skrzydle. Czerwone Diabły nadal kontrolują piłkę.

16
    Zawodnicy United często podają piłkę do Valdesa. Chyba chcą, by Hiszpan poczuł się pewnie w bramce. To jego pierwszy występ(nie licząc paru minut w meczu z Arsenalem) w bramce Czerwonych Diabłów.

14
    Smalling nie dopuścił, by podanie Meylera doszło do N'Doye.

13
    Tom Huddlestone sprytnie zachodzi Andera Herrerę i przejmuje piłkę.

12
    Daley Blind przecina podanie Dawsona i United znów zaczęło kontrolować środek boiska.

11
    Na trybunach widać również prezesa klubu Hull City. Wielka presja nad zawodnikami i trenerem.

10
    Przekombinowali teraz zawodnicy Hull. Huddlestone podaje do Meylera, a ten szukał w polu karnym innego kolegi. Wywalczyły jednak Tygrysy rzut rożny.

9
    Smalling podcina Chestera. Sędzia wskazuje na rzut wolny. Jest okazja dla gospodarzy.

8
    Większy grymas bólu pojawił się na twarzy Argentyńczyka. Nie powinniśmy jednak doczekać się zmiany.

7
    Di Maria walczył o piłkę z Elmohamadym. Obaj panowie ucierpieli przy tym starciu. Krótka przerwa dla nich.

6
    Cała linia defensywna United podniosła rękę do góry licząc na spalonego Jelavića. Sędzia jednak nie podniósł chorągiewki i wyjść z bramki musiał Valdes. Nie udało się napastnikowi Tygrysów przelobować Hiszpana!

5
    Manchester United robi to, co uwielbia od paru spotkań. Totalna dominacja w posiadaniu piłki i mnóstwo podań. Louis van Gaal próbuje zrobić drugą Barcelonę?

4
    Di Maria posłał piłkę w pole karne gospodarzy, lecz Chester przejmuje ją i wybija.

3
    Nieoczekiwanie na lewym skrzydle znalazł się Marcos Rojo, który nie zdecydował się na dośrodkowanie, podał na środek do Rooneya. Kapitan United uderza tuż nad poprzeczką. Ładne uderzenie!

2
    Dośrodkowanie Brady'ego znalazło w polu karnym N'Doye. Napastnik Hull uderza głową, a na linii bramkowej interweniuje Valdes.

1
    Chris Smalling przerywa pierwszą akcję Tygrysów.

1

Gromkie brawa witają oba zespoły. Czas na przywitanie obu jedenastek, losowanie i zaraz będziemy mogli zacząć ostatnią kolejkę!

Oba zespoły są już gotowe i czekają w tunelu!
    Angel di Maria po raz pierwszy w podstawowej 11 od marca.

Nie ma w składzie gości Davida de Gei oraz Radamela Falcao. Ten pierwszy jest kontuzjowany, więc Louis van Gaal do bramki wstawił Victora Valdesa. Kolumbijczyk zaś prawdopodobnie ostatnim meczem pożegnał się z klubem.

Hull City A.F.C.: Harper – Chester, Dawson (C), McShane – Elmohamady, Meyler, Huddlestone, Quinn, Brady – N'Doye, Jelavić.
    Rezerwowi: McGregor – Aluko, Bruce, Hernández, Robertson, Rosenior, Sagbo.

Manchester United F.C.: Valdés – A. Valencia, Smalling, Jones, Rojo – Blind – Mata, A. Herrera, Di María, Young – Rooney (C).
    Rezerwowi: Lindegaard – Blackett, Fellaini, Januzaj, McNair, van Persie, Wilson.

Sędziowie: L.Probert – H.Lennard, D.Cann – A.Marriner.

Początek spotkania o godzinie 16:00. Bądźcie z nami na lajfy.com!

Sytuacja Hull jest nam już znana. Muszą wygrać ten mecz i liczyć na porażkę Newcastle w starciu z West Ham United. Manchester United jest niezagrożone na 4. pozycji i na tym miejscu zakończy sezon.
    W 2013 roku Wayne Rooney zdobył swoją 150. bramkę w barwach United właśnie przeciwko Tygrysom. Piękne trafienie!

A Manchester United zremisował 1:1 na Old Trafford z Arsenalem. Zespół Louisa van Gaala był zdecydowanie lepszy i wyszedł na prowadzenie po bramce Andera Herrery. W drugiej połowie kontuzjowanego De Geę zmienił Victor Valdes. Hiszpan nie był w stanie zachować czystego konta. Samobójcze trafienie zaliczył Tyler Blackett.
    Steve Bruce wie, że ten mecz jest stawką o życie. Tylko zwycięstwo nad Czerwonymi Diabłami i porażka Newcastle da Tygrysom utrzymanie.

Poprzednia kolejka nie była udana dla Tygrysów. Wycieczka na White Hart Lane zakończyła się porażką 0:2. Dla Kogutów bramki zdobywali Nacer Chadli oraz Danny Rose. Drużyna z KC Stadium znajduje się w strefie spadkowej i musi wygrać ostatnie spotkanie, by zostać w BPL.

Czas na ostatnią kolejkę angielskiej Premier League. O 16 zmierzą się Hull City oraz Manchester United!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.