Izolator – Motor 0:2 (koniec) | Jarosław – Resovia 0:2 (koniec) | Tomasovia – Karpaty K. 1:1 (koniec)
Wólczanka – Avia 0:0 (poz.) | Hetman – Orlęta 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Lewart 1:2 (koniec)
Stal Rzeszów
1:2 (0:0)
Lewart Lubartów
Sobota 26.03.2016, 13:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • 3 Liga lubelsko - podkarpacka

Po niezłym spotkaniu Stal ulega Lewartowi Lubartów 1:2. Gdy w 51 minucie gospodarze objęli prowadzenie wydawało się, że nic już w tym starciu im nie zagrozi i odniosą pewną wygraną. Bezmyślne faule Suswama i czerwona karta zmieniły obraz gry. Grający w przewadze goście wykorzystali swoją szansę i odnieśli sensacyjną wygraną w Rzeszowie! Ogromna radość graczy Lewarta po meczu pokazuje jak duży to dla nich sukces! (14:57:05)

90+4

90+3
    Jeszcze zmiana w Lewarcie. W miejsce Bujaka na boisku pojawia się Wiącek.

90+3
    Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Lewarta.

90+2
    Jeszcze Stal nie odpuszcza! Szybki atak i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

90+1
    Gol dla Lewartu!
    Strzelcem bramki DAWID PIKUL.

Lewart dobija rzeszowian! Mamy niespodziankę w Rzeszowie! Stalowcy się otworzyli. Goście wyszli z dobrą kontrą po której w polu karnym znakomicie znalazł się DAWID PIKUL i wpakował piłkę do saitkI!

90
    Nim dojdzie do wolnego roszada w zespole gości. W miejsce Kompanickiego na boisku pojawia się Kucharzewski.

90
    I wywalczają na prawej stronie rzut wolny. Faulowany był Brocki.

89
    Spieszą się Stalowcy. Coraz mniej czasu. Chcą jeszcze wyrwać trzy punkty.

86
    Po centrze z rożnego zamieszanie w polu karnym. Ostatecznie jednak arbiter dopatruje się faulu jednego z Stalowców i od wolnego zaczną goście.

85
    Gospodarze naciskają. Kolejny atak i wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

84
    I było groźnie! Z wolnego świetnie nad murem uderza Brocki, równie jednak doskonale w bramce spisuje się Parzyszek, który efektowną paradą odbija futbolówkę!

84
    Stal szuka odpowiedzi. Wywalcza rzut wolny na 20 metrze po prawej stronie. Niezła okazja.

82
    Brzydki teraz faul w środku pola Bujaka i słuszna żółta kartka.

81
    Szybka roszada w Stali. W miejsce Szczoczarza na boisku pojawia się Lisańczuk.

80
    Strzelcem bramki DAWID NIEWĘGŁOWSKI.

Goście wykorzystują grę w przewadze! Mamy wyrównanie! W prawym narożniku Kotowicz ładnie ograł rywala posłał świetną centrę na długi słupek gdzie do piłki dopadł DAWID NIEWĘGŁOWSKI i precyzyjnym uderzeniem głową pokonał Kaszubę!

77
    Druga zmiana w Lewarcie. W miejsce Rusinka na boisku pojawia się Pikul.

75
    Ostro teraz w środku pola. Fauluje Brocki i zostaje ukarany w środku pola. Wydaje się, że sędzia odrobinę przesadził.

70
    Po centrze z niego w polu karnym defensorzy Stali spokojnie już wybijają piłkę.

69
    Goście natychmiast próbują wykorzystać grę w przewadze. Szybki atak po którym na lewej stronie znalazł się Niewęgłowski wpadł w pole karne i oddał uderzenie, które rykoszetem odbija się od jednego z defensorów gospodarzy i leci obok bramki. Korner dla gości.

67
    Bezmyślne zachowanie Suswama! Przerywa faulem kontrę gości i arbiter nie ma wyboru tylko pokazuje mu w ciągu kilku minut drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Stal będzie kończyć to spotkanie w dziesiątkę!

66
    Na lewej stronie znalazł się teraz Szczoczarz posłał mocną centrę w pole karne tu jednak dobrze zachowuje się Parzyszek który wychodzi z bramki i chwyta piłkę.

63
    Żółta kartką ukarany zostaje za ostry faul Suswam.

59
    Roszada w Lewarcie. W miejsce Witkowskiego na boisku pojawia się Niewęgłowski.

58
    I niezła okazja! Po centrze w polu karnym najwyżej wyskoczył Kotowicz oddał uderzenie głową, jednak obok bramki!

57
    Odpowiada Lewart i to oni wywalczają na prawej stronie rzut rożny.

57
    Po dośrodkowaniu z niego ponownie jednak nie wynika nic ciekawego.

56
    Gospodarze szukają drugiego trafienia. Po ładnym zagraniu z prawego skrzydła w polu karnym do futbolówki dopadł Szeliga ten spod końcowej linii zagrywał na 5 metr tu jednak dobrze ustawieni byli gracze Lewarta i wybijają futbolówkę na korner.

55
    Zbyt głęboka centra z kornera i spokojnie futbolówkę wyłapuje Parzyszek.

54
    Stal idzie za ciosem. Na prawej stronie znalazł się występujący dziś na nowej pozycji prawego defensora Kanach posłał centrę w szesnastkę tu jednak górą są defensorzy Lewarta, którzy wybijają piłkę na korner.

51
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN BROCKI.

Stal w końcu dopina swego! Mamy pierwsze trafienie! Świetna kontra po której w środku pola piłka trafiła do Szczoczarza. Gospodarze wyszli 3 na 1 defensora gości. Popularny "Szczota" odegrał na prawą stronę szesnastki do wbiegającego SEBASTIANA BROCKIEGO, a ten precyzyjnym uderzeniem po długim słupku wpakował piłkę do siatki!

49
    Na początku drugiej połowy bez zmian. Stal w inicjatywie, rozgrywa futbolówkę na połowie gości.

46
    W przerwie roszada w Stali. W miejsce Barana na boisku pojawia się nowy nabytek debiutujący dziś Tomasz Wandzik.

46

Obie ekipy już na murawie. Za moment początek drugiej połowy.

Po przeciętnej pierwszej połowie Stal Rzeszów bezbramkowo remisuje z Lewartem Lubartów. Przeważali gospodarze nie potrafili jednak tego zamienić na zbyt wiele klarownych okazji. Wszystko w tym starciu jest więc nadal otwarte. Zapraszamy za kwadrans!

45

44
    Ostro pod koniec pierwszej połowy w środku boiska. Starali się gracze obu stron i musiał interweniować arbiter.

41
    Z wolnego nad murem uderza Szczoczarz, ale również wysoko ponad bramką.

40
    Kolejna próba Stali i wywalczają na 25 metrze rzut wolny. Faulował Mitura i mamy pierwszą w tym spotkaniu żółtą kartkę.

35
    Wciąż w inicjatywie Stal wciąż jednak nie potrafi przełożyć swojej przewagi na dobre okazje bramkowe.
    Tak to wygląda na murawie:

31
    Ruszyli w końcu gospodarze. Po szybkim ataku futbolówka trafiła na prawej stronie szesnastki pod nogi Brockiego, ten zszedł do środka i oddał uderzenie z lewej nogi, jednak ponad bramką.

29
    Niezbyt wiele ciekawego dzieje się na boisku. Nadal gra toczona w środku boiska.

24
    Walka obu stron w środku pola. W Rzeszowie dziś trudne warunki do gry. Pada rzęsisty deszcz i murawa jest mocno nasiąknięta.

19
    Po centrze z niego w szesnastce górą są jednak defensorzy Stali.

18
    Z niezłą kontrą wyszli teraz goście i wywalczyli na prawej stronie rzut wolny.

16
    Stal nadal w inicjatywie. Gospodarze rozgrywają futbolówkę na połowie gości.

13
    Lewym skrzydłem ruszył teraz Maślany. Dobiegł do szesnastki i posłał niezłą centrę na 11 metr tu do piłki dopadł Szczoczarz oddał uderzenie, pewnie broni jednak Parzyszek.

9
    W inicjatywie Stalowcy. Szukają pierwszego trafienia.

5
    Spokojny początek spotkania. Gra toczona w środku pola.

1

Obie ekipy na murawie. Za moment początek spotkania.

Podsumowując zapowiada się niezłe widowisko. Bez wątpienia faworytem jest Stal. Lewart jednak w wielką Sobotę będzie chciał się pokusić o niespodziankę. Jak będzie? Przekonamy się w Sobotnie popołudnie. Początek spotkania o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego widowiska na lajfy.com!

Lewart natomiast ją już odniósł. W pierwszej serii w Lubartowie ograł JKS Jarosław 2:1. Goście prowadzili po golu Jamrozika, gospodarze odwrócili jednak losy widowiska po trafieniach Kompanickiego i Niewęgłowskiego.

W pierwszej kolejce rundy wiosennej Stal zremisowała w Przemyślu z Polonią 1:1. Gospodarze długo prowadzili po golu Sedlaczka, wyrównał jednak na 9 minut przed końcem Szczoczarz. Dziś więc rzeszowianie grają o pierwszą wygraną tej wiosny.

Obie ekipy walczą o odmienne cele. Stal jest wiceliderem z 41 oczkami na koncie. Do pierwszego Motoru traci trzy oczka i w kolejnych starciach ma zamiar je odrabiać. Lewart natomiast walczy o utrzymanie. Zajmuje 13 lokatę z 25 oczkami na koncie.

Przed nami druga kolejka rundy wiosenne, a 21 w sezonie III ligi podkarpacko-lubelskiej w której Stal Rzeszów podejmować będzie Lewart Lubartów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.