Górnik Ł. – Arka | 0:0 (koniec) | | | Piast – Ruch | 2:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Lechia | 1:2 (koniec) |
MKS Kluczbork – Chojniczanka | 1:1 (koniec) | | | Sandecja – GKS K. | 0:1 (koniec) | | | Stal M. – Wisła Pu. | 0:1 (koniec) |
GKS T. – Podbeskidzie | 0:1 (koniec) | | | Bytovia – Wigry | 1:1 (koniec) |
Błękitni – Odra O. | 0:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – Polonia B. | 2:1 (koniec) | | | Puszcza – Olimpia E. | 1:1 (koniec) |
Rozwój – Polonia W. | 1:1 (koniec) | | | Siarka T. – GKS Bełchatów | 1:2 (koniec) | | | Legionovia – Stal S. W. | 1:0 (koniec) |
Kotwica – Raków | 2:2 (koniec) | | | Radomiak – Warta | 3:2 (koniec) |
Legia II – Huragan W. | 5:0 (koniec) | | | Sokół – KS Drwęca | 1:0 (koniec) | | | Concordia – Jagiellonia II | 1:1 (koniec) |
Pogoń II – Pogoń Lęb. | 3:1 (koniec) | | | Toruń – Świt Skolwin | 1:3 (koniec) | | | Jarota – Kleczew | 1:1 (koniec) |
BKS Stal – Stal B. | 2:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Ruch Z. | 0:4 (koniec) |
Stal Rz. – Jarosław | 0:0 (koniec) | | | Unia T. – Soła | 0:2 (koniec) | | | Karpaty K. – Motor | 1:0 (koniec) |
Chelsea – Leicester | 3:0 (koniec) | | | Bournemouth – Hull | 6:1 (koniec) | | | Arsenal – Swansea | 3:2 (koniec) |
Man City – Everton | 1:1 (koniec) | | | Stoke – Sunderland | 2:0 (koniec) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:1 (koniec) |
Crystal Palace – West Ham | 0:1 (koniec) |
Napoli – AS Roma | 1:3 (koniec) | | | Pescara – Sampdoria | 1:1 (koniec) | | | Juventus – Udinese | 2:1 (koniec) |
Leganés – Sevilla | 2:3 (koniec) | | | FC Barcelona – Deportivo | 4:0 (koniec) | | | Atletico – Granada | 7:1 (koniec) |
Real Betis – Real Madryt | 1:6 (koniec) |
Borussia M. – Hamburg | 0:0 (koniec) | | | FC Koln – Ingolstadt | 2:1 (koniec) | | | Augsburg – Schalke 04 | 1:1 (koniec) |
Hoffenheim – Freiburg | 2:1 (koniec) | | | Eintracht – Bayern | 2:2 (koniec) | | | Werder – Bayer | 2:1 (koniec) |
AS Nancy – PSG | 1:2 (koniec) | | | Lorient – Nantes | 1:2 (koniec) | | | Montpellier – Caen | 3:2 (koniec) |
Bastia – Angers | 1:2 (koniec) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (koniec) |
Hradec Kralove – Slavia | 0:3 (koniec) | | | Karvina – Příbram | 2:0 (koniec) | | | Dukla – Slovan | 0:0 (koniec) |
Jablonec – Brno | 1:2 (koniec) | | | Teplice – Zlín | 2:0 (koniec) | | | Slovacko – Vik. Pilzno | 1:1 (koniec) |
Spartak Myj. – Moravce-Vrable | 2:0 (koniec) | | | Prešov – Rużomberok | 2:1 (koniec) | | | Michalovce – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
Spartak T. – Zeleziarne | 0:2 (koniec) | | | Dunajska – MSK Żilina | 0:6 (koniec) |
finał
Elana Toruń
1:3
(1:0)
Świt Skolwin
90+3
|
Ciach ukarany żółtą kartką za faul tuż przed polem karnym.
|
|
87
|
Spóźniona interwencja Trojanowskiego i zasłużona kartka dla zawodnika Elany.
|
|
74
|
Za faul w środku pola Krystek obejrzał żółta kartkę.
|
|
57
|
Ostre wejście Kołodziejskiego w nogi rywala blisko własnej szesnastki i zasłużony żółty kartonik dla gracza Świtu.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
1. Trojanowski – 51. Krystek, 80. Walków, 90+1. Garlej
Sędziowie:
Sędzia główny: Eliasz Pawlak (Wielkopolski ZPN)
Asystenci: Łukasz Jankowski, Tomasz Nowicki(obaj Wielkopolski ZPN)
Widownia:
Kartki: 87. Trojanowski (ELA), 90+3. Ciach (ELA) – 57. Kołodziejski (SSK), 74. Krystek (SSK)
Spudłowany karny!: 76. Bzdęga (ELA), nietrafiony
Elana Toruń:
Piotrowski – Karbowski, Ciach, Steinke (C), Uszalewski – Figaszewski, Glanowski, Trojanowski, Stefanowicz (88. Zamiatowski), Bzdęga – Aleksandrowicz (77. Zagdański)
Zmiany: Kowalczuk – Kłos, Więckowski, Mackiewicz, Gołdyn, Zamiatowski, Zagdański
Trener:
Świt Skolwin: Rosa – Kołodziejski, Kronkowski, Odlanicki-Poczobut, Graś (67. Wyganowski), Walków (85. Andrzejewski), Krawiec (73. Garlej), Ortel, G. Szczepanik (C)(79. Prokopowicz), O. Szczepanik, Krystek
Zmiany: Kaczmarek – Garlej, Andrzejewski, Palczewski, Prokopowicz, Wyganowski
Trener:
Zmiany: Kowalczuk – Kłos, Więckowski, Mackiewicz, Gołdyn, Zamiatowski, Zagdański
Trener:
Świt Skolwin: Rosa – Kołodziejski, Kronkowski, Odlanicki-Poczobut, Graś (67. Wyganowski), Walków (85. Andrzejewski), Krawiec (73. Garlej), Ortel, G. Szczepanik (C)(79. Prokopowicz), O. Szczepanik, Krystek
Zmiany: Kaczmarek – Garlej, Andrzejewski, Palczewski, Prokopowicz, Wyganowski
Trener:
Sędziowie:
Sędzia główny: Eliasz Pawlak (Wielkopolski ZPN)
Asystenci: Łukasz Jankowski, Tomasz Nowicki(obaj Wielkopolski ZPN)
Widownia:
Jarek