Lech II P. – Jarota 5:1 (koniec) | Toruń – KKS 1:1 (koniec) | Chwaszczyno – Świt Skolwin 2:3 (koniec)
Polonia Śr. – Przodkowo 2:0 (koniec) | Vineta – Wda 1:4 (koniec)
Lech II Poznań
5:1 (2:0)
Jarota Jarocin
Sobota 01.04.2017, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 3 liga, grupa II • Runda 21

Rezerwy Lecha Poznań pewnie pokonują we Wronkach Jarotę Jarocin 5:1. Ekipa prowadzona przez Ivana Djurdjevicia awansowała tym samym na drugą lokatę w tabeli grupy II. Dziękuję za uwagę! (15:02:53)

70
    Do końca spotkania pozostało dwadzieścia minut. Wydaje się, że grający w osłąbieniu goście nie będą w stanie powalczyć o korzystny rezultat.

55
    Ponad pół godziyn w osłabieniu grać będą przyjezdni. Czerwonym kartonikiem ukarany został Mateusz Molewski (Jarota Jarocin).

49
    Gol dla Jaroty!
    Strzelcem bramki MOLEWSKI.

47

46

Do przerwy lechici prowadzą z Jarotą 2:0. Przyjezdni też stwarzali sobie okazje strzeleckie, ale jak na razie nie udało się pokonać golkipera rywali.

45

39
    Strzelcem bramki ZULCIAK.

30
    Pół godziny gry we Wronkach za nami. Gospodarze utrzymują swoje prowadzenie po golu strzelonym w jedenastej minucie przez Kurminowskiego.

11
    Strzelcem bramki KURMINOWSKI.

1

Do pierwszego gwizdka arbitra pozostał niecały kwadrans. Niebawem powinniśmy poznać składy obydwu zespołów.

Serdecznie zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń jednego z meczów II grupy trzeciej ligi. We Wronkach rezerwy poznańskiego Lecha zmierzą się z Jarotą Jarocin. Za pośrednictwem naszego portalu mogą Państwo śledzić zmiany wyniku w tym spotkaniu!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 11. Kurminowski, 39. Zulciak, 47. Tomczyk, 80. Tomczyk, 89. Mróz – 49. Molewski

Kartki:   55. Molewski (JRC)

Lech II Poznań:
    Jarota Jarocin: Kmiecik – Ludwiczak, Błaszczyk, Skokowski, Garbarek – Rylukowski, Molewski, Grobelny, Pacyński, Szewczyk – Antkowiak

Zmiany: Malina – Najduch, Czapliński, Dunaj, Janowski, Idzikowski