Miedź II – Unia T. 2:2 (koniec) | Skra – Lechia ZG 0:2 (koniec) | Ślęza Wrocław – Dzierżoniów 1:2 (koniec)
Stal B. – Żmigród 1:3 (koniec) | Rekord – Górnik W. 3:1 (koniec) | Jastrzębie – Olimpia K. 9:0 (koniec)
Pawłowice Śl. – Ruch Z. 1:0 (koniec) | BKS Stal – Polkowice 2:1 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:0 (1:0)
Ruch Zdzieszowice
Sobota 01.04.2017, 16:00 • Gminny Ośrodek Sportu, Pawłowice Śl. • 3 liga, grupa III • Runda 20

Pniówek na własnym stadionie zwycięża 1:0 po bramce autorstwa Adama Krakowskiego. Dziękuję za uwagę! (18:28:57)

90

75
    Cały czas utrzymuje się prowadzenie gospodarzy. Tymczasem dwie zmiany w zespole gości. W miejsce Marca oraz Czaplińskiego pojawiają się Wanat i Włodarczyk.

65
    Do końca spotkania pozostało dwadzieścia pięć minut gry. Zawodnicy Ruchu jak na razie nie są w stanie odpowiedzieć na gola rywali.

62
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Zapotoczny, na boisku pojawia się Kiliński.

46

W samej końcówce pierwszej połowy gola zdobywają gospodarze. Na drugą połowę wracamy za piętnaście minut.

45+2

45+1
    Gol dla Pniówka!
    Strzelcem bramki KRAKOWSKI.

37
    Żółtą kartkę otrzymuje Szatkowski (Ruch Zdzieszowice).

35
    Przed momentem swoje okazje mieli przyjezdni, jednak zwycięsko z tych starć wyszła defensywa Pniówka. Cały czas bez goli.

15
    Jak na razie utrzymuje się bezbramkowy rezultat w Pawłowicach. Czekamy na jakiekolwiek okazje strzeleckie.

1

Serdecznie zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń jednego z meczów III grupy trzeciej ligi. W Pawłowicach Śląskich miejscowy Pniówek podejmie Ruch Zdzieszowice. Za pośrednictwem naszego portalu mogą Państwo śledzić zmiany wyniku w tym spotkaniu!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 45+1. Krakowski

Kartki:   37. Szatkowski (ZDZ)

Pniówek Pawłowice Śląskie: Szelong – Adamek, Lalko, Ciuberek, Szary, Semeniuk, Kostecki, Morcinek, Krakowski, Majsner, Żak
    Ruch Zdzieszowice: Kleemann – Nowak, Bachor, Kostrzycki, Sotor, Zapotoczny (62. Kiliński), Damrat, Czajkowski, Marzec (75. Wanat), Szatkowski, Czapliński (75. Włodarczyk)