Wisła Pł. – Ruch | 1:1 (koniec) | | | Śląsk – Górnik Ł. | 0:2 (koniec) | | | Lechia – Termalica | 2:0 (koniec) |
GKS K. – GKS T. | 3:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Wisła Pu. | 3:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Sandecja | 1:2 (koniec) |
Bytovia – Olimpia G. | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Pogoń Sdl. | 1:1 (koniec) | | | Wigry – MKS Kluczbork | 2:0 (koniec) |
Raków – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Warta – ROW Rybnik | 0:1 (koniec) | | | Odra O. – Puszcza | 1:1 (koniec) |
Stal S. W. – Gryf | 1:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Legionovia | 3:2 (koniec) | | | Olimpia E. – Siarka T. | 3:0 (koniec) |
Kotwica – Olimpia Z. | 1:2 (koniec) |
Huragan W. – Mot. Lubawa | 1:1 (koniec) | | | Legia II – Tomaszów Maz. | 0:3 (koniec) | | | Ursus – Widzew | 1:1 (koniec) |
MKS Ełk – Łowicz | 1:3 (koniec) | | | Hur. Morąg – KS Drwęca | 0:1 (koniec) | | | ŁKS Łom. – Concordia | 0:0 (koniec) |
Pogoń II – Kleczew | 0:1 (koniec) | | | Gwardia K. – Świt Skolwin | 0:1 (koniec) | | | Lech II P. – KKS | 3:0 (koniec) |
Chwaszczyno – Przodkowo | 1:0 (koniec) | | | Toruń – Pogoń Lęb. | 3:0 (koniec) | | | Polonia Śr. – Górnik K. | 1:1 (koniec) |
Jarota – Wda | 3:1 (koniec) | | | Vineta – Leśnik | 0:1 (koniec) | | | Bałtyk G. – Chemik B. | 1:0 (koniec) |
Miedź II – Śląsk II | 1:0 (koniec) | | | Polkowice – Żmigród | 4:2 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Lechia ZG | 0:0 (poz.) |
Rekord – Górnik II | 2:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Ruch Z. | 0:2 (koniec) | | | Stal B. – Górnik W. | 1:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Skra | 1:4 (koniec) |
Spartakus – Stal Rz. | 1:2 (koniec) | | | Garbarnia – Biała Podlaska | 0:0 (poz.) | | | Soła – Avia | 2:0 (koniec) |
Jarosław – Małogoszcz | 4:1 (koniec) | | | Resovia – KSZO | 1:1 (koniec) |
Southampton – Hull | 0:0 (koniec) | | | Stoke – West Ham | 0:0 (koniec) | | | Sunderland – Bournemouth | 0:1 (koniec) |
West Bromwich – Leicester | 0:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Burnley | 0:2 (koniec) |
Torino – Sampdoria | 1:1 (koniec) |
Sociedad – Granada | 2:1 (koniec) | | | Real Madryt – Valencia | 2:1 (koniec) | | | Las Palmas – Atletico | 0:5 (koniec) |
RCD Espanyol – FC Barcelona | 0:3 (koniec) |
Borussia D. – FC Koln | 0:0 (koniec) | | | Mainz – Borussia M. | 1:2 (koniec) | | | Werder – Hertha | 2:0 (koniec) |
Darmstadt – Freiburg | 3:0 (koniec) | | | RB Lipsk – Ingolstadt | 0:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Bayern | 0:6 (koniec) |
Monaco – Toulouse | 3:1 (koniec) | | | Montpellier – Lille | 0:3 (koniec) | | | Bastia – Rennes | 1:0 (koniec) |
Nantes – Lorient | 1:0 (koniec) | | | Guingamp – Saint-Étienne | 0:2 (koniec) | | | Metz – AS Nancy | 2:1 (koniec) |
Zlín – Mlada | 1:2 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Dukla | 2:0 (koniec) |
finał
SC Bastia
1:0
(0:0)
Stade Rennes
Gole:
68. Crivelli (Ngando)
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 1:3. Foule: 12:17.
Sędziowie: Miguelgorry – Moreau, Lang
Widownia:
Kartki: 65. Cahuzac (BSA) – 70. Bensebaini (REN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 2:7. Spalone: 1:3. Foule: 12:17.
SC Bastia:
Leca – Keita, Djiku, Saint-Ruf, Bengtsson – Cahuzac (C), Oniangué (46. Saint-Maximin) – Nangis (66. Danic), Ngando (77. Mostefa), L. Coulibaly – Crivelli.
Zmiany: Thébaux – Diallo, Saint-Maximin, Raspentino, Danic, Mostefa, Cioni.
Trener:
Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Mexer, Bensebaini, Baal – Mubele, Prcić, André (79. Janvier), Saïd (75. A. Kalulu) – Gourcuff – Sio (88. Figueiredo).
Zmiany: M'Bolhi – Zeffane, Mendes, G. Fernandes, A. Kalulu, Figueiredo, Janvier.
Trener:
Zmiany: Thébaux – Diallo, Saint-Maximin, Raspentino, Danic, Mostefa, Cioni.
Trener:
Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Mexer, Bensebaini, Baal – Mubele, Prcić, André (79. Janvier), Saïd (75. A. Kalulu) – Gourcuff – Sio (88. Figueiredo).
Zmiany: M'Bolhi – Zeffane, Mendes, G. Fernandes, A. Kalulu, Figueiredo, Janvier.
Trener:
Sędziowie: Miguelgorry – Moreau, Lang
Widownia:
Strzelcem bramki ENZO CRIVELLI. Asysta Axel Ngando.