Troyes – Saint-Étienne 2:2 (koniec) | Ajaccio – Toulouse 2:3 (koniec) | Évian TG – Reims 2:2 (koniec)
Bordeaux – Lorient 1:1 (koniec) | Rennes – AS Nancy 0:2 (koniec) | Valenciennes – Bastia 3:4 (koniec)
ESTAC Troyes
2:2 (2:2)
AS Saint-Étienne
Sobota 30.03.2013, 17:00 • Stade de l'Aube (Troyes) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W sobotnim meczu 30. kolejki ESTAC Troyes na własnym stadionie zmierzy się z AS Saint-Étienne.

Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem 24. pkt, a S Saint-Étienne jest czwarty z 49. punktami na koncie.

W zespole ESTAC nie zobaczymy Drouina, który zmaga się z urazem.

W barwach Saint-Étienne nie będzie mógł wystąpić Clément oraz Gradel. Oboje nie są zdolni do gry.

Sędzią tego meczu będzie Mikael Lesage.

Skład startowy:

ESTAC Troyes: Thuram – Bréchet, Jarjat, Faussurier, Colin, Nivet, Camus, Enza-Yamissi, Othon, N'Goyi, Jean.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Zouma, Brison, Perrin, Bodmer, Lemoine, Guilavogui, Brandão, Aubameyang, Mollo.

Sędziowie: Mikael Lesage.

1

2
    ESTAC dzisiaj w różowych strojach, a Saint-Étienne na biało-zielono.

4
    Faul i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

5
    Nieudane dośrodkowanie i obrońcy wybijają futbolówkę do przodu.

6
    Kolejny rzut wolny dla gospodarzy, tym razem z własnej połowy boiska.

7
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobył AUBAMEYANG, który dotknął piłkę po uderzeniu Brandão, ta zmyliła bramkarza Troyesu i wpadła do bramki!

9
    ESTAC próbuje szybko wyrównać stan meczu, ale obrońcy Saint-Étienne dobrze się spisują.

11
    W polu karnym gospodarzy przewraca się jeden z zawodników Saint-Étienne... Gwizdek sędziego milczy!

14
    Rzut wolny dla gości z 20 metrów od bramki Thurama.

16
    Uderzenie w mur, poprawka bardzo niecelna!

18
    Strzał Mollo blokuje obrońca.

20
    Camus zmarnował dogodną sytuację do zdobycia bramki na zdobycie bramki.

22
    Rzut rożny dla gości.

25
    Gol dla Troyes!
    Bramkę zdobył FAUSSURIER, który otrzymał świetne prostopadłe podanie i strzałem przy krótkim słupku pokonał Ruffiera!

30
    Rzut rożny dla Saint-Étienne.

32
    Bramkę zdobył BRANDÃO, który strzałem głową nie dał szans Thuramowi.

36
    Szansa dla gospodarzy, ale dobrą interwencją popisał się Ruffier.

38
    Rzut rożny dla ESTACU.

38
    Aubameyang uderzał, ale bardzo niecelnie.

39
    Bramkę zdobył NIVET, który strzałem głową z najbliższej odległości pokonał golkipera Saint-Etienne.

42
    Rzut rożny dla Troyes.

43
    Nivet ukarany żółtą kartką.

44
    Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany Colin.

45
    Tym razem żółty kartonik dla piłkarza Saint-Etiene – Brisona.

ESTAC Troyes remisuje na własnym stadionie 2:2 z AS Saint-Étienne. Druga połowa rozpocznie się za 15 minut.

46

49
    Dwie dobre interwencje Ruffiera, który dobrze gra na przedpolu.

52
    Camus na pozycji spalonej.

53
    Rzut rożny dla Saint-Étienne z lewej strony boiska.

55
    Brandão strzelał z dystansu, ale niecelnie.

57
    Faussurier na spalonym.

60
    Aubameyang strzela, ale to uderzenie nie mogło pokonać bramkarza Troyes.

61
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Bodmer, na boisko wchodzi Cohade.
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Mollo, na boisko wchodzi Hamouma.

63

65
    Camus uderza, ale świetnie broni Rufier!

67
    Zmiana w drużynie ESTAC Troyes: z boiska schodzi Camus, na boisko wchodzi Bahebeck.

70
    Rzut rożny dla ESTAC-u.

72
    Hamouma uderza z woleja, ale prosto w Thurama, który wybija futbolówkę na rzut rożny!

75
    Zmiana w drużynie ESTAC Troyes: z boiska schodzi Jean, na boisko wchodzi Yattara.

77
    Aubameyang uderza, ale po raz kolejny niecelnie.

80
    Uderzenie z dystansu, ale piłkę pewnie łapie Ruffier.

82
    N'Goyi strzela, ale kolejna dobra interwencja bramkarza Saint-Étienne.

85
    Zmiana w drużynie ESTAC Troyes: z boiska schodzi Yamissi, na boisko wchodzi Thiago.

88
    Rzut rożny dla drużyny gości.

90
    Prowadzący te zawody Mikael Lessage dolicz 3 minuty do regulaminowego czasu gry drugiej części meczu.

90+2
    Thiago dostał żółtą kartkę.

90+3
    Bahebeck na spalonym.

90+3
    Bahebeck ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie w wybiciu piłki.

ESTAC remisuje 2:2 z Saint-Étienne. Dziękuję za uwagę. (18:50:15)

Mateusz Silewicz

Gole: 25. Faussurier, 39. Nivet – 7. Aubameyang, 32. Brandão

Kartki:   43. Nivet (TRY), 44. Colin (TRY), 90+2. Thiago (TRY), 90+3. Bahebeck (TRY) – 45. Brison (SET)

ESTAC Troyes: Thuram – Bréchet, Jarjat, Faussurier, Colin, Nivet, Camus (67' Bahebeck), Enza-Yamissi (85' Thiago), Othon, N'Goyi, Jean (75' Yattara).
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Zouma, Brison, Perrin, Bodmer (60' Cohade), Lemoine, Guilavogui, Brandão, Aubameyang, Mollo (60' Hamouma).

Sędziowie: Mikael Lesage