Levante – Rayo Vallecano 2:3 (koniec) | Deportivo – RCD Espanyol 2:0 (koniec) | Zaragoza – Bilbao 1:2 (koniec)
FC Barcelona – Valladolid 2:1 (koniec)
Deportivo La Coruña
2:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Niedziela 19.05.2013, 17:00 • Estadio Municipal de Riazor • Hiszpańska LaLiga

Ja już dziękuję za relacje i zapraszam na kolejne na Lajfy.com!

Komentował Paweł Szymański! (18:53:14)

Sędzia César Muñiz kończy spotkanie! Deportivo pokonuje Espanyol 2:0 po bramkach Gamy w 50 minucie i Oliveiry w 91 minucie i chociaż na chwilę wydostaje się ze strefy spadkowej! W La Coruñii czekają już tylko na spotkanie Realu Zaragoza, które rozpocznie się o 19 (relacja na Lajfy.com), aby dowiedzieć się, czy na dwie kolejki przed końcem będą znajdować się w strefie spadkowej, czy nie!

90+1
    Gol dla Deportivo!
    Bramkę zdobył NÉLSON OLIVEIRA, który wykorzystał błąd obrońcy i szczęśliwie przelobował Álvareza, bo piłka odbiła się jeszcze od słupka!

90
    Arbiter César Muñiz dolicza trzy minuty.

88
    Kolejny strzał Nélsona Oliveiry – kolejny niecelny.

87
    Pierwszy strzał Nélsona Oliveiry ląduje na murku, dobitka już minimalnie nad poprzeczką!

86
    Colotto ukarany żółtą kartką za faul na Nélsonie.

85
    Ostatnia zmiana w Espanyolu. Schodzi Verdú, wchodzi Petrov.

84
    Wrzutka Kaki za mocna i do piłki nie doszedł Nélson Oliveira.

81
    Strzał Nélsona Oliveiry ląduje wprost w rękach Álvareza.

80
    Ostatnia zmiana w Deportivo. Schodzi Riki, wchodzi Nélson Oliveira.

79
    Nieudana wrzutka i z kontrą wyszło Deportivo, jednak niecelnie strzelił Riki i od bramki zaczyna Álvarez.

78
    Przed polem karnym faulowany Mubarak i będzie dobra okazja do wrzutki.

76
    Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Valerón, wchodzi Kaka.

72
    Druga zmiana w Espanyolu. Schodzi Baena, wchodzi Simão.

71
    Verdú pokiwał się na skrzydle i niespodziewanie strzelił! Piłka jeszcze musnęła Aythami'ego i zmieniła kierunek, ale to nie zmyliło Aranzubii!