Nice – Lyon 1:1 (koniec)
OGC Nice
1:1 (0:0)
Olympique Lyon
Niedziela 19.05.2013, 15:05 • Stade Municipal du Ray, Nicea • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po dramatycznej drugiej połowie Lyon zremisował z Nice. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części na prowadzenie wyszli gospodarze, ale goście mimo gry przez wiele minut w "10" zdołali doprowadzić do wyrównania. Ten wynik sprawia, że Lyon jest bardzo blisko eliminacji Ligi Mistrzów, a Nice prawdopodobnie nie zagra w europejskich pucharach. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (17:00:35)

90+1
    Bahoken ładnie zagrywał do Cvitanicha, ale napastnik gospodarz strzelił prosto w trybuny.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty.

89
    Bautheac zmieniony przez Bahokena. Ostatnia zmiana w tym meczu.

88
    Cvitanich strzelał, ale bardzo niecelnie.

86
    Zawodnicy Lyon starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce. Widać, że satysfakcjonuje ich remis.

85
    Abriel złapany na spalonym.

83
    Gra przeniosła się do środka pola.

81
    Inicjatywę przejmuje Lyon, który po stracie zawodnika gra lepiej niż w pełnym składzie!

80
    Ferri za Gomisa.

77
    Nice szybko stara się pozbierać po stracie i zaatakować Lyon, ale akcje gospodarzy są bardzo chaotyczne.

76
    Diaz zmienił Traore.

75
    Gol dla Olympique!

Piękny strzał CLEMENTA GRENIERA z rzutu wolnego i 1-1. Zawodnik gości trafił z 30 metrów w lewe okienko. Kapitalna bramka!

74
    Druga żółta, a w efekcie czerwona kartka dla Ganalonsa.

72
    Niesamowite! Lopez znalazł się sam na sam z bramkarze i...spudłował. Najlepsza do tej pory szansa dla Lyonu.