Ursus – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Skra – Motor 1:0 (koniec) | Garbarnia – Siarka T. 1:2 (koniec)
Hetman – Rozwój 1:1 (4:5 po rz. karnych) | Puszcza – Chojniczanka 2:0 (koniec) | Wigry – Znicz 1:0 (koniec)
Ursus Warszawa
1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce
Środa 17.07.2013, 17:00 • Boisko ze sztuczną nawierzchnią ul. Sosnkowskiego 3 • Fortuna Puchar Polski

Długo zanosiło się na dogrywkę, ale w rolę dżokera wcielił się Jankiewicz i dał Ursusowi awans do kolejnej rundy, gdzie czeka I-ligowa Bogdanka Łęczna. (19:03:40)

90+2
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Jarczakj, na boisku pojawia się Zaradny.

90+1
    Żółta kartka dla Sikora (Ursus Warszawa).

90
    Pogoń stara się odrobić straty.

86
    Ursus bardzo blisko kolejnej rundy.

85
    Gol dla Ursusa!
    Jarczak dogrywa dla JANKIEWICZA, który trafia po długim słupku.

83
    Gra się uspokoiła. Bez okazji.

79
    Dybiec zajmuje miejsce na środku defensywy. Pogoń przechodzi na ustawienie 4-4-1.

77
    Urbański wyrzucony z boiska za faul wychodzącego na czystą pozycję Jankiewicza.

76
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Zaniewski, na boisku pojawia się Tarachulski.

74
    Kozaczyński wyłapuje dośrodkowanie w zamieszaniu po rzucie wolnym.

74
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Kabala, na boisku pojawia się Jankiewicz.

72
    Zapowiada się na dogrywkę.

67
    Rytel zagubił się w polu karnym, a miał niezłą sytuacje.

65
    Dobre dośrodkowanie z lewej strony Ursusa, ale piłka mija wszystkich zawodników.

63
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Demianiuk, na boisku pojawia się Guzek.

62
    Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Łowicki, na boisku pojawia się Rytel.

58
    Dybiec ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

56
    Sikora płasko z 20 metrów prosto w ręce Kozaczyńskiego.

53
    Dośrodkowanie Łowickiego wzdłuż pola bramkowego i Kabala główkuje nad poprzeczką. Najlepsza sytuacja dla Ursusa w drugiej połowie.

52
    Ratajczak wybija piłkę na rzut rożny.

51
    Demianiuk strzelił niecelnie z narożnika pola karnego.

50
    Jeden z kibiców głośno ziewnął. Dobry komentarz do pierwszych minut drugiej połowy.

47
    Sztybrych strzelał głową, ale Kozaczyński był na posterunku.

47
    Kabala leżał na boisku po faulu Stecia, ale już jest gotowy do gry.

46

46
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Rodak, na boisku pojawia się Lach.

Ursus rzucił się na Pogoń w pierwszym kwadransie, ale mimo kilku niezłych okazji nie zdobył gola. Potem gra straciła na szybkości. Siedlczanie budowali akcję od tyłu, ale nie wpłynęło to na klarowne sytuacje bramkowe.

45
    Sztybrych z 20 metrów po ziemi obok słupka.

43
    Gra wyraźnie straciła na tempie.

40
    Zawodnik Pogoni po raz kolejny złapany na spalonym.

37
    Okres bez ciekawych akcji obu stron.

33
    Jarczak do Sztybrycha. Defensywny pomocnik strzela z trudnej pozycji wysoko nad bramką.

30
    Akcja Pogoni dobrze się zapowiadała, ale Dzienis znajdował się na spalonym.

28
    Strzał Zaniewskiego zablokowany przez Sztybrycha.

26
    Jarczak w sytuacji jeden na jeden przegrał pojedynek ze Steciem.

24
    Korner dla Pogoni. Wójcik dośrodkowuje nieźle, ale piłka po głowie jego kolegi z zespołu wychodzi na aut bramkowy.

23
    Pogoń wciąż spokojnie w tyłach, ale groźnej akcji nie ma.

21
    Ratajczak dośrodkowuje z wolnego na głowę kolegi z zespołu, który był jednak na spalonym.

20
    Ursus nie przebiera w środkach i kończy akcje Pogoni faulem już w zarodku.

18
    Pogoń buduje akcje od tyłu. Na razie bez efektów.

15
    Kabala ograł Stecia i strzelił z kilku metrów, ale dobrze obronił Kozaczyński.

13
    Faul Krystiana Wójcika w środku boiska. Od dłuższej chwili tam toczy się gra.

11
    Krystian Wójcik przeniósł piłkę ze stałego fragmentu nad bramką gospodarzy.

10
    Dybiec faulowany na 18 metrze przed bramką Ursusa.

9
    Ursus gra agresywnie już na połowie Pogoni. Jak na razie przynosi to efekty.

5
    Gol dla Pogoni. Dybiec trafił w bramkarza w prostej sytuacji, potem celnie dobijał Zaniewski, ale był na spalonym.

4
    Kontra Ursusa. Kabala strzela obok słupka Pogoni.

3
    Wysocki odbija barkiem piłkę na rożny po łatwym dograniu głową swojego kolegi z zespołu.

3
    Kamiński dośrodkowuje z wolnego, Kozaczyński broni tuż przed linią bramkową.

1
    Kamiński w pierwszej akcji oddał strzał, ale został zablokowany.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Piłkarze Ursusa i Pogoni gotowi do gry.

Na trybunach trener Dolcanu Ząbki Robert Podoliński.

Ławka Pogoni: Budzikur – Ł. Wójcik, Guzek, Lach, Paczkowski, Tarachulski, Kaszubowski

Ławka Ursusa: Barański – Jankiewicz, Ofmański, Zaradny, Rytel, Wietrak

Na zwycięzcę starcia Ursusa z Pogonią czeka w I rundzie Pucharu Polski I-ligowa Bogdanka Łęczna.

Pogoń Siedlce w przedbiegach Pucharu Polski ograła Wisłę w Puławach 3:1. Dla siedlczan trafiali: Wiktor Lach, Cezary Demianiuk i Mariusz Dzienis.

W rundzie przedwstępnej prowadzony od niedawna przez Ariela Jakubowskiego Ursus ograł Jarotę Jarocin 2:0. Bramki dla klubu z Warszawy zdobyli: Patryk Kamiński i Jakub Kabala.

Ursus Warszawa dostał się do rozgrywek centralnych Pucharu Polski poprzez wygranie zmagań na Mazowszu. Traktorki w finale na szczeblu MZPN pokonali Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.