Fulham – Arsenal 1:3 (koniec) | Everton – West Bromwich 0:0 (koniec) | Hull – Norwich 1:0 (koniec)
Newcastle – West Ham 0:0 (koniec) | Southampton – Sunderland 1:1 (koniec) | Stoke – Crystal Palace 2:1 (koniec)
Aston Villa – Liverpool 0:1 (koniec)
Hull City A.F.C.
1:0 (1:0)
Norwich City
Sobota 24.08.2013, 16:00 • KC Stadium, Hull • Angielska Premier League

Dziękuje wszystkim za wspólne emocje i zapraszam na kolejne z lajfy.com! Pozdrawiam Paweł Reczek! (18:13:30)

Dzisiejsze spotkanie oglądało 23 682 widzów.

Wiodącymi postaciami tego meczu byli Robbie Brady oraz Curtis Davies. Pierwszy z nich napędzał większość akcji "Tygrysów", a drugi świetnie dyrygował defensywą swojego zespołu. Nie można również zapomnieć o Alanie McGregorze, który również w kilku sytuacjach zapobiegł utracie gola. Jednak to Davies jest prawdziwym bohaterem tego spotkania!

Gdy Sagbo otrzymał w 28 minucie czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie wydawało się, iż goście wykorzystają ten fakt, jednak tak się nie stało i gospodarze zapisują na swoim koncie pierwsze zwycięstwo!

I koniec spotkania! Bardzo zdeterminowane tego dnia Hull City pokonuje Norwich City 1:0!

90+5
    Faul taktyczny po kolejnej stracie gości. Ukarany Javier Garrido.

90+5
    Teraz Hull dobre pół minuty utrzymuje się przy piłce na połowie rywala i w dodatku wywalcza rzut wolny.

90+4
    Elmander minimalnie mija się z piłką dośrodkowaną z prawego skrzydła!

90+3
    Kontratak Hull 3 na 2 zakończony... niecelnym podaniem w puste pole. Jednak "Kanarkom" uciekają kolejne cenne sekundy!

90+1
    Davies kapitalnie zagrywa na skrzydło, tam jednak osamotniony skrzydłowy traci piłkę.

90
    Sędzia dolicza aż 6 minut! Jeszcze tyle będą musieli wybiegać zawodnicy gospodarzy, aby wygrać to spotkanie.

90
    Chris Hughton wygania swoich zawodników na połowę rywala! W ataku Norwich.

90
    Livermore faulowany w pojedynku główkowym.

89
    Norwich teraz próbuje prawym skrzydłem, ale w tamten sektor wrócił Boyd.

87
    Kapitalna akcja Boyda, lecz brakło jednego zawodnika na domknięcie tego dośrodkowania.

85
    Hull jak najczęściej stara się oddalać grę od własnego pola karnego. Jednak "Kanarki" nie dają za wygraną. Tu może paść jeszcze bramka, choć nie koniecznie dla Norwich City!

83
    Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Kapitan Koren zmieniony przez obrońcę Roseniora.

82
    Snodgrass traci piłkę w środku pola, ale Hull nie wykorzystuje bardzo dobrej okazji na kontrę!

81
    Teraz udanie zaatakowało Hull, piłka dograna w poprzek pola karnego nie znajduje jednak adresata!