Valenciennes – Olympique 0:1 (koniec) | Bordeaux – Bastia 1:0 (koniec) | Évian TG – Rennes 1:2 (koniec)
Guingamp – Lorient 2:0 (koniec) | Lyon – Reims 0:1 (koniec) | Montpellier – Sochaux 2:1 (koniec)
Valenciennes FC
0:1 (0:0)
Olympique Marsylia
Sobota 24.08.2013, 17:00 • Stade du Hainaut, Valenciennes • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za uwagę i zapraszam do innych relacji na lajfy.com! Miłego wieczoru. (18:57:19)

Zawodnikiem meczu wybieram Gignac'a, który strzelił decydującą bramkę meczu, a także stawarzał mnóstwo zagrożenia pod bramką Penneteau, szczególnie w pierwszej połowie.

Gol i emocje w ostatnich minutach meczu pozwalają przysłonić słabą drugą połowę, w której zawodnikom jakby odechciało się grać. Olympique Marsylia wygrywa na wyjeździe z Valenciennes 1:0 i Marsylczycy mogą myśleć o objęciu prowadzenia w tabeli!

90+3
    Khelifa ciągnie piłkę przy nodze i oddaje strzał, który broni Penneteau! Rzut rożny dla Olympique'u.

90+2
    Niestety ofensywa Valenciennes nie przynosi żadnych szkód Marsylii, która jeszcze wybiega do kontry.

90+1
    Zmiana w drużynie Olympique de Marseille: z boiska schodzi Gignac, na boisku pojawia się J.Ayew.

90
    3 minuty dłużej pograją obie ekipy w dzisiejszym meczu.

89
    Ostatnie chwile na zmienienie rezultatu meczu. Za chwilę sędzia doliczy kilka minut.

87
    Gospodarze nie dają za wygraną! Dośrodkowanie, po którym "urwał się" obrońca i przepuścił piłkę na wbiegającego Nguette! Ten nie trafia na pustą bramkę!

86
    Gospodarze w ostatnich minutach wykazywali więcej inicjatywy, co z tego, skoro tracą bramkę w końcówce i to może być drugie przegrane spotkanie dla Valenciennes.

84
    Gol dla Marsylii!

W końcu mamy trafienie! Rzut rożny, dobre dośrodkowanie i we właściwym miejscu znalazł się GIGNAC, który dobija piłkę z najbliższej odległości!

82
    Akcja meczu dla Valenciennes! Pierwsze piękna obrona Mandandy po strzale sam na sam Chitu! Potem dobijać mógł Doumbia, który został uprzedzony przez obrońcę! To powinien być gol!

81
    Zmiana w drużynie Valenciennes FC: z boiska schodzi Bahebeck, na boisku pojawia się Chitu.

80
    Zmiana w drużynie Olympique de Marseille: z boiska schodzi Payet, na boisku pojawia się Khalifa.

79
    Saez decyduje się na strzał zza szesnastki! Niestety to podkręcone zagranie było zbyt oddalone od bramki.

78
    Znów w ataku gospodarze! Dobry strzał w stronę bramki przejmuje Dossevi, który nie zdołał oddać uderzenia!

77
    Druga połowa w niczym nie przypomina pierwszej. Panowie, został kwadrans gry, postarajcie się jeszcze trochę.