Concordia – Radomiak 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Siarka T. – Motor 2:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Limanovia 3:0 (koniec) | Garbarnia – Stal M. 1:2 (koniec) | Wigry – Wisła Pu. 0:4 (koniec)
Olimpia Z. – Znicz 1:3 (koniec)
Stal Stalowa Wola
1:0 (0:0)
Olimpia Elbląg
Sobota 24.08.2013, 17:00 • MOSiR Stalowa Wola • 2 Liga Wschodnia

Po mizernej pierwszej połowie, i słabym początku drugiej połowy Stal obudziła się około 60 minuty, i zaczęła przeważać w meczu. Zawodnicy Olimpii mieli szanse w końcówce aby zremisować spotkanie, ale znów jak w transie bronił Tomasz Wietecha, którego uznaje po raz kolejny zawodnikiem meczu ! Z mojej strony tyle, i zapraszam na kolejne relacje ze stadionu w Stalowej Woli, oraz na inne relacje ze spotkań prowadzonych przez moich kolegów z redakcji. (18:58:50)

94
    Rzut rożny do rogu biegnie Rogachev, jednak fatalnie wykonany do piłki dopada Mikołajczak, który biegnie wprost na bramke Olimpii, z połowy uderza, ale ta mija bramke Rogacheva.

93
    Groźnie uderza Baran. Piłka leci w okienko, ale cudownie broni Wietecha.

93
    Leśniewski uderza w mur dwa razy.

92
    Rzut wolny sprzed pola karnego dla graczy Olimpii.

91
    Mikołajczak podaje przed pole karne do Reimana, ale ten traci piłke.

90
    Druga połowa potrwa 3 minuty dłużej.

90
    Ressel z wolnego zbyt lekko by zaskoczyć Wieteche.

90
    Piłka wrzucana z autu w pole karne przez gracza Olimpii, ale wybijają defensorzy Stali.

89
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Fabianowski, na boisku pojawia się Kachniarz.

88
    Wrzutka w pole karne Stali. Wietecha pewnie łapie piłke.

87
    Płonka ruszył do bezpańskiej piłki, i tym razem szybszy od niego Rogachev.

86
    Argasiński wykonuje rzut wolny, jednak strzał był na tyle słaby, pewnie łapie Rogachev.

85
    Lewandowski dotyka piłke ręką i od wolnego z 30 metrów Stal.

84
    Gol dla Stali St. Wola! Reiman uderza w prawą strone Rogachev wyczuł go, ale wypluł piłke, i REIMAN był szybszy od Rogacheva, i trafia do pustej bramki.