Concordia – Radomiak 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Siarka T. – Motor 2:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Limanovia 3:0 (koniec) | Garbarnia – Stal M. 1:2 (koniec) | Wigry – Wisła Pu. 0:4 (koniec)
Olimpia Z. – Znicz 1:3 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
2:0 (1:0)
Motor Lublin
Sobota 24.08.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Tarnobrzegu, Aleja Niepodległości 2 • 2 Liga Wschodnia

Ze stadionu w Tarnobrzegu, żegna Państwa Michał Bartyzel. Dziękuję za uwagę. (19:10:52)

Końcówka meczu to ofiarne ataki Motoru i próba strzelenia bramki honorowej. Mecz mógł się podobać, był czysty, sędzia nie przeszkadzał zawodnikom. Gra obu drużyn mogła się podobać, jednak zespołem lepszym okazała się tarnobrzeska Siarka, która po strzeleniu pierwszej bramki kontrolowała grę. Trochę chaosu w grze Siarki wdarło się w okolicach 70minuty. Przetrwali ten najgorszy dla siebie okres bez straty bramki i pilnując wyniku.

90+4
    Kolejna okazja dla Motoru. Piłkę w pole karne z prawej strony zagrywał Jaroń. Znów dobrze Melon.

90+3
    Broź z wolnego strzela. Ale strzał słaby i w sam środek bramki, gdzie stał dobrze ustawiony Melon. Ale gra nadal się toczy na połowie Siarki i to Lublinianie atakują.

90+2
    Sytuacja kuriozalna. Broź zaczął odlicząć metry od piłki do muru, za co sędzia ukarał go żółtą kartką. Widać nie lubi nadgorliwości.

90+1
    W międzyczasie zejść z boiska będzie musiał Konrad Stępień. Ma być opatrywany po za boiskiem.

90+1
    Rzut wolny w okolicach 25 metra dla Motoru

Sędzia doliczył 4 minuty.

90
    Truszkowski indywidualnie na 16 metrze. Strzela wprost w ręce bramkarza. A mógł oddać do któregoś z wbiegających kolegów.

90
    Od bramki gospodarze.

89
    I kolejny. Bo piłkę na róg wybił Stępień.

89
    Rzut rożny dla Motoru.

88
    W międzyczasie Siarka znów kąśliwie atakuje na bramkę Oszusta. jednak bez powodzenia.

86
    Wartą odnotowania jest jeszcze sytuacja z przed 3 minut, tuż przed strzeleniem drugiej bramki. Pod bramką Siarki było zamieszanie, a jeden z zawodników Motoru upadł w polu karnym, sędzia nie podyktował rzutu karnego. Ale Motor miał groźną sytuacje strzelecką. Na posterunku jednak czujnie Melon.

85
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Czułowski.