Valenciennes – Olympique 0:1 (koniec) | Bordeaux – Bastia 1:0 (koniec) | Évian TG – Rennes 1:2 (koniec)
Guingamp – Lorient 2:0 (koniec) | Lyon – Reims 0:1 (koniec) | Montpellier – Sochaux 2:1 (koniec)
Montpellier HSC
2:1 (1:1)
FC Sochaux
Sobota 24.08.2013, 20:00 • Stade de la Mosson (Montpellier) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękuję za śledzenie relacji z dzisiejszego spotkania i zapraszam na kolejne transmisje z boisk francuskiej Ligue1! Dobranoc! (21:56:15)

MVP spotkania

Najlepszym zawodnikiem spotkania, a wręcz bohaterem, według redakcji lajfy.com zostaje oczywiście Siaka Chicio Tiene, który zdobywa decydującą bramkę w ostatniej minucie spotkania, zapewniając tym samym swojej drużynie trzy punkty i pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie!

Historia lubi się powtarzać! Podobnie jak w pierwszej połowie najbardziej emocjonujące były ostatnie minuty, tak i w końcówce drugiej odsłonie gry byliśmy świadkami wielu okazji i przede wszystkim bramki, która pozwoliła Montpellier wygrać dzisiejsze spotkanie. Oba zespoły prezentowały się dość przyzwoicie, ale od momentu czerwonej kartki dla Kante w 74 minucie, pałeczkę przejęli gospodarze i to oni zgarniają dzisiaj komplet punktów!

90+4
    Gol dla Montpellier! Coś niebywałego! Bramka w ostatniej minucie spotkania! Piłka trafia do TIENE, który mocnym uderzeniem z 10 metra pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Pouplina!

90+3
    Okazja dla Sochaux, ale znakomicie do piłki wychodzi Pionnier i oddala zagrożenie!

90+3
    Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Roudet, na boisku pojawia się Abdoul Camara.

90+2
    Herrera ukarany żółtym kartonikiem za faul.

90+1
    Mounier dośrodkowuje mocno piłkę na 5 metr, ale nikt z partnerów nie dopada do tej piłki!

Sędzia dolicza, aż 4 dodatkowe minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Ależ okazja dla gospodarzy! Piłka po dośrodkowaniu trafia do Tiéné, który mocno uderza z 16 metra! Piłka zablokowana przez obrońce!

88
    Świetne dośrodkowanie na 5 metr, ale Pouplin wykazuje się dużą przytomnością i piąstkuje piłkę!

87
    Rzut rożny dla Montpellier.

86
    Mounier dośrodkowuje w pole karne, tam jest Montaño, który jednak bardzo niedokładnie uderza piłkę głową.

85
    Kolejne długie podanie w pole karne gości, ale Pouplin pewnie łapie piłkę.

84
    Mounier na pozycji spalonej.

83
    Tiéné dostarcza piłkę w obręb pola karnego, ale obrońcy radzą sobie z tym zagraniem.