Rozwój – Górnik W. 0:0 (koniec) | Polonia B. – Odra O. 4:0 (koniec) | MKS Kluczbork – Ostrów Wlkp. 3:1 (koniec)
Gryf – Bytovia 1:0 (koniec)
MKS Kluczbork
3:1 (2:0)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sobota 14.09.2013, 16:002 Liga Zachodnia

MKS wyraźnie dominował w pierwszej połowie i częściej atakował bramkę gości, a efektem tego są 2 gola zaaplikowane gościom do przerwy. Gra MKS-u wygląda nieco lepiej i kibice z pewnością mogą choć odrobinę spokojniej patrzeć w przyszłość. Drużyna gości póki grała w 11 zaledwie kilkukrotnie zagroziła bramce MKS-u bez większych szans na zdobycie gola. Druga połowa nieco zaskoczyła MKS, który się cofnął i pozwolił na zdobycie gola kontaktowego przez gości. W końcówce kibiców uspokoił Wolkiewicz i 3 punkty zostają w Kluczborku! Zapraszam na kolejne relacje ze Stadionu Miejskiego w Kluczborku tylko na lajfy.com ! Oby bez problemów technicznych :) (17:50:54)

90+3
    Strzał Skrobola sam na sam niewiele obok bramki Pawłowskiego. Goście próbują zmniejszyć straty ale chyba zabraknie im czasu.

90+2
    Strzał Izydorskiego nad bramką.

90+1
    Spotkanie potrwa 3 minuty dłużej. Rzut rożny dla Ostrovii.

90
    Przy piłce Ostrovia ale nic z tego nie wynika. Za chwilę koniec spotkania. Obie drużyny wyczekują już końcowego gwizdka sędziego.

90
    Ładne wycofanie piłki przez Orłowicza na 16 metr i piłkę w ostatniej chwili przejął Czech.

88
    Piłka ląduje w siatce gości, lecz na spalonym Legierski. Chwilę wcześniej kapitalną paradą popisał się Pawłowski.

87
    Gospodarze utrzymują się przy piłce na połowie gości i starają się długo rozgrywać piłkę, lecz w niektórych momentach czynią to niedokładnie.

84
    Żółtą kartką ukarany Wolkiewicz za faul na Błaszczyku.

83
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    Strzelcem gola WOLKIEWICZ! Piłkę przejął Legierski podał prostopadle do WOLKIEWICZA, ten minął bramkarza i wydawało się, że piłka wyjdzie za linię końcową boiska, lecz nic bardziej mylnego. WOLKIEWICZ kapitalnym zagraniem piętką ośmieszył Pawłowskiego i 3:1 dla MKS-u!

82
    MKS jeśli nadal tak będzie grał to straci gola na własne życzenie.. Dużo niedokładności w grze MKS-u, a goście coraz częściej i groźniej atakują.

81
    Zmiana w Ostrovii: Za Kowalskiego-Haberka wchodzi Skrobacz.

79
    Dobra okazja MKS-u na wyjście z kontrą lecz dośrodkowanie Niziołka za mocne. Po chwili strzał Wolkiewicza z pola karnego zablokowany, piłka spada pod nogi Hobera a ten nieczysto trafia w piłkę! Po chwili strzał Niziołka wysoko nad bramką. Ciężkie kilkadziesiąt sekund mieli przed sobą zawodnicy gości..

78
    Groźne dośrodkowanie Izydorskiego wybijają obrońcy gospodarzy.

77
    Dośrodkowanie wybili obrońcy gości i budują kolejny atak na swojej połowie.

76
    Ładny strzał Niziołka tuż nad poprzeczkę przenosi Pawłowski. Rzut rożny dla gospodarzy.

74
    Żółtą kartką za faul na Niziołku w polu karnym.

74
    Pawłowski broni rzut karny! Fatalny strzał Niziołka zbyt słaby by zaskoczyć Pawłowskiego!

Dawid Zywica

Gole: 22. Mikulski, 45. Niziołek (kar.), 83. Wolkiewicz – 64. Czech

Kartki:   84. Wolkiewicz (KLU) – 24. Kempiński (OST), 74. Rejer (OST)   40. Kempiński (OST)

MKS Kluczbork: Skrzyniarz – Orłowicz, Ganowicz (K), Gierak, Śliwa(67' Skobol) – Hober, Arian, Niziołek, Mikulski(59' Legierski), Wolkiewicz – Kojder(49' Rewucki)
    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Rejer,Czech, Cyfert, Błaszczyk – Szymanowski(67' Izydorski), Kowalski – Haberek(81'Skrobacz), Molka(55' Szepeta), Wrzesiński, Gościniak (K) (46'Michalski) – Kempiński

Sędziowie: Mariusz Korpalski (Toruń)