Bayern – Hannover 2:0 (koniec) | Bayer – Wolfsburg 3:1 (koniec) | Werder – Eintracht 0:3 (koniec)
Mainz – Schalke 04 0:1 (koniec) | Augsburg – Freiburg 2:1 (koniec) | Borussia D. – Hamburg 6:2 (koniec)
FC Augsburg
2:1 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 14.09.2013, 15:30 • SGL Arena (Augsburg) • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za śledzenie relacji z dzisiejszego spotkania i zapraszam na kolejne transmisje z boisk piłkarskiej Bundesligi! (17:33:01)

MVP spotkania

Najlepszym zawodnikiem spotkania i jednocześnie jego bohaterem zostaje Tobias Werner. Piłkarz wszedł na murawę w 70 minucie spotkania, a w ostatnich minutach gry dał swojemu zespołowi zwycięstwo!

Za nami o wiele lepsza druga część spotkania, w której zobaczyliśmy, aż trzy bramki! Goście, którzy w pierwszych 45 minutach przejawiali więcej okazji do gry już w pierwszych sekundach drugiej połowy objęli prowadzenie za sprawą zmiennika- Mehmediniego. Gospodarze po tym ciosie, błyskawicznie się podnieśli, a bramkę wyrównującą zdobył Altintop. Decydujący moment nastąpił w ostatniej minucie spotkania, kiedy to do piłki dopadł Werner i umieścił piłkę w siatce dając tym samym swojej drużynie trzy punkty!

90
    Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

89
    Gol dla Augsburga! Mamy rozstrzygnięcie! Bramkę w ostatnich minutach spotkania zdobywa TOBIAS WERNER, który po znakomitej asyście Moraveka, umieszcza piłkę w siatce!

88
    Fetsch przed szansą, ale piłkarz posyła piłkę uderzoną z 16 metrów nad bramką!

87
    Goście nie zwalniają tempa! Kolejne dośrodkowanie w pole karne, ale pewną interwencją po raz kolejny popisał się Manninger!

86
    Długie podanie w pole karne w wykonaniu Sorga! Z bramki skutecznie wychodzi jednak Manninger!

85
    Diagne faulowany w środku pola. Sędzia upomina piłkarza gospodarzy i dyktuje rzut wolny dla gości.

84
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Halil Altıntop, na boisku pojawia się Fetsch.

82
    Morávek wychodzi na czystą pozycję i stara się oddać strzał na bramkę. Piłka jednak mija słupek!

81
    Kolejny atak gospodarzy przerwany na 20 metrze przez dobrze interweniującego Diagne.

80
    Kolejne starcie piłkarzy obydwu ekip. Na murawie leży piłkarz Augsburga – Morávek.

79
    Hahn ucierpiał w starciu z rywalem. Po krótkiej przerwie zawodnik może dalej kontynuować grę.

78
    Bardzo śmiała próba strzału na bramkę w wykonaniu Klavana. Uderzenie z 20 metrów wpada jednak w ręce dobrze ustawionego Baumanna.

77
    Gra zostaje wznowiona. Piłkarze mogą kontynuować spotkanie.

77
    Zderzenie Moráveka i Höhna. Obaj piłkarze ucierpieli w tym pojedynku. Mamy krótką przerwę w grze.

76
    Dobre dośrodkowanie z prawej strony, wprost na głowę Möldersa, który oddaje jednak bardzo słaby strzał. Baumann pewnie łapie futbolówkę.