Atletico – Almeria 4:2 (koniec) | Levante – Sociedad 0:0 (koniec) | FC Barcelona – Sevilla 3:2 (koniec)
Villarreal – Real Madryt 2:2 (koniec)
Levante UD
0:0 (0:0)
Real Sociedad
Sobota 14.09.2013, 18:00 • Estadio Ciutat De Valencia (Walencja). • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę, zapraszam na inne relacje w serwisie Lajfy.com! (19:50:58)

Ostatni rzut rożny nie przyniósł bramki dla Levante. Mecz kończy się bezbramkowym remisem, choć w drugiej połowie dominowali zawodnicy gospodarzy i zasłużyli na bramkę. Piłkarzem meczu zostaje Claudio Bravo, który świetnie interweniował m.in. w sytuacjach sam na sam z Diawarą.

90+3
    Nieporozumienie Gonzáleza z Bravo. Defensor gości wybija piłkę na korner sprzed nosa Chiljczykowi! Seria rzutów rożnych dla gospodarzy.

90+2
    Do mocnego dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Rodas, jednak piłkę po jego zgraniu pewnie złapał Bravo.

90+1
    Diop ukarany żółtą kartką; według sędziego niedokładnie wznowił grę po rzucie wolnym. Decyzja co najmniej kontrowersyjna.

90
    O trzy minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

89
    Ostatnia zmiana w drużynie gości – za Granero wszedł Pardo.

88
    Piłkarzy łapią skurcze. Na boisku leży Diop.

86
    Zmiana w drużynie gości – Velę zmienił Castro.

85
    Sociedad wyraźnie stara się utrzymać remis do końca meczu. Levante atakuje groźniej i zasłużyło na trzy punkty. Czy zawodnikom gospodarzy uda się jeszcze strzelić zwycięską bramkę?

82
    Diop trafia w poprzeczkę z rzutu wolnego!

81
    Mikel González bezpardonowo zaatakował Nonga przy linii bocznej pola karnego. Żółta kartka i niebezpieczny rzut wolny dla Levante.

80
    Kolejna interwencja Bravo. Bramkarz Realu Sociedad ma bardzo dużo pracy w drugiej części spotkania.

79
    Diawara po wejściu na boisko w przerwie wytrzymał tylko 33 minuty – na boisku zameldował się za niego Nong.

78
    Kolejna przerwa w grze – wciąż cierpi Diawara. Senegalczyk chyba nie dokończy spotkania.

75
    Znów świetnie Bravo! Tym razem aktywny dziś Diawara zdołał uderzyć po płaskim zagraniu Rodasa z prawej strony boiska. Na posterunku był jednak chilijski golkiper gości.

74
    Krótka przerwa w grze – przy jednej z akcji ucierpiał Diawara. Piłkarze wykorzystali ją m.in. na uzupełnienie płynów.