Man Utd – Crystal Palace 2:0 (koniec) | Aston Villa – Newcastle 1:2 (koniec) | Fulham – West Bromwich 1:1 (koniec)
Hull – Cardiff 1:1 (koniec) | Stoke – Man City 0:0 (koniec) | Sunderland – Arsenal 1:3 (koniec)
Tottenham – Norwich 2:0 (koniec) | Everton – Chelsea 1:0 (koniec)
Manchester United
2:0 (1:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 14.09.2013, 13:45 • Old Trafford • Angielska Premier League

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do "Piłkarskiej Soboty" na lajfy.com! Miłego dnia. (15:46:08)

Wydarzeniem spotkania była czerwona kartka dla Digkacoi'a, który osłabił swoją ekipę na całe 45 minut. Kto wie, jak potoczyłby się ten mecz, gdyby nie jego zejście z boiska. MVP meczu wg Lajfy.com zostaje Van Persie, który otworzył wynik spotkania, trafił w poprzeczkę a także miał więcej okazji zagrażających bramce Speroni'ego.

Manchester United wygrywa w spotkaniu 4. kolejki Premier League z Crystal Palace 2:0! Pierwszą bramką, tuż przed zejściem do szatni popisał się Van Persie z rzutu karnego. Pod koniec meczu podwyższył Rooney ładnym strzałem z rzutu wolnego.

90+5
    Sędzia przedłuża ten mecz jeszcze o 60 sekund, było kilka fauli, spowalnianie gry przez bramkarza.

90+3
    Chyba nic nie wydarzy się w dzisiejszym spotkaniu, ostatnie akcje tego meczu, ale piłkarze już nie narzucają tempa.

90+2
    Rzut rożny dla gości i może tym razem pokuszą się oni o bramkę honorową. Dośrodkowanie na Delaney'a, który z woleja wybija piłkę pod sufit Old Trafford!

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

90
    Oklaskiwany Januzaj, który wyłapał piłkę przed opuszczeniem przez nią boiska. Młody Belg dał dzisiaj świetną zmianę.

89
    Hernandez też chce wpisać się na listę strzelców! Uderzenie z pola karnego prosto w golkipera! A szkoda, bo akcja była bramkowa.

88
    Końcowe minuty, wszystkie zmiany wykorzystane w obu zespołach. Trochę senne zakończenie tego meczu.

87
    Dużo lepsze tempo miała pierwsza połowa. Manchester jednak prezentuje się zupełnie inaczej, niż w zeszłym sezonie. Szkoda, że nie wykorzystał więcej okazji i nie dobił rywala, który gra w osłabieniu.

86
    Januzaj pięknie podaje do wystawiającego się Rooneya. Anglik ma partnera do równoległego podania, ale decyduje się on na przelobowanie bramkarza – próba zupełnie nieudana.

84
    Przypominamy, że goście kończą ten mecz w dziesiątkę. Chwila przerwy, ponieważ ucierpiał jeden z zawodników Crystal.

83
    Evra próbował strzelić z przewrotki! Trochę chyba go poniosło, bo nic mu z tego nie wyszło.

82
    Pierwsza bramka Rooney'a w tym sezonie stała się faktem! Gospodarze nie zamierzają poprzestać na dwóch bramkach! Kolejne ataki gospodarzy.

81
    Gol dla United!

WAYNE ROONEY decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego! Piłka szybuje ponad murem i wpada tuż przy słupku! Golkiper bez szans – 2:0!

80
    Dobrze zaczął ten mecz młodziutki Januzaj. Dzięki niemu Manchester ma teraz rzut wolny w bardzo dobrej odległości od bramki Speroniego.

78
    Zmiana w drużynie Manchester United: z boiska schodzi Van Persie, na boisku pojawia się Hernandez.