Man Utd – Crystal Palace 2:0 (koniec) | Aston Villa – Newcastle 1:2 (koniec) | Fulham – West Bromwich 1:1 (koniec)
Hull – Cardiff 1:1 (koniec) | Stoke – Man City 0:0 (koniec) | Sunderland – Arsenal 1:3 (koniec)
Tottenham – Norwich 2:0 (koniec) | Everton – Chelsea 1:0 (koniec)
Stoke City F.C.
0:0 (0:0)
Manchester City
Sobota 14.09.2013, 16:00 • Britannia Stadium • Angielska Premier League

Ja już się żegnam i zapraszam na kolejne relacje na naszej stronie. (17:57:56)

Stoke City remisuje na własnym stadionie z Manchesterem City. Drużyna prowadzona przez Pellegriniego zaprezentowała się dzisiaj bardzo słabo i nie stworzyła sobie żadnej sytuacji bramkowej.

90+6
    Próbował przelobować Harta Arnautovic, ale piłka spadła na górną siatkę.

90+5
    W polu karnym do piłki doszedł Negredo, ale uderzył nieczysto z woleja.

90+5
    Wywalczył jeszcze Zabaleta rzut rożny.

90+4
    Dobrze z boku boiska zatrzymany Negredo.

90+3
    Walters ukarany jeszcze ''żółtkiem''.

90+2
    Sześć minut aż doliczone.

90+1
    Fatalny strzał Arnautovica z rzutu wolnego.

90
    Crouch faulowany i będzie jeszcze okazja dla Stoke po rzucie rożnym.

88
    Faul w środku pola Negredo przerywa akcję Stoke.

87
    Niby kilka minut do końca meczu, ale nie widać jakiś szaleńczych ataków podopiecznych Pellegriniego.

86
    Faulowany Zabaleta przez Arnautovica.

85
    Dobrze Arnautovic blokuje rywala i od bramki zacznie Begovic.

84
    Atak pozycyjny City.

83
    Spokojnie już grają gospodarze, wydaje się, że remis ich satysfakcjonuje.

82
    Wydaje się, że Huth będzie mógł kontynuować grę.

81
    Kolejna przerwa ponieważ ucierpiał jeden z zawodników gospodarzy po starciu z Negredo.