Garbarnia – Olimpia Z. 1:0 (koniec) | Stal S. W. – Łowicz 1:1 (koniec) | Siarka T. – Znicz 2:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 1:3 (koniec) | Concordia – Stal M. 1:0 (koniec) | Radomiak – Limanovia 3:0 (koniec)
Stal Rz. – Wisła Pu. 0:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:0 (1:0)
Olimpia Zambrów
Sobota 21.09.2013, 15:00 • Stadion Miejski Hutnika Kraków • 2 Liga Wschodnia

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (17:03:34)

Za nami spotkanie, w którym Garbarnia wygrywa z Olimpią. Gospodarze ambitnie walczyli do końca meczu, aby zachować korzystny wynik. Olimpia poza dwiema sytuacjami w drugiej połowie nie potrafiła poważnie zagrozić bramce Jękota.

Graczem spotkania Nowak. Fantastycznie uderzył w pierwszej połowie i był aktywny cały mecz.

90+2
    Nowak ukarany żółtą kartką.

90+2
    Ostatnie chwile meczu. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Olimpii po faulu na Stecu.

89
    Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy spotkania.

88
    Zagranie ręką gracza Garbarni. Sędzia dyktuje rzut wolny dla Olimpii. Piłka trafia w mur. Piłkę przejmują gospodarze.

85
    Wajda zmienił Leszczaka.

84
    Zapolnik w polu karnym Garbarni doszedł do pozycji strzeleckiej. Uderzył, piłka trafiła w boczną siatkę.

82
    Rzut rożny dla Olimpii.

80
    Stec w polu karnym Garbarni otrzymał podanie od Zapolnika. Strzelił minimalnie obok słupka!

78
    Stec uderza na bramkę. Jękot kapitalnie interweniuje.

73
    Kaczor uderzył na bramkę, ale niezbyt precyzyjnie.

72
    Olimpia ma przewagę nad Garbarnią, ale nie potrafi wypracować dogodnych pozycji strzeleckich.

70
    Kaczor zmienił Kalickiego.

69
    Mecz trwa, ale niewiele się dzieje. Atracją jest msza w pobliskim kościele, której odgłosy docierają do trybun stadionu.

66
    Grzybowski strzela na bramkę Garbarni, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

65
    Metz zmienił Ogara.

63
    Leszczak minął dwóch rywali, ściągnął do środka i z okolicy szesnastki uderzył. Piłka obok bramki.

60
    Grzybowski strzelił po ziemi z trzydziestu metrów. Piłka po koźle trafiła w światło bramki. Jękot źle obliczył lot futbolówki w wyniku czego mamy rzut rożny dla gości.

58
    Rzut wolny dla Olimpii na połowie Garbarni. Próba szybkiego rozegrania piłki została rozbita przez obrońców gospodarzy.

55
    Olimpia w ataku pozycyjnym. Po chwili Garbarnia wyprowadza kontrę. Górecki stracił jednak piłkę, gdy próbował minąć jednego z obrońców Olimpii.

53
    Kowalski w szybkim ataku prawym skrzydłem. Zawodnik Garbarni próbował podać do Góreckiego, ale napastnik został zatrzymany.

51
    Na boisku niewiele się dzieje. Gra toczy się w środku pola.

48
    Grzybowski faulowany w środku boiska. Piłka dla Olimpii.

47
    Początek drugiej połowy bez sytuacji bramkowych.

46
    Stec zmienił Dzierbickiego.

46
    Gagacki zmienił Hryszko.

46

Zawodnicy wychodzą na boisko.

Garbarnia prowadzi 1:0 po kapitalnym strzale Nowaka. Zapraszamy na drugą połowę.

44
    Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44
    Dzierbicki na spalonym. Gospodarze rozpoczną z własnej połowy.

43
    Po rzucie rożnym w polu karnym do piłki doszedł Pluta, który główkował. Piłka nad bramką.

42
    Kolejny korner dla RKS-u.

42
    Rzut rożny dla Garbarni.

40
    Grzybowski faulowany na połowie Garbarni. Piłka ustawiona 40 metrów od bramki gospodarzy. Wykonanie bez stałego fragmentu gry historii.

37
    Leszczak strzela, ale piłka uderzona anemicznie. Czapliński bez problemu łapie futbołówkę.

35
    Gol dla Garbarnii!
    Strzelcem bramki PAWEŁ NOWAK! Kapitalny strzał Nowaka zza pola karnego w okienko bramki Olimpii!

33
    Górecki na spalonym.

33
    I jeszcze jeden korner dla gospodarzy.

32

29
    Sobótka w polu karnym otrzymał podanie od Zapolnika. Strzelił. Jękot złapał.

27
    Kostrubała uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w światło bramki, ale Czapliński na posterunku.

25
    Górecki dostał kapitalną piłkę w polu karnym. Strzelił, futbolówka minimalnie obok bramki.

23
    Rzut wolny dla Olimpii w narożniku pola karnego. Wrzutka w pole karne na długi słupek. Jękot złapał futbolówkę.

20
    Sobótka faulowany na połowie Garbarni. Rzut wolny dla gości. Piłka zagrana w pole karne została wybita przez zawodników RKS-u.

17
    Dośrodkowanie w pole karne z korneru bez rewelacji. Czapliński łapie piłkę.

17
    Leszczak w szybkim rajdzie na lewym skrzydle. Wpadł w pole karne i zagrał po ziemi do partera. Gracze Olimpii wybili piłkę na rzut rożny.

13
    W zamieszaniu w polu karnym Garbarni jeden z zawodników Olimpii był bliski dojścia do pozycji strzeleckiej, ale został zatrzymany przez obrońców gospodarzy. Garbarnia wyprowadza kontrę.

12
    Rzut rożny dla gości.

10
    Kostrubała uderza z 35 metrów. Piłka wysoko nad bramką Olimpii.

8
    Rzut rożny dla Olimpii. Wrzutka w pole karne została wypiąstkowana przez Jękota.

7
    Pierwsza atak gości. Olszewski z autu wprowadza piłkę w pole karne RKS-u. Obrońcy wybijają.

5
    Leszczak strzela zza pola karnego, ale piłka daleko od bramki mija końcową linię boiska.

3
    Nowak zagrywa na skrzydło do Piszczka. Gracz gospodarzy próbował dośrodkować, ale został zablokowany. Aut dla Garbarni na wysokości pola karnego Olimpii.

2
    Garbarnia atakuje wysoko Olimpię już na połowie gości.

1
    Byrski na spalonym. Z narożnika boiska grę wznowią goście.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Mecz rozpocznie Garbarnia.

Drużyny wychodzą na murawę.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 50 widzów.

Trening strzelecki Olimpii dobiegł końca. Goście schodzą do szatni. Garbarnia również udała się do szatni.

Obie drużyny rozgrzewają się na boisku.

Poznaliśmu już składy, w jakich wystąpią dzisiaj obie drużyny. Za kwadrans rozpocznie się spotkanie.

Garbarnia Kraków: Jękot – Piszczek, Kowalski, Pluta, Byrski – Kalicki, Kostrubała, Nowak, Leszczak, Ogar – Górecki
    Rezerwowi: Błąkała – Haxhijaj, Kaczor, Kalemba, Metz, Senderski, Wajda

Olimpia Zambrów: Czapliński – Olszewski, Piłatowski, Gogol, Szczepanik – Hryszko, Grzybowski, Dołubizna, Dzierbicki – Sobótka, Zapolnik
    Rezerwowi: Konopka – Ciach, Jakuszewski, Stec, Poduch, Gagacki, Gołaszewski

Sędziowie: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg).

Zapraszamy na transmisję ze spotkania, która rozpocznie się przed godziną 15.

Z duża dozą prawdopodobieństwa można założyć, że mecz będzie zacięty, a wynik pozostaje sprawą otwartą. Garbarnia ma swoje szanse, ale Olimpia również może liczyć na korzystny wynik.

Bolączką Garbarni jest fatalny bilans bramkowy: pięć bramek strzelonych i aż piętnaście straconych. Goście strzelili osiem goli i tyle samo też ich stracili.

Goście plasują się w środku ligowej stawki. Olimpia gra w kratkę, ale odniosła już trzy ligowe zwycięstwa i poniosła trzy porażki.

Gospodarze po fatalnym początku sezonu od dwóch kolejek powoli gromadzą punkty na ligowym koncie. W siódmej kolejce zremisowali ze Zniczem Pruszków, a tydzień temu wygrali w Legionowie.

Gospodarze przystępują do spotkania z nożem na gardle. Garbarnia zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.